Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

19 kwietnia 2018
Firma wod-kan z Sochaczewa zatrudni: operatora koparki, pracownika fizycznego z prawem jazdy kategorii C, kierowcę z prawem jazdy kategorii C+E, brukarza oraz montera instalacji wod-kan   Telefon kontaktowy 660 724 937
Sochaczew I Okolice (mazowieckie)
19 kwietnia 2018
Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.   Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: KomisjonerMiejsce pracy: Buggingen, Heitersheim - Badenia-Wirtembergia   Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej   Zakres obowiązków: - komisjonowanie art. biurowych i elektronicznych przy pomocy skanera - fakturowanie towaru - obsługa działu poczty - czynności porządkowe na magazynie   Wymagania: - gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym - przestrzeganie zasad BHP - umiejętność pracy w zespole - utrzymanie porządku na stanowisku pracy - dobra organizacja pracy - gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni - mile widziane CV ze zdjęciem - poszukujemy również osób, które posiadają prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu busów i chciałyby dodatkowo pełnić funkcję kierowcy (gwarantowana premia 80€!)   Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!   Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę - stawkę 10,50 € brutto/h - pakiet ubezpieczeń - bezpłatny transport - opiekę koordynatora - zakwaterowanie za 7,00 € za dobę potrącane z wypłaty       Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.       Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Heitersheim (Niemcy)
19 kwietnia 2018
Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.   Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Komisjoner/ PakowaczMiejsce pracy: Obertraubling - Bawaria   Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej       Zakres obowiązków: - pakowanie artykułów mięsnych, warzywnych  i ryb do skrzynek na rollboxach - obsługa skanera - sortowanie i pakowanie wyrobów spożywczych   Wymagania: - wysokie standardy w obszarze BHP - motywacja do pracy - gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni - poszukujemy również osób, które posiadają prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu busów i chciałyby dodatkowo pełnić funkcję kierowcy (gwarantowana premia 80€!)   Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!   Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę - stawka 9,49€ brutto/h z możliwością premii - system pracy 1 zmianowy - pakiet ubezpieczeń - bezpłatny transport - opiekę koordynatora - zakwaterowanie za 7,00 € za dobę potrącane z wypłaty - dofinansowanie wyżywienia         Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.           Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”    
Obertraubling (Niemcy)
16 kwietnia 2018
Krakowska Firma fonograficzna Fonomedia Group w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni młodego, energiczne, dyspozycyjnego i lubiącego muzykę kierowcę na stanowisko AYSTENT/KIEROWCA. Na początku wymagany jest samochód osobowy.   Zainteresowała Cię ta oferta? Masz dodatkowe pytania? Swoją kandydaturę oraz CV prosimy przesyłać na adres mailowy.
Kraków (małopolskie)
16 kwietnia 2018
Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.   Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: KomisjonerMiejsce pracy: Buggingen, Heitersheim - Badenia-Wirtembergia   Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej   Zakres obowiązków: - komisjonowanie art. biurowych i elektronicznych przy pomocy skanera - fakturowanie towaru - obsługa działu poczty - czynności porządkowe na magazynie   Wymagania: - gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym - przestrzeganie zasad BHP - umiejętność pracy w zespole - utrzymanie porządku na stanowisku pracy - dobra organizacja pracy - gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni - mile widziane CV ze zdjęciem - poszukujemy również osób, które posiadają prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu busów i chciałyby dodatkowo pełnić funkcję kierowcy (gwarantowana premia 80€!)   Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!   Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę - stawkę 10,50 € brutto/h - pakiet ubezpieczeń - bezpłatny transport - opiekę koordynatora - zakwaterowanie za 7,00 € za dobę potrącane z wypłaty     Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.       Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Heitersheim (Niemcy)
16 kwietnia 2018
Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.   Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Komisjoner/ PakowaczMiejsce pracy: Obertraubling - Bawaria   Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej       Zakres obowiązków: - pakowanie artykułów mięsnych, warzywnych  i ryb do skrzynek na rollboxach - obsługa skanera - sortowanie i pakowanie wyrobów spożywczych   Wymagania: - wysokie standardy w obszarze BHP - motywacja do pracy - gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni - poszukujemy również osób, które posiadają prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu busów i chciałyby dodatkowo pełnić funkcję kierowcy (gwarantowana premia 80€!)   Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!   Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę - stawka 9,49€ brutto/h z możliwością premii - system pracy 1 zmianowy - pakiet ubezpieczeń - bezpłatny transport - opiekę koordynatora - zakwaterowanie za 7,00 € za dobę potrącane z wypłaty - dofinansowanie wyżywienia     Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.       Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Obertraubling (Niemcy)
16 kwietnia 2018
Prężnie rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisko:SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWYZapoznaj się z naszą ofertą i Aplikuj!   Uwaga - jeżeli obawiasz się wyzwań - nie aplikuj - piszemy to zupełnie poważnie.Jeżeli nie potrafisz brać sprawy w swoje ręce - ta praca nie jest dla Ciebie   Obowiązki:- nadzór i pozyskiwanie kontrahentów w ruchu międzynarodowym.- realizacja obsługi klienta na podstawie otrzymanych zamówień- organizacja transportów- kontakty z kierowcami, podwykonawcami i klientami     Kwalifikacje i wymagania:- doświadczenie w branży spedycyjnej- biegła znajomość min. jednego z języków krajów UE- odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji handlowych- umiejętność organizowania własnej pracy i podległych spedytorów- wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,-motywacja do pracy z klientem i umiejętności negocjacyjne -dyspozycyjność       Oferujemy - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku- samodzielne, odpowiedzialne stanowisko - możliwości rozwoju zawodowego i pracę w przyjaznym środowisku,- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży spedycyjnej- praca w mlodym zespole   TEL 510 607424     Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".
