Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

17 kwietnia 2018
Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Automatyk Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Tychy Nr ref. AUR/100/17 Najważniejsze obowiązki: usuwanie bieżących awarii z zakresu automatyki oraz elektryki, analiza awarii i modyfikacje maszyn, programowanie sterowników PLC, obsługa oraz wprowadzanie zmian programowych w robotach Kuka, Fanuc, nadzór nad częściami automatyki maszyn i urządzeń linii produkcyjnych, zamawianie części. Wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne z zakresu automatyki, elektryki lub pokrewne, min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość i umiejętność diagnozowania/programowania sterowników Siemens, praktyczna znajomość robotów przemysłowych, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, schematami, wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność odnajdowania przyczyn zaistniałych problemów, samodzielność i chęć do pracy. Oferujemy: ciekawą pracę w dużej, renomowanej i stale rozwijającej się firmie, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet szkoleń, uczestnictwo w ciekawych projektach/uruchomieniach, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwości rozwoju zawodowego.
Tychy (śląskie)
Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Automatyk Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Tychy Nr ref. AUR/4703 Najważniejsze obowiązki: usuwanie awarii z zakresu automatyki, programowanie sterowników PLC, modyfikacje maszyn, obsługa oraz wprowadzanie zmian programowych w robotach Kuka, Fanuc. Wymagania: wykształcenie techniczne, min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętność programowania sterowników PLC, znajomość robotów przemysłowych, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, schematami, wysoko rozwinięte zdolności analityczne, samodzielność i chęć do pracy. Oferujemy: ciekawą pracę w dużej, renomowanej i stale rozwijającej się firmie, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet szkoleń, uczestnictwo w ciekawych projektach/uruchomieniach, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwości rozwoju zawodowego.  
Tychy, Bieruń, Pszczyna, Imielin, Chełm Śląski (śląskie)
23 kwietnia 2018
Obecnie dla naszego Klienta, producenta o ugruntowanej pozycji, który rozbudowuje swoje struktury poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko: Automatyk(utrzymanie ruchu) Obowiązki: - wykonywanie napraw maszyn i urządzeń - wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych - wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów - zgłaszanie zapotrzebowania, zamawianie części zamiennych niezbędnych w wykonaniu projektów - współpraca z mistrzami poszczególnych działów podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń - współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi - praca zadaniowa (realizowanie projektów napraw, unowocześnień) Oferujemy: - stabilne zatrudnienie u producenta o ustabilizowanej pozycji (branża FMCG) - umowę o pracę - konkurencyjne indywidualnie negocjowane w zależności od posiadanego doświadczenia wynagrodzenie (od 5000zł brutto) + premia - możliwość rozwoju w strukturach firmy - pracę w nowoczesnym, obecnie rozbudowującym się zakładzie produkcyjnym - możliwość korzystania z bezpłatnego dojazdu pracowniczego z ronda Śródka Wymagania: - min.1,5 roku doświadczenia na analogicznym stanowisku - wykształcenie techniczne z obszarów: automatyka, pneumatyka, mechanika, budowa maszyn - j. angielski - poziom komunikatywny, pozwalający czytać dokumentację techniczną - znajomość - systemów sterowania PLC, sterowników SIEMENS S7 oraz sieci przemysłowych (Enthernet) - firma pracuje w systemie trzech zmian Osoby zainteresowane, spełniające wymagania, zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu. Prosimy o zawarcie klauzuli w nadsyłanych dokumentach: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). * Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego u pracodawcy Agencja FallWork Sp. z o.o. (certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 6231)
Swarzędz I Okolice (wielkopolskie)
17 kwietnia 2018
Dla naszego Klienta - dużej, stabilnej, stale rozwijającej się i realizującej nowe projekty firmy z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Automatyk Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Nr ref. AUR/201/17 Najważniejsze obowiązki: dokonywanie drobnych modyfikacji programów sterowników, programowanie paneli operatorskich (OP), diagnoza układów automatyki, optymalizacja programów sterowników praca w systemie zmianowym. Wymagania: wykształcenie techniczne, doświadczenie w programowaniu sterowników S5 i/lub S7, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, gotowość i chęć do pracy. Oferujemy: pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, dodatek wakacyjny, świąteczny i inne), możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.
Dąbrowa Górnicza (śląskie)
Biuro rekrutacji Mobilny HR Ewa Kaczmarek (nr KRAZ: 18796) obecnie dla naszego Klienta - firmy z branży przemysłu motoryzacyjnego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów zainteresowanych stanowiskiem:   AUTOMATYK/TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU     Lokalizacja: Polkowice   Na obecnym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y za: - utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych, - dokonywanie okresowych przeglądów, - wypisywanie raportów z pracy, - usprawnianie procesu produkcyjnego.   Od Kandydatów wymagamy: - wykształcenie minimum średnie techniczne, - 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, - znajomości programowania sterowników PLC (Mitsubishi),- znajomości zagadnień z dziedziny automatyki, elektryki i mechatroniki,- umiejętności czytania schematów elektrycznych,- komunikatywnej znajomości języka angielskiego,- mile widziana znajomość operowania/programowania Robotów,- mile widziane uprawnienia SEP E1.   W zamian oferujemy: - umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,- prace w systemie 4 brygadowym, 6-14/14-22/22-6,- podstawa uzależniona od doświadczenia + liczne bonusy i premie,- dodatkowe benefity: dofinansowanie do karty Multisport,- jasno określoną ścieżkę kariery z możliwością awansu i rozwoju.     Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".    
Polkowice (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 36.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top