Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

  Firma Pflege mit Herzen ­ Obecnie poszukuje  od 07.04.2017r. opiekunki dla podopiecznej mieszkającej we Frankfurcie nad Menem Niemcy !!! 1100 Euro + 100 Euro PREMIA ŚWIĄTECZNA!!!!!   STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:   Wiek: 83 lat Waga: 69 kg Wzrost: 160 cm Podopieczna jest mobilna z rolatorem. Samodzielna sanitarnie. Podopieczna cierpi na początki demencji, zaburzenia krążenia i wysokie ciśnienie. Podopieczna ma dezorientację czasowo-przestrzenną. Podopieczna nie może mieć dostępu do alkoholu. Do podopiecznej przychodzi raz w miesiącu lekarz. Podopiecznej dwa razy dziennie trzeba mierzyć ciśnienie.   OBOWIĄZKI:   Opiekunka pomaga podopiecznej przy ubraniu się, rozbieraniu, zmianie pampersów, jeśli będą używane. Opiekunka myje, kąpie podopieczną, myje jej włosy i obcina paznokcie. Opiekunka zajmuje się również domem, gotuje sprząta, pierze (pralka znajduje się u córki kilka domów dalej), prasuje. Opiekunka robi zakupy. Opiekunka towarzyszy podopiecznej w ciągu dnia, rozmawia i pomaga w wynikających sytuacjach . Opiekunka mierzy podopiecznej ciśnienie.   DODATKOWE INFORMACJE:   Podopieczna mieszka w mieszkaniu 70 m kw. Dla opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem. Opiekunce przysługuje czas wolny dla siebie, który jest do ustalenia na miejscu z rodziną. Z relacji obecnej opiekunki –na dzień dzisiejszy nie budzi się w nocy, bierze tabletki nasenne. Opiekunka relacjonuje również że zdarza się podopiecznej być agresywną i krzyczeć, np. przy zakładaniu butów, myciu. Do podopiecznej przychodzi na dzień dzisiejszy Pflegediest aby podać lekarstwa. Podopiecznej trzeba sprawdzać i przygotowywać czystą bieliznę. Podopieczna nosi pielucho-majtki – Inkontynecja. Do pomocy jest rolator oraz elektryczny podnośnik na wannie. Podopieczna ma też problem z biodrem i często trzeba ją asekurować przy poruszaniu się.   WYMAGANIA : Poszukujemy Pani, o miłym, przyjaznym usposobieniu, która zaopiekuje się seniorką I , posługuje się językiem niemieckim w stopniu PODSTAWOWYM LUB KOMUNIKATYWNYM.      GWARANTUJEMY: Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę Odprowadzane pełne składki ZUSBEZPŁATNY TRANSPORT ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1500 EURO NETTO Dodatkowe ubezpieczenie za granicą Opieka Koordynatora na miejscu Stały kontakt z pracownikami Pflege mit Herzen   Jeżeli jesteś zainteresowana chętnie podejmiemy współpracę. Zapraszamy  do kontaktu telefonicznego pod następującymi numerami : 570624703
Ełk (cała Polska)
Firma Angel Care 24 poszukuje obecnie opiekunki do Podopiecznej w Maikammer (Nadrenia-Palatynat) TERMIN WYJAZDU: od zaraz   Profil Podopiecznej:   Wiek: 89 lat Waga:  65 kg Choroby: nadciśnienie, osteoporoza, inkontynencja. Pani ma problemy ze słuchem oraz ze wzrokiem. Mobilność: balkonik oraz wózek Warunki mieszkaniowe: Pani mieszka sama w mieszkaniu na parterze. Na piętrze mieszka syn z rodziną. Dla opiekunki: Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem. Internet może zostać zainstalowany na życzenie opiekunki. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h wolnego w ciągu dnia.   Zadania opiekunki:   - pomoc w wykonywaniu czynności higienicznych   - zmiana wkładek - wsparcie podczas wykonywania transferu - przygotowywanie posiłków i prowadzenie domu - spędzanie czasu z podopieczną (spacery)   Wymagania:   - dobra/bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym - gotowość do wyjazdu na 2 m-ce   Oferujemy:   legalną i pewną pracę w Niemczech; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIE ZA REFERENCJE/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI!; PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!); bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; możliwość stałej współpracy.   CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Skontaktuj się z nami:   - zadzwoń na nr +48 733 388 300 - wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!              
