Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech a także w pośrednictwie pracy. Nasz zespół to m.in. specjaliści z językiem niemieckim, dział rekrutacji opiekunek z Polski i kadrowa opieka setek pracowników tymczasowych.   W związku z ciągłym rozwojem firmy OTWIERAMY SIĘ NA PRACOWNIKÓW RYNKU MIĘDZYNARODOWEGO. Poszukujemy osoby do pracy delegacyjnej (cykliczne wyjazdy do Niemiec) lub do pracy na stałe w Niemczech. ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE W NIEMCZECH.   Stanowisko:                  Asystent ds. rekrutacji z językiem niemieckim Miejsce pracy:              delegacje do Niemiec lub stała praca w oddziale w Niemczech                                         (okolice Karlsruhe)   Opis stanowiska / Zakres obowiązków:   - Zadaniem asystenta z językiem niemieckim jest współpraca z innymi działami w firmie, przede wszystkim z działem rekrutacji i działem koordynacji klienta niemieckiego poprzez m.in. przekazywanie zapytań klientów będących w Niemczech i zgłaszanie potrzeb klientów. - Zadaniem asystenta ds. rekrutacji pracowników tymczasowych jest utrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami i rozwiązywanie bieżących spraw związanych z ich obsługą. - Pozyskiwanie nowych klientów z branży opiekuńczej na terenie Niemiec. - Utrzymywanie pozytywnych relacji z firmami partnerskimi i współpraca z nimi. - Kontakt telefoniczny i mailowy w języku niemieckim i tworzenie ofert dla klientów niemieckojęzycznych.   Wymagania:   - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny. - Gotowość do delegacji lub stałego pobytu w Niemczech - zapewniamy bezpłatne zamieszkanie! - Minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta. - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i kultura osobista. - Zapał i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań . - Komunikatywność i chęć do pracy w zespole. - Dobra organizacja pracy własnej i chęć uczenia się.   Gwarantujemy:   - Zapewnienie bezpłatnego zakwaterowania w Niemczech w pobliżu biura, w celu podjęcia pracy delegacyjnej lub stałej na terenie Niemiec/okolice Karlsruhe. - Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem i terminowymi wypłatami. - Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy. - Możliwość rozwoju z codziennym wykorzystaniem języka niemieckiego (w Polsce i w Niemczech). - Profesjonalne narzędzia do pracy oraz szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje.   APLIKOWANIE: W temacie wiadomości prosimy koniecznie wpisać numer ogłoszenia: AJP/157/072117/B2  Imię, Nazwisko.   Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres: rekrutacja[małpa]ajpartners.pl   Klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez A&J Partners sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Karlsruhe (Niemcy)
12 lipca 2017
Poszukujemy osoby z wykształceniem wyższym biologicznym, biotechnologicznym lub pokrewnym do pracy w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie na stanowisku asystenta naukowego. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) oraz możliwość rozwoju kariery naukowej poprzez uczestnictwo w projektach badawczych z zakresu biologii molekularnej i komórkowej, immunologii, pulmonologii i onkologii doświadczalnej. Od kandydatów oczekujemy silnej motywacji do pracy laboratoryjnej i naukowej, kreatywności, umiejętności pracy w zespole oraz przynajmniej 2-letniego doświadczenia w pracy naukowo-badawczej. Wymagania: ukończone studia na kierunku biologia, biotechnologia lub pokrewnym, minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy laboratoryjnej (praca mgr, udział w projekcie badawczym, etat w jednostce naukowej itp.), udokumentowana znajomość podstawowych technik biologii molekularnej: izolacja kwasów nukleinowych, real-time PCR, elektroforeza DNA, spektrofotometria UV/VIS umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych: termocykler real-time PCR, spektrofotometr, komora laminarna II klasy, wirówki laboratoryjne, mikroskop świetlny, mikroskop fluorescencyjny itp., bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie i pisanie tekstów naukowych oraz ustne prezentowanie danych, umiejętność pracy z elektronicznymi bazami danych, doświadczenie w pracy z komputerem: pakiet MS Office, internet, podstawowe programy graficzne, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dobra komunikatywność, wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja Umiejętności preferowane: doświadczenie w zakresie prowadzenia hodowli in vitro ludzkich/zwierzęcych linii komórkowych, doświadczenie praktyczne z ludzkim lub zwierzęcym materiałem biologicznym: krew, wycinki tkankowe, mocz itp., dorobek naukowy w postaci publikacji w czasopismach krajowych i międzynarodowych, doniesień konferencyjnych, uczestnictwa w projektach badawczych itp., Wymagane dokumenty: życiorys  (z wykazem osiągnięć naukowych), list motywacyjny (preferowany w języku angielskim), zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm. Oferta ważna do: 9.08.2017 UWAGI: Do kolejnego etapu rekrutacji zaprosimy kandydatów wybranych na podstawie nadesłanych aplikacji. Aplikacje prosimy nadsyłać na adres e-mail podany w ogłoszeniu z dopiskiem „asystent” Osoba do kontaktu: dr Adam Szpechciński tel. 22 43 12 359
Warszawa Włochy (mazowieckie)
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Asystent technika   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: pomoc przy naprawach i renowacjach kopiarek przenoszenie ładunków do 25kg Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie w przeprowadzaniu napraw kopiarek doświadczenie w zakresie obsługi komputera wiedza z zakresu elektroniki prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)  Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę  składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (mile widziane aktualne zdjęcie): APLIKUJ  Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600 AKTUALNE OFERTY PRACY: silverhand.euFacebook: facebook.com/praca.silverhandZapraszamy również na: silverhand.eu/blogKurs j. niemieckiego od podstaw: Mówimy po niemiecku!Kurs języka online: Helga czyta!   Usługa dodatkowa:Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).
Niemcy, Europa (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 45.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top