Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dla naszego klienta ,  światowej klasy przedsiębiorstwa  wiodącego  na rynku zaawansowanej technologii w przemyśle  medycznym, skupionym miedzy innymi na systemach przywracających funkcje serca i podtrzymujących ludzkie  życie, poszukujemy Asystentów stomatologicznych i Techników dentystycznych .   Asystent stomatologiczny / Technik dentystyczny w Niemczech Aachen (Niemcy) Numer referencyjny: AS/TD   Zakres obowiązków: (precyzyjne montaże w technice medycznej) montaż oraz  budowa podzespołów i systemów w technologii medycznej prace montażowe pod mikroskopem za pomocą pincety i skalpela w warunkach sterylnych pomiar i test  montowanych  elementów prowadzenie dokumentacji przebiegu procesów pracy przestrzeganie przepisów BHP w miejscu pracy Wymagania: ukończona szkoła w zawodzie: technik dentystyczny,  mechanik precyzyjny, mechatronik, optyk lub pokrewny mile  widziane  doświadczenie na podobnym stanowisku  dobry wzrok oraz zdolności manualne w pracy z małymi elementami  wysoka koncentracja i zaangażowanie w prace gotowość  do pracy w systemie 2- zmianowym znajomość  języka niemieckiego pozwalająca na swobodna komunikacje w miejscu pracy Oferujemy: zatrudnienie długoterminowe, z możliwością  bezpośredniego przejęcia przez klienta wynagrodzenie :1700 € brutto po 6 m-cach   możliwość  otrzymania podwyżki premia roczna zakwaterowanie zorganizowane  przez pracodawce 20 € diety za każdy przepracowany dzień  - na pokrycie kosztów zakwaterowania nowoczesne, dobrze wyposażone stanowisko pracy wdrożenie  do pracy oraz systematyczne szkolenia, mozliwość rozwoju zawodowego   Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku "Aplikuj".
Aachen (Niemcy)
 OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. dla swojego Klienta – lidera w branży produkcyjnej poszukujemy 1 osoby z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku:     Asystent/-tka w dziale HR (praca dla osoby z niepełnosprawnością w Strykowie)     Zakres obowiązków: aktualizacja i nadzór nad systemem Workday zarządzanie systemem benefitów oraz współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie wspieranie organizacji szkoleń raportowanie   Od Kandydata/ki oczekujemy: doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane) bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) dobrej organizacji pracy własnej, skrupulatności umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych komunikatywnej znajomości języka angielskiego (mile widziane) orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (warunek konieczny)   Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat, bez pośredników atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością rozwoju miejsce pracy: Stryków   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej     W tytule wiadomości prosimy napisać nazwę stanowiska pracy. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.   Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)” Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (wpisana do rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15604) świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in. w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż: 1)     administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Werbeo Sp. k.  z siedzibą w 30-443 Kraków, ul. Stefana Korbońskiego 12 2)     Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom, 3)     posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4)     podanie danych osobowych jest dobrowolne.  
Stryków (łódzkie)
18 kwietnia 2018
Siedziba naszej firmy mieści się w Katowicach. Trzon naszej firmy stanowi zespół doświadczonych profesjonalistów. Wiedza i umiejętności, które gromadziliśmy przez lata umożliwia nam podjęcie się wszelkich wyzwań z zakresu geodezji, kartografii, geoinformatyki/geomatyki oraz wszystkich dziedzin pochodnych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta Geodety.   Zakres obowiązków: pełnienie funkcji operatora przy tworzeniu map numerycznych, wykonywanie i opracowywanie wyników prac terenowych, wsparcie zespołu przy realizacji prac z dziedziny EGiB, BDOT500 i GESUT, Kwalifikacje i umiejętności (mile widziane): wykształcenie geodezyjne (np. technik geodeta), doświadczenie w opracowywaniu map numerycznych i systemów bazodanowych, Cenimy sobie: szacunek do innych, chęć nauki - ciągłe dążenie do samodoskonalenia, komunikatywność, otwartość na nowe rozwiązania oraz pomysłowość, odpowiedzialność. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, elastyczny czas pracy, możliwość zdobycia doświadczenia (m. in. w oprogramowaniu tj.: GEO-INFO Mapa, EwMapa, Microstation itp.), pracę w młodym, dynamicznym zespole, możliwość zdobycia doświadczenia w organizowaniu pracy metodami "zwinnymi" (Scrum/Agile), szkolenia merytoryczne oraz naukę języka obcego w ramach godzin pracy.
Katowice (śląskie)
Obsługa uczestników Programu Badań Pzresiewowych raka jelita grubegow procesie rekrutacji do badania, kontakt telefoniczny z uczestnikami Programu (połaczenia przychodzące i wychodzące) Praca zlecona, gdoziny pracy: 6 godz. dziennie 11:00 - 17:00 lub 12:00 - 18:00, do uzgodnienia. Wynagrodzenie w oparciu o umowę cywilnoprawną - do uzgonienia. Poszukujemy osoby komunikatywnej, otwartej, zaangażowanej i dokładnej, ze znajomością Microsoft Office.
Warszawa (mazowieckie)
Biuro rekrutacji Mobilny HR Ewa Kaczmarek (nr KRAZ: 18796) obecnie dla naszego Klienta - firmy zajmującej się budową maszyn i linii technologicznych dla przemysłu motoryzacyjnego w kraju i zagranicą poszukuje zainteresowanych Kandydatów stanowiskiem:   ASYSTENT/A KONSTRUKTORA MECHANIKA     Lokalizacja: Jagodnik k. Świdnicy   Na obecnym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y za: przygotowaniem i weryfikacją dokumentacji, dostosowaniem rysunków wykonawczych do standardów europejskich, rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych i inżynierskich, sporządzanie list materiałowych, dokonywanie uzgodnień technicznych z producentami komponentów.   Od Kandydatów wymagamy: wykształcenia wyższego technicznego – preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn, znajomość programu Inventor, znajomość obsługi Auto CAD, znajomość rysunku technicznego, komunikatywności i zaangażowania,   W zamian oferujemy: umowę o pracę, umowę zlecenie lub samozatrudnienie - formę zatrudnienia wybierasz sam, oferujemy pracę w międzynarodowym zespole konstruktorów- uczestnictwo w projekcie od A do Z ( projektowanie, wykonawstwo, uruchomienie), udział w pracach to doskonała okazja do zdobycia praktyki i poznania światowych trendów w produkcji podzespołów do samochodu elektrycznego, pracę od poniedziałku do piątku 8-16 w Jagodniku, niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, możliwość zdobycia nowego zawodu – wszystkiego Cię nauczymy, nie wymagamy doświadczenia! jasno określoną ścieżkę kariery z możliwością awansu i rozwoju.     Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".  
Świdnica (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 11-17 z 17.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top