Niemcy, Europa (Niemcy)
FIRMA ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech.  ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy ofertami z całych Niemiec. Obecnie poszukujemy opiekunki do Pana w Biessenhofen (Bawaria) TERMIN WYJAZDU: koniec maja   Profil Podopiecznego:   Pan Horst  ma 85 lat, waży 59 kg przy wzroście 178 cm.  Cierpi na demencję oraz inkontynencje. Pan ma stomię. Pan porusza się przy pomocy balkonika oraz na wózku. Warunki mieszkaniowe:   Pan mieszka wraz z żoną w domu z ogrodem. Żona nie wymaga opieki. W wyposażeniu Pan ma wózek, balkonik, krzesło podprysznicowe oraz łóżko specjalistyczne. Dla opiekunki:   Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem.  Na życzenie opiekunki może zostać zainstalowany Internet. Ponadto przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.   Zadania opiekunki:   - pomoc w  utrzymaniu higieny ciała - zmiana pieluchomajtek - wsparcie podczas wykonywania transferu - prowadzenie gospodarstwa domowego oraz przygotowywanie posiłków - dotrzymywanie towarzystwa   Wymagania:   - komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym - gotowość do wyjazdu na 2 m-ce - osoba niepaląca - prawo jazdy będzie dodatkowym atutem   Oferujemy:   legalną i pewną pracę w Niemczech; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIE ZA REFERENCJE/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI!; PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!); bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; możliwość stałej współpracy.   CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Skontaktuj się z nami:   - zadzwoń na nr +48 733 388 300 - wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!                    
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Jastrzębie-Zdroj (podkarpackie)
Pflege mit Herzen 24 to gwarancja legalnej i bezpiecznej pracy na terenie Niemiec. Dołącz do grona opiekunek zadowolonych ze współpracy z PmH24. Obecnie poszukujemy opiekunki zainteresowanej podjęciem zlecenia na zastępstwo od 8.06 na dwa miesiące. STAN ZDROWIA POOPIECZNEGO: Wiek: 68 ( 01.09.1949 r.) Wzrost: 178 cm  Waga: 75 kg Podopieczny ma orzeczoną grupę niepełnosprawności 5 – tzw. Pflegegrad 5. Choruje na postępujące porażenie nadjądrowe -  degeneracyjną chorobę mózgu, zwłaszcza w zwojach podstawy. Uszkodzenia mogą prowadzić do problemów przy przenoszeniu i przy zachowaniu równowagi w kontroli oka, połykaniem i sterowania głosowego sterowania. PSP jest związane z chorobą Parkinsona, choroby są podobne w wielu objawach. Podopieczny porusza się przy balkoniku. Z toalety korzysta z samodzielnie – może się zdarzyć że będzie potrzebował pomocy. Może się zdarzyć sporadycznie, że pacjent będzie potrzebował pomocy w nocy. Obowiązki: Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: ubieraniu się, pielęgnacji i higienie ciała podopiecznego, i nadzoruje podopiecznego w codziennych sytuacjach. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy, pierze, prasuje, sprząta. Opiekunka motywuje podopiecznego. Dotrzymuje towarzystwa, gra w gry, i chodzi z podopiecznym na spacery. W razie konieczności opiekunka wstaje w nocy do podopiecznego. W razie konieczności towarzyszy podczas wizyt u lekarza. Dodatkowe informacje: Podopieczny mieszka z żoną, która jest osobą pracującą i synem w domu jednorodzinnym w miasteczku Friedrichsdorf. Syn rozpoczyna studia i wyprowadza się z domu – może jednak od czasu do czasu przyjeżdżać na weekend do rodziców. Opiekunka ma do dyspozycji pokój o powierzchni 17 m2 ze standardowym wyposażeniem. Jest Internet i auto do dyspozycji.   Poszukujemy Pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece.  Osoby zainteresowane powyższym, lub innym zleceniem opieki zapraszamy do kontaktu: 731 656 500.    
Frankfurt Nad Menem, Niemcy,Hesja, Bawaria (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych na zlecenie w Hanowerze od zaraz.   Pan Alfred ma 96 lat, 182 cm wzrostu i waży około 80 kg. Senior posiada V stopień niepełnosprawności, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, sporadycznie o rollatorze. Niezbędna jest pomoc przy przejściu seniora z łóżka na wózek. Ma spore problemy z mową i słuchem, jest zdezorientowany co do osób i czasu. Ma założony cewnik, choruje na demencję, artrozę, ma problemy sercowe, jest po wylewie. Noce z reguły przesypia spokojnie, może się sporadycznie przebudzić i poprosić o pomoc. Podopieczny systematycznie uczestniczy w gimnastyce leczniczej. Opisywany jest jako starszy pan, afirmujący życie, chcący być w dalszym ciągu jak najbardziej samodzielny. Dwa razy dziennie odwiedza go opieka medyczna, która pomaga przy higienie i przebieraniu. Pan Alfred do pomocy posiada specjalistyczne łóżko, niezbędna jest pomoc przy krojeniu posiłków na mniejsze kawałki. Do zadań opiekunki należy pomoc seniorowi podczas codziennych czynności, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele, pomoc przy spożywaniu posiłków (głównie pomoc przy krojeniu) oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekunka zajmuje się domem: prasuje, sprząta, robi pranie. Pan Alfred mieszka wraz ze swoją w pełni sprawną i samodzielną żoną w jednorodzinnym domku w centrum Hanoweru. Żona seniora sama zajmuje się gospodarstwem domowym, opiekunka pomaga tylko w niektórych czynnościach. Kobieta nie wymaga żadnej opieki, chętnie również pomaga opiekunce. Sklepy oddalone są o około 10 minut drogi spacerem. Dla opiekunki został przygotowany standardowo wyposażony pokój. Na obecną chwilę nie ma dostępu do Internetu.   Poszukujemy Pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Osoby zainteresowane powyższym, lub innym zleceniem opieki zapraszamy do kontaktu: 731 656 500.    
