Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Pflege mit Herzen 24 to gwarancja legalnej i bezpiecznej pracy na terenie Niemiec. W obecnej chwili poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla seniorów z Gutersloh, ok.Bielefeld na zlecenie od 4.01. 86-letni pan Werner (70kg/170 cm) ma problemy z poruszaniem – korzysta z laski lub balkonika. Natomiast jego żona, która również porusza się gorzej, cierpi na inkontynencję. Do seniorów przychodzi codziennie opiekun medyczny aby założyć rajstopy uciskowe i przeprowadzić czynności higieniczne. 84-letnia pani Irma dość dużo śpi, trzeba jej zakładać wkładki. Pan Werner jada natomiast posiłki pokrojone na drobniejsze kawałki Małżonkowie mieszkają w domku jednorodzinnym, mają dostęp do Internetu. Osoby zainteresowane wyżej opisanym zleceniem zapraszamy: 508 624 683.
Bielefeld, Westfalia Niemcy (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni panią jako pomoc dla seniora mieszkającego w ok.Aachen, Niemcy zainteresowaną podjęciem zlecenia od 05.01.2017   Syn szuka opiekunki dla ojca, z którym mieszka w jednym domu, ale w oddzielnych mieszkaniach. Podopieczny (77 lat, 1,85m, 70 kg) cierpi na demencję starczą, ma problemy ze słuchem, tym niemniej  stara się być jak najbardziej samodzielny (potrzebuje asekuracji podczas czynności pielęgnacyjnych – prysznic). Senior  przesypia spokojnie noce, a 2 dni w tygodniu spędza w dziennym domu seniora. Starszy pan z reguły wstaje o 7.30 – w weekendy nieco później. Podopieczny oczekuje opiekunki z prawem jazdy , gdyż mieszka w mniejszej miejscowości nieopodal Aachen. Do chwili obecnej dwa dni w tygodniu podopieczny spędzał u siostry – na dłuższą metę nie jest to jednakże możliwe. Byłoby miło gdyby opiekuna zawoziła czasami podopiecznego w odwiedziny do jego siostry. Podopieczny pali papierosy, dlatego opiekunka może jak najbardziej też być osobą palącą.. Dla opiekunki przeznaczono pokój z dostępem do Internetu.   Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: 508 624 683.    
Bonn Aachen Essen Hamburg (Niemcy)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy niemiecką firmą z 19-letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników. Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom zatrudnionym najlepszych możliwych warunków pracy. Stawiamy na uczciwość oraz pełne zaufanie w kontaktach z pracownikiem. Dzięki doskonałemu rozpoznaniu niemieckiego i austriackiego rynku pracy, jesteśmy w stanie proponować tylko najkorzystniejsze, pod względem warunków oferty pracy. Decydując się na Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję legalności oraz przejrzystości na każdym etapie współpracy.     Dołącz do nas już teraz i daj sobie szansę na lepszą pracę!   Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko   Opiekun / Opiekunka osoby starszej   Kraj: Niemcy   Jeżeli szukasz stabilizacji i dobrych warunków pracy zgodnych z niemieckim stylem zarządzania, to znak że ta oferta jest dla Ciebie!   Do Twoich obowiązków należeć będzie:   - kompleksowe sprawowanie opieki nad podopiecznymi w ich domach, - wykonywanie zadań wg zaleceń, - dbałość o dobry stan i higienę pacjenta, - podawanie leków pacjentom wg zaleceń - wsparcie pacjenta przy rehabilitacji oraz wykonywaniu codziennych czynności.     Szukamy osoby posiadającej:   - doświadczenie w pracy jako opiekun/opiekunka osoby starszej - dobra znajomość jęz. niemieckiego (warunek konieczny), - czynnego prawa jazdy kat. B (warunek konieczny) - pozytywne nastawienie oraz silna motywacja do pracy, - odpowiedzialność i empatia wobec podopiecznych     Co oferujemy? 1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony2.  Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne 3.  Platne urlopy i premie swiateczne4. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu, 5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie 6. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu, 7. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu, 8. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu), 9. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec 10. Bezplatne ubranie ochronne i robocze ... oraz wiele wiecej.     Pamiętaj, że współpracując z Nami masz gwarancję stabilnej i legalnej pracy w Niemczech.   Nie zwlekaj i zmień pracę z Walter-Fach-Kraft!  
Kassel, Hesja (Niemcy)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy niemiecką firmą z 19-letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników. Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom zatrudnionym najlepszych możliwych warunków pracy. Stawiamy na uczciwość oraz pełne zaufanie w kontaktach z pracownikiem. Dzięki doskonałemu rozpoznaniu niemieckiego i austriackiego rynku pracy, jesteśmy w stanie proponować tylko najkorzystniejsze, pod względem warunków oferty pracy. Decydując się na Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję legalności oraz przejrzystości na każdym etapie współpracy.                                                                                                          Dołącz do nas już teraz i daj sobie szansę na lepszą pracę!   Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko   Opiekun / Opiekunka osoby starszej   Kraj: Niemcy   Jeżeli szukasz stabilizacji i dobrych warunków pracy zgodnych z niemieckim stylem zarządzania, to znak że ta oferta jest dla Ciebie!   Do Twoich obowiązków należeć będzie:   - kompleksowe sprawowanie opieki nad podopiecznymi w ich domach, - wykonywanie zadań wg zaleceń, - dbałość o dobry stan i higienę pacjenta, - podawanie leków pacjentom wg zaleceń - wsparcie pacjenta przy rehabilitacji oraz wykonywaniu codziennych czynności.     Szukamy osoby posiadającej:   - doświadczenie w pracy jako opiekun/opiekunka osoby starszej - dobra znajomość jęz. niemieckiego (warunek konieczny), - czynnego prawa jazdy kat. B (warunek konieczny) - pozytywne nastawienie oraz silna motywacja do pracy, - odpowiedzialność i empatia wobec podopiecznych     Co oferujemy? 1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony2.  Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne 3.  Platne urlopy i premie swiateczne4. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu, 5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie 6. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu, 7. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu, 8. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu), 9. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec 10. Bezplatne ubranie ochronne i robocze ... oraz wiele wiecej.     Pamiętaj, że współpracując z Nami masz gwarancję stabilnej i legalnej pracy w Niemczech.   Nie zwlekaj i zmień pracę z Walter-Fach-Kraft!  
Kaufungen (Niemcy)
Branża: Human Resources Język obcy: niemiecki Miasto: Katowice ( centrum ) Region: śląskie Wymagania   - Znajomość języka niemieckiego  na poziomie min B1 -Znajomość programu MS Excel i Word -Umiejętności analitycznego myślenia   Oferujemy   - Doświadczenie w renomowanej firmie działającej w międzynarodowym, dynamicznym środowisku, -Dodatkowe wynagrodzenie za znajomość języka niemieckiego, -Udział w rozwoju nowego zespołu wraz z perspektywą poszerzenia zakresu obowiązków, -Pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych i wsparcie Buddy’ego (opiekuna), -Rozwój poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych, -Możliwość uczestnictwa w procesie tworzenia własnej ścieżki rozwoju przy wsparciu Coacha, -Możliwość doskonalenia języków obcych w praktyce i w ramach kursów, -Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, -Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów takich jak: karta Multisport Benefits Card, bilety do kina, vouchery do sklepów, -Pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze ze strefą chillout i play room.    
Katowice (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 321-325 z 325.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top