Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dla naszego klienta ,  światowej klasy przedsiębiorstwa  wiodącego  na rynku zaawansowanej technologii w przemyśle  medycznym, skupionym miedzy innymi na systemach przywracających funkcje serca i podtrzymujących ludzkie  życie, poszukujemy Asystentów stomatologicznych i Techników dentystycznych .   Asystent stomatologiczny / Technik dentystyczny w Niemczech Aachen (Niemcy) Numer referencyjny: AS/TD   Zakres obowiązków: (precyzyjne montaże w technice medycznej) montaż oraz  budowa podzespołów i systemów w technologii medycznej prace montażowe pod mikroskopem za pomocą pincety i skalpela w warunkach sterylnych pomiar i test  montowanych  elementów prowadzenie dokumentacji przebiegu procesów pracy przestrzeganie przepisów BHP w miejscu pracy Wymagania: ukończona szkoła w zawodzie: technik dentystyczny,  mechanik precyzyjny, mechatronik, optyk lub pokrewny mile  widziane  doświadczenie na podobnym stanowisku  dobry wzrok oraz zdolności manualne w pracy z małymi elementami  wysoka koncentracja i zaangażowanie w prace gotowość  do pracy w systemie 2- zmianowym znajomość  języka niemieckiego pozwalająca na swobodna komunikacje w miejscu pracy Oferujemy: zatrudnienie długoterminowe, z możliwością  bezpośredniego przejęcia przez klienta wynagrodzenie :1700 € brutto po 6 m-cach   możliwość  otrzymania podwyżki premia roczna zakwaterowanie zorganizowane  przez pracodawce 20 € diety za każdy przepracowany dzień  - na pokrycie kosztów zakwaterowania nowoczesne, dobrze wyposażone stanowisko pracy wdrożenie  do pracy oraz systematyczne szkolenia, mozliwość rozwoju zawodowego   Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku "Aplikuj".
Aachen (Niemcy)
JK PROJEKT Renata Rystał - Chudy  Biuro projektowe z wysokim stażem i bogatym doświadczeniem, działające w branży budownictwa drogowego poszukuje osób na stanowiska: Projektant drogowy Asystent projektanta drogowego  Miejsce pracy: Poznań   Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej branży drogowej na każdym etapie realizacji - od koncepcji, poprzez projekt budowlany, do projektu wykonawczego.  Wymagania: minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku bardzo dobra znajomość programu AutoCAD dobra znajomość programów: Droga, AutoCAD Civil 3D Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę możliwość rozwoju zawodowego niezbędne narzędzia pracy 8-godzinny tryb pracy pracę w przyjemnej atmosferze
Poznań (wielkopolskie)
Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent Działu Planowania Produkcji Miejsce pracy: Żory Nr ref. APP/6405 Najważniejsze obowiązki: Doświadczenie zawodowe nie jest wymogiem koniecznym!Obowiązki: udział w globalnych oraz lokalnych projektach, współudział w tworzeniu planów produkcji, optymalizacja procesów produkcyjnych, kontrola zleceń produkcyjnych, obsługa programu SAP. Wymagania: wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym), doświadczenie zawodowe nie jest wymogiem koniecznym, znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel), umiejętność pracy w zespole. Mile widziane: doświadczenie w pracy z systemem SAP, doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych. Oferujemy: pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, pracę w atmosferze współpracy, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system wynagrodzenia + pakiet socjalny, możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.  
