Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 13 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy z językiem niemieckim, rekruterzy opiekunek, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partners pracowników.   ZRÓB KROK W LEPSZY ROK I ZMIEŃ PRACĘ NA A&J PARTNERS!   W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do biura w Warszawie, osoby na stanowisko:   Konsultant w dziale rekrutacji z językiem niemieckim Miejsce pracy: Warszawa   NUMER REFERENCYJNY: AJP/201/090218/W2   Opis stanowiska / Zakres obowiązków: - Obsługiwanie korespondencji mailowej i zapytań telefonicznych od klientów   niemieckojęzycznych. - Udział w bieżących działaniach dotyczących procesów rekrutacyjnych. - Wsparcie telefonicznej koordynacji pracowników przebywających za granicą. - Prawidłowe uzupełnianie danych w wewnętrznej bazie dla usprawnienia pracy działu.   Wymagania:       - Dobra znajomość języka niemieckiego. - Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta. - Chęć zdobycia lub rozwijania doświadczenia w dziale HR. - Mile widziana umiejętność praktycznej obsługi MS Excel. - Otwartość, samodzielność i dynamika w działaniu. - Kultura osobista i dobra organizacja pracy własnej.    Gwarantujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę. - Zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. - Finansujemy pakiet medyczny, dostęp do specjalistów nawet w tydzień. - Świętujemy urodziny każdego pracownika dając w prezencie dodatkowy płatny dzień urlopu. - Uczestniczymy w wydarzeniach firmowych i kampaniach charytatywnych. - Mamy możliwość codziennego wykorzystywania języka niemieckiego w pracy dzięki czemu szlifujemy swoje umiejętności.   APLIKOWANIE:   W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/201/090218/W2 UWAGA – APLIKACJE BEZ TEJ INFORMACJI NIE ZOSTANĄ ROZPATRZONE.   Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres: rekrutacja[małpa]ajpartners.pl   Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Warszawa, Piaseczno, Mory, Ursus, Pruszków (mazowieckie)
Jesteś osobą odpowiedzialną i empatyczną? Znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki i chcesz pracować Niemczech jako opiekun/ka?   EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:   OPIEKUNKA DO PANI – Niemcy, Bad Salzschlirf   Poszukujemy opiekunki do samodzielnej Pani mieszkającej z córką w domu w Bad Salzschlirf. Podopieczna potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach oraz w prowadzeniu domu. Zlecenie od 18 lutego   na 5 tygodni!   Obowiązki: - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta, spożywanie posiłków) - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)   Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - umiejętność gotowania, przyrządzania posiłków - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwośćOferujemy:   - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów   Jak aplikować:     W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.   W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekun” lub „opiekunka” pod numer: 504393452 lub 517718827   – oddzwonimy.   Opis firmy:   EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.    
Bad Salzschlirf (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę lub Opiekuna osób starszych we Frankfurcie nad Menem, okolice Offenbach, Wiesbaden, Moguncji, Niemcy Podopieczna ma 82 lata, 160 cm wzrostu i waży około 60 kg. Posiada III stopień niepełnosprawności, choruje na astmę i osteoporozę. Korzysta z inhalatora, porusza się przy pomocy balkonika, po schodach wchodzi ze wsparciem. Jest w pełni świadoma i komunikatywna, z toalety korzysta z pomocą. Systematycznie odwiedza ją Opieka medyczna aby podać leki. Do zadań Opiekunki  należy pomoc seniorce w czynnościach codziennych, takich jak: przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto Opiekunka zajmuje się również domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Starsza Pani mieszka wraz ze swoim w pełni sprawnym i samodzielnym mężem w jednorodzinnym, przestronnym, 180- metrowym domu. Mężczyzna ze wszystkimi czynnościami związanymi z dniem codziennym radzi sobie sam- nie wymaga żadnego wsparcia ze strony Opiekunki. Na miejscu został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój ze stałym dostępem do internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną. Poszukujemy Pań z podstawową lub  komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 08.03.2018 na 2 tygodnie- 1150 EUR netto/ msc. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 886 421 768 lub mailowy
Frankfurt Nad Menem, Offenbach, Wiesbaden, Moguncja (Niemcy)
Jesteś osobą odpowiedzialną i empatyczną? Znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki i chcesz pracować Niemczech jako opiekun/ka?   EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:   OPIEKUNKA DO PANI – Niemcy, Bad Salzschlirf   Poszukujemy opiekunki do samodzielnej Pani mieszkającej z córką w domu w Bad Salzschlirf. Podopieczna potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach oraz w prowadzeniu domu. Zlecenie od 18 lutego   na 5 tygodni!   Obowiązki: - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta, spożywanie posiłków) - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)   Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - umiejętność gotowania, przyrządzania posiłków - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwośćOferujemy:   - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów   Jak aplikować:   W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.   W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekun” lub „opiekunka” pod numer: 504393452 lub 517718827   – oddzwonimy.   Opis firmy:   EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.    
Bad Salzschlirf (Niemcy)
Do nowego projektu potrzebujemy osób chcących poznać temat Kryptowalut. Dzięki Naszej metodzie nauczysz się zarabiać i wypłacać kryptowaluty w zł/Eur/$ na konto bankowe.Uwaga!!!to nie jest naciaganie na inwestycje z Waszej strony. Nic nie tracisz! a z czasem możesz zyskać na wzrostach wartości Kryptowalut.Oczekujemy:- dyspozycyjności 5-10 min dziennie (jak poświęcisz wiecej =wiekszy zarobek)- swobodnego dostępu do komputera oraz internetu,- ukończonych 18 lat (13 za zgodą opiekunów),- podstawowa znajomość języka angielskiego,- uczciwości,- samodzielności,Oferujemy:- elastyczne godziny pracy (wykonujesz czynności kiedy chcesz),- pomoc na każdym etapie pracy,Zakres obowiązków:- praca wykonywana przez internet z domu,
Warszawa (cała Polska)
Wyświetlono rezultaty 101-105 z 105.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top