Hamburg, Bremen, Hannover, Frankfurt Main (Niemcy)
Pflege mit Herzen 24 to gwarancja legalnej i bezpiecznej pracy na terenie Niemiec. Dołącz do grona opiekunek zadowolonych ze współpracy z PmH24. Obecnie poszukujemy opiekunki zainteresowanej podjęciem zlecenia w miejscowości Kelkheim od 1.06 na dwa miesiące. Seniorka ma 91 lat, mieszka w  65779 Kelkheim. Ma Pflegegrad 3, porusza się samodzielnie, jest w stanie sama wejść po schodach. Podopieczna choruje na demencję – bywa zdezorientowana co do miejsca, osób i czasu. Z toalety korzysta samodzielnie; dla bezpieczeństwa nosi wkładki. Na dzień dzisiejszy do podopiecznej przychodzi Pflegedienst. Opiekunka pomaga seniorce w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych, higienie osobistej i toalecie, w rozbieraniu i ubieraniu. Ponadto opiekunka prowadzi dom: sprząta, pierze, prasuje, przygotowuje i podaje posiłki, robi zakupy. W razie potrzeby wstaje w nocy do podopiecznej. Towarzyszy opiekunce, organizuje jej czas wolny – gry, rozmowy; towarzyszy podopiecznej podczas spacerów. Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym. Jest Internet do dyspozycji. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem.   Poszukujemy Pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, prawem jazdy oraz doświadczeniem w opiece. Osoby zainteresowane powyższym, lub innym zleceniem opieki zapraszamy do kontaktu: 731 656 500.    
Kelkheim, Darmstadt, Frankfurt Nad Menem, Wisebaden, Moguncja (Niemcy)
Pflege mit Herzen 24 to gwarancja legalnej i bezpiecznej pracy na terenie Niemiec. Dołącz do grona opiekunek zadowolonych ze współpracy z PmH24. Obecnie poszukujemy opiekunki zainteresowanej podjęciem zlecenia w nadmorskiej miejscowości Langholz od 1.06 na dwa miesiące. Pani Heinke ma 79 lat, 1,7 m, 55 kg, Pflegegrad 3, cierpi na lekką demencję, depresję, nie ma problemów z komunikacją, porusza się i korzysta z toalety samodzielnie. Bierze tabletki nasenne. Podopieczna mieszka w nadmorskiej, małej miejscowości w domu z małym ogródkiem położonym  50 m od plaży. Syn podopiecznej pracuje jako właściciel pola campingowego w tej samej miejscowości, córka mieszka w odległości ok 50 km. Do zadań opiekunki należy: wsparcie podopiecznej podczas mycia, kąpieli, pomoc podczas ubierania, wspólne spacery z podopieczną, organizowanie jej czasu, prowadzenie domu (zakupy – jeśli opiekunka będzie miała prawo jazdy) gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie. Dla opiekunki przeznaczono pokój ze standardowym wyposażeniem, Na miejscu jest Internet. Poszukujemy Pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, prawem jazdy oraz doświadczeniem w opiece.   Osoby zainteresowane powyższym, lub innym zleceniem opieki zapraszamy do kontaktu: 731 656 500.  
Langholz, Kiel, Schlezwig, (Niemcy)
Do zadań opiekunki należy pomoc seniorowi podczas codziennych czynności, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele, pomoc przy spożywaniu posiłków (głównie pomoc przy krojeniu) oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekunka zajmuje się domem: prasuje, sprząta, robi pranie.Pan Alfred mieszka wraz ze swoją w pełni sprawną i samodzielną żoną w jednorodzinnym domku w centrum Hannoveru. Żona seniora sama zajmuje się gospodarstwem domowym, opiekunka pomaga tylko w niektórych czynnościach. Kobieta nie wymaga żadnej opieki, chętnie również pomaga opiekunce.Sklepy oddalone są o około 10 minut drogi spacerem. Dla opiekunki został przygotowany standardowo wyposażony pokój. Na obecną chwilę nie ma dostępu do Internetu. Czas wolny to 2 x po pół dnia- do ustalenia na miejscu z rodziną.Zlecenie od zaraz na 2 miesiące- 1250 EUR netto/ msc. Kontakt: 731 656 500
Hamburg, Bremen, Hannover, Frankfurt Main (Niemcy)
11 maja 2017
Poszukujemy opiekunki dla 84 letniej Pani Eriki w 67468 Frankeneck, która ma 165 cm wzrostu, waży 89 kg. Jest ona w dobrym stanie psychicznym po udarze i prawostronnym paraliżu. Stosuje ona wszystