Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:   OPIEKUNKA DO PARY LUB OPIEKUN   Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Bad Aibling   Jesteś osobą odpowiedzialną i empatyczną? Znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki?   Poszukujemy opiekunki lub opiekuna do 84-letniej Pani i 89 letniego Pana mieszkających z synem. Pan jest osobą leżącą, Pani porusza się samodzielnie. Pan jest częściowo inkontynentny. Pani cierpi na Alzheimera i ma problemy z sercem. Pan jest po udarze, cierpi na demencję. Podopieczni potrzebują pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego, higienie osobistej, ubieraniu, posiłkach. Na zleceniu własny pokój. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Zlecenie od zaraz do 28 marca!   Obowiązki:   - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta, spożywanie posiłków) - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)   Wymagania: - komunikatywna - dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwośćOferujemy:   - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów   Jak aplikować:   W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.   W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekunka, opiekun- badaibling” pod numer: 504393452 lub 517718827 – oddzwonimy.   Opis firmy:   EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.      
Bad Aibling (Niemcy)
EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:   OPIEKUNKA DO PARY LUB OPIEKUN   Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Bad Aibling   Jesteś osobą odpowiedzialną i empatyczną? Znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki?   Poszukujemy opiekunki lub opiekuna do 84-letniej Pani i 89 letniego Pana mieszkających z synem. Pan porusza się przy pomocy rollatora, Pani porusza się samodzielnie. Pan jest częściowo inkontynentny. Pani cierpi na Alzheimera i ma problemy z sercem. Pan jest po udarze, cierpi na demencję. Podopieczni potrzebują pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego, higienie osobistej, ubieraniu, posiłkach. Na zleceniu własny pokój. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Zlecenie od zaraz!   Obowiązki:   - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta, spożywanie posiłków) - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)   Wymagania: - komunikatywna - dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwośćOferujemy:   - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów   Jak aplikować:     W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.   W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekunka, opiekun- badaibling” pod numer: 504393452 lub 517718827 – oddzwonimy.   Opis firmy:   EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.      
Bad Aibling (Niemcy)
EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:   OPIEKUNKA DO PANI LUB OPIEKUN   Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Bad Aibling   Jesteś osobą odpowiedzialną i empatyczną? Znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki?   Poszukujemy opiekunki lub opiekuna do 83-letniej Pani mieszkającej z synem (praca tylko przy starszej pani). Podopieczna potrzebuje pomocy w transferze, aktualnie bardzo słaba. Poruszała się sama, z pomocą na wózku lub z chodzikiem, teraz leżąca. Cierpi an zaawanasowana demencje, miała wykonana operację na nowe biodro. Potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego, higienie osobistej, ubieraniu, posiłkach. Na zleceniu własny pokój. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Zlecenie od 28 lutego!   Obowiązki:   - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta, spożywanie posiłków) - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)   Wymagania: - komunikatywna - dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwośćOferujemy:   - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów   Jak aplikować:     W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.   W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekunka, opiekun- badaibling” pod numer: 504393452 lub 517718827 – oddzwonimy.   Opis firmy:   EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.      
Bad Aibling (Niemcy)
  OPIEKUN DO PANI   Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Aschau- okolice jeziora Chiemsee.   Poszukujemy opiekuna do 93 letniej Pani, która mieszka sama domu w Aschau ( jej siostra mieszka w sąsiedztwie). Pani miała złamaną szyjkę kości udowej i obecnie jest osobą leżącą, a jej stan pod wpływem rehabilitacji powinien ulegać poprawie, aby mogła się poruszać. Podopieczna chora jest na demencję.  Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel, zabieranie do lekarza) oraz prostych czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie). 2 razy dziennie przychodzi Pflegedienst- wykonać czynności pielęgnacyjne i podać leki. Do dyspozycji własny pokój z  łazienką, komputerem i Internetem Od zaraz! Wymagana komunikatywna/dobra znajomość niemieckiego i prawo jazdy   Obowiązki: - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel, zabieranie do lekarza). - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)   Wymagania: - komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość -prawo jazdy   Oferujemy:   - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów   Jak aplikować:     W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.   W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekun-aschau” pod numer:504 393 452 lub 517 713 827– oddzwonimy.   Opis firmy:   EuropaPflege to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.  