Żory, Mikołów, Łaziska Górne, Katowice (śląskie)
Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent Działu Planowania Produkcji Miejsce pracy: Żory Nr ref. APP/6405 Najważniejsze obowiązki: Doświadczenie zawodowe nie jest wymogiem koniecznym!Obowiązki: udział w globalnych oraz lokalnych projektach, współudział w tworzeniu planów produkcji, optymalizacja procesów produkcyjnych, kontrola zleceń produkcyjnych, obsługa programu SAP. Wymagania: wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym), doświadczenie zawodowe nie jest wymogiem koniecznym, znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel), umiejętność pracy w zespole. Mile widziane: doświadczenie w pracy z systemem SAP, doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych. Oferujemy: pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, pracę w atmosferze współpracy, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system wynagrodzenia + pakiet socjalny, możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.   Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Żory (śląskie)
SFD S.A. będąca liderem sprzedaży suplementów diety na rynku polskim, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na 6 miesięczny staż płatny z funduszy Urzędu Pracy na stanowisku: Pracownik biurowy - stażysta Nasza firma zatrudnia około 130 Pracowników, którzy realizują zadania w zakresie handlu, logistyki oraz technologii IT.  Spółka jest właścicielem m.in.: - sklepu internetowego sfd - serwisów internetowych sfd, potreningu, kulturystyka; - marki ALLNUTRITION, SFD, FIT WHEY, Berserk Labs. Zakres obowiązków obejmuje: - wprowadzanie danych do systemu; - pomoc administracyjno – biurową (m.in. sporządzanie zestawień, segregacja i ewidencja dokumentów); - obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej. Od Kandydatów oczekujemy: - statusu osoby bezrobotnej w PUP; - wykształcenia minimum średniego; - dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16; - podstawowej obsługi pakietu MS Office, głównie Word i Excel; - umiejętności pisania i redagowania oficjalnych dokumentów i pism; - skrupulatności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań; - mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obszarze administracji biurowej. Oferujemy: - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych; - niezbędne wsparcie i pomoc; - przyjazną atmosferę pracy; - zatrudnienie po odbyciu stażu; - atrakcyjne zniżki na suplementy diety. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego.  Do aplikacji proszę dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z póź. zm.)" Administratorem danych jest SFD Spółka Akcyjna z siedzibą w Opole 45-315, Głogowska 23C. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.  Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.
Opole (opolskie)
22 maja 2018
Praca dla monterów w Finlandii Kilta Henkilöstöpalvelu Oy to zaufana fińska firma świadcząca usługi personalne, założona w 2000 roku. Poszukujemy dla wielu naszych klientów monterów konstrukcji stalowych i maszyn. To zadanie wymaga umiejętności czytania rysunków technicznych, używania różnorodnych narzędzi montażowych, urządzeń pomiarowych i w razie potrzeby, narzędzi spawalniczych. Oczekujemy dobrego nastawienia do pracy i starannego wykonania. Oferujemy - konkurencyjne wynagrodzenie - Wynagrodzenie wypłacane 2 razy w miesiącu - godziny pracy min. 40 godz. / w tygodniu (możliwe jest również wydłużenie dni roboczych) - mieszkanie na okres pracy(opłaconeprzezfirme) - ubranie robocze - rzetelna obsługa upoważnionego personelu Wyślij swoje CV do 3.6.2018. Rekrutacja jest obsługiwana przez Asystenta HR Kilta Henkilöstöpalvelu Oy Karolina Kuzniarek odpowie na dodatkowe pytania w języku polskim i skontaktuje się ze wszystkimi kandydatami 4.6. - 8 czerwca 2018 r.
Lahti (Finlandia)
22 maja 2018
Praca dla spawaczy w Finlandii Kilta Henkilöstöpalvelu Oy to zaufana fińska firma świadcząca usługi personalne, założona w 2000 roku.Poszukujemy spawaczy dla fińskich firm do wielu rodzajów prac spawalniczych,głównie do spawania w metodzie MIG / MAG (stal czarna). Oczekujemy od ciebie - odpowiedniego szkolenia w tej dziedzinie- umiejętność spawania metodą mig / mag- znajomość języka angielskiego (podstawy)- dobrego nastawienia do pracy Oferujemy- konkurencyjne wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane 2 razy w miesiącu- godziny pracy min.40godz./w tygodniu (możliwe jest również wydłużenie dni roboczych)-mieszkanie na okres pracy (opłacone przez firme) - ubranie robocze- rzetelna obsługa upoważnionego personelu Wyślij swoje CV do 3.6.2018.Rekrutacja jest obsługiwana przez Asystenta HR Kilta Henkilöstöpalvelu Oy Karolina Kuzniarek odpowie na dodatkowe pytania w języku polskim i skontaktuje się ze wszystkimi kandydatami 4.6.- 8.6 2018 r.
Lahti (Finlandia)
Wyświetlono rezultaty 11-19 z 19.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top