Czestochowa (śląskie)
Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.   Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Komisjoner/ PakowaczMiejsce pracy: Obertraubling - Bawaria   Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej       Zakres obowiązków: - pakowanie artykułów mięsnych, warzywnych  i ryb do skrzynek na rollboxach - obsługa skanera - sortowanie i pakowanie wyrobów spożywczych   Wymagania: - wysokie standardy w obszarze BHP - motywacja do pracy - gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni - poszukujemy również osób, które posiadają prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu busów i chciałyby dodatkowo pełnić funkcję kierowcy (gwarantowana premia 80€!)   Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!   Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę - stawka 9,49€ brutto/h z możliwością premii - system pracy 1 zmianowy - pakiet ubezpieczeń - bezpłatny transport - opiekę koordynatora - zakwaterowanie za 7,00 € za dobę potrącane z wypłaty - dofinansowanie wyżywienia     Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.           Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”      
Obertraubling (Niemcy)
Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.   Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: KomisjonerMiejsce pracy: Buggingen, Heitersheim - Badenia-Wirtembergia   Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej   Zakres obowiązków: - komisjonowanie art. biurowych i elektronicznych przy pomocy skanera - fakturowanie towaru - obsługa działu poczty - czynności porządkowe na magazynie   Wymagania: - gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym - przestrzeganie zasad BHP - umiejętność pracy w zespole - utrzymanie porządku na stanowisku pracy - dobra organizacja pracy - gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni - mile widziane CV ze zdjęciem - poszukujemy również osób, które posiadają prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu busów i chciałyby dodatkowo pełnić funkcję kierowcy (gwarantowana premia 80€!)   Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!   Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę - stawkę 10,50 € brutto/h - pakiet ubezpieczeń - bezpłatny transport - opiekę koordynatora - zakwaterowanie za 7,00 € za dobę potrącane z wypłaty     Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.       Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Heitersheim (Niemcy)
11 kwietnia 2018
Witam Państwa,Poszukuję na zlecenie szwajcarskiego zakładu usług budowlanych  z okolic miasta Zurych, Zug, Bern, i okolice : osoby na stanowisko Operator koparki do 2Ton . Kandydat musi mieć wyuczony zawód w tym kierunku, oraz doświadczenie w pracy jako Operator Koparki.Kandydat   musi  mówić po niemiecku w stopniu  umożliwiającym swobodną i zrozumiałą konwersację oraz posiadać auto Opis / Obowiązki:Praca polega na wykonywaniu wykopów koparką pod różne obiekty zarówno przemysłowych jak mieszkalnych Miejsce pracy: okolice miasta Zurych, Zug, Bern i inne miasta w okolicyPraca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie  OFERUJEMY   Długotrwała umowa o pracę ze szwajcarskim   pracodawcą .Praca jest stacjonarna.Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7 – 17), ok. 180 do 200 godz./ mies. Płaca miesięczna brutto  około 6000 Frch PLUS DIETA DZIENNA OD 14-16 Frch w zależności od doświadczenia, oraz przygotowania i umiejętnośći kandydataUbezpieczenie PRACOWNICZE Wymagania:    Wyuczony zawód , oraz uprawnienia , operator Koparki , wymagane jest świadectwo szkolne, lub tytuł czeladnika lub mistrza)lub posiadać dobre i długotrwałe doświadczenie, oraz uprawnienia np. Kierowcy kategorii C, będzie dodatkowo płatneBardzo dobre doświadczenie przy pracach  budowlanej    Konieczny własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy    Gotowość pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba)    Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy  UWAGA!! Bez znajomości języka niemieckiego, lub angielskiego w stopniu umożliwiającym konwersację prosimy nie aplikować   Zakwaterowanie zapewnione płatne od 700 Frch miesięcznieWypłata wszystkich nadgodzin,Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią świadectw,  i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata oraz stopnia znajomości j. niemieckiego.W razie pytań jestem do dyspozycji.Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiamPersonalvermittlung | Agencja pracy14 948ul.J.Kilinskiego 68 a22-400 Zamość  
Zurych (Szwajcaria)
Wyświetlono rezultaty 71-80 z 80.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top