Aschau (Niemcy)
Praca: od 01.03 Okres: na 2 miesiące Wynagrodzenie: 1250 + 100 € dodatek za święta Miejscowość: Giessen – Klein Linden   Wymagania: komunikatywny niemiecki, doświadczenie w opiece   Opis stanowiska: Opieka nad panią, która jest osobą całkowicie komunikatywną, chodzącą. Choruje na demencję, jest bardzo sympatyczna i bardzo spokojna. Podopieczna wymaga pomocy tylko w czynnościach, z którymi sobie sama nie potrafi poradzić. Mieszka ze swoim całkowicie samodzielnym mężem, który nie wymaga pomocy.   Oferujemy: Legalne zatrudnienie składki od średniej krajowej Zwrot kosztów podróży – 150 € Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie Wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia Kontakt telefoniczny: 774-025-245
Giessen - Klein Linden (Niemcy)
Praca: od 28.02.2018 Okres: 6 tygodni - 2 miesiące Miejsce: Grünberg-Lardenbach Wymagania:  komunikatywna dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi Opis stanowiska: Opieka nad 70-letnią panią, chorującą na chorobę Corea-Huntingtona (objawy podobne do choroby Parkinsona). Pani jest całkowicie samodzielna i wymaga wsparcia w życiu codziennym. Oferujemy: Legalne zatrudnienie Zwrot kosztów podróży – 150 Euro DODATEK ŚWIĄTECZNY! Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie Wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia Kontakt telefoniczny: 774-025-245
Gießen (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę lub Opiekuna osób starszych w Gillenfeld, okolice Polch, Trewir, Bitburg, Niemcy Podopieczna ma 90 lat, 150 cm wzrostu i waży około 44 kg. Zdiagnozowano u niej średniozaawansowaną demencję objawiającą się zaburzoną orientacją co do czasu i miejsca. Choruje na cukrzycę, która jest regulowana lekami. Porusza się samodzielnie, wymaga wsparcia przy codziennej higienie oraz przebieraniu. Podopieczny ma 86 lat, 170 cm wzrostu i waży około 70 kg. Jakiś czas temu przewrócił się i na obecną chwilę górna część tułowia jest obtłuczona, co powoduje problemy ruchowe.  Porusza się przy pomocy balkonika, choruje na cukrzycę, nadciśnienie oraz alergię. Ze względy na podeszły wiek ma osłabiony wzrok i słuch, miewa problemy z wypróżnianiem się. Wymaga wsparcia w codziennej toalecie, dwa razy w tygodniu odwiedza go opieka medyczna, która pomaga przy kąpieli, dodatkowo dwa razy dziennie przychodzą, aby podać leki obydwu seniorom. .  Niezbędna jest pomoc przy przebieraniu oraz przejściu do toalety. W domu do pomocy seniorzy posiadają windę wannową, balkonik oraz krzesełko toaletowe. Do zadań Opiekunki lub Opiekuna należy pomoc seniorom w czynnościach codziennych oraz nadzorowanie ich w ciągu dnia. Ponadto Opiekunka lub Opiekun zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Starsze, miłe małżeństwo mieszka w jednorodzinnym, 120- metrowym domu.  Sklepy oddalone są o około 10 minut drogi spacerem, do dyspozycji na miejscu jest również rower. Dla Opiekunki lub Opiekuna  został przygotowany osobny, standardowo wyposażony, 20- metrowym pokój z łazienką. Na miejscu jest stały dostęp do Internetu. Opiekunka lub Opiekun może korzystać również z sauny, która znajduje się w domu.  Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną. Poszukujemy Pań lub Panów z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od początku marca 2018 na 2 miesiące- 1200  EUR netto/ msc Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 886 421 768 lub mailowy
Gillenfeld, Polch, Trewir, Bitburg (Niemcy)
  Firma MEDIPE DE zajmuje się rekrutacją opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie. Obecnie do działu rekrutacji, odpowiadającego za pierwszy kontakt z opiekunami, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:   Konsultant ds. rekrutacji (Lublin)   Zgłoś się do nas jeśli: masz pierwsze doświadczenie w pracy (w sprzedaży, call center lub obsłudze klienta), jesteś osobą nastawioną na realizację celów, zaangażowaną i bardzo dobrze zorganizowaną, lubisz rozmawiać przez telefon, a łatwość w nawiązywaniu kontaktów to Twoja mocna strona, szukasz miejsca, w którym w atmosferze współpracy i wsparcia realizuje się codzienne zadania i nowe pomysły.   Do Twoich obowiązków należeć będzie: aktywne pozyskiwanie Kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech w charakterze Opiekuna osób starszych, przyjmowanie i obsługa zgłoszeń (selekcja, aktualizacja bazy danych, telefoniczne i bezpośrednie rozmowy rekrutacyjne), organizowanie i prowadzanie spotkań informacyjnych.   Naszym pracownikom oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy, szkolenia przygotowujące do pracy oraz podnoszące kompetencje, pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport), spotkania integracyjne.   Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych   Prosimy o wpisanie w tytule maila: Konsultant Lublin oraz umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236 a, NIP 8943106532 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji, jak i rekrutacji późniejszych).”
Lublin (lubelskie)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 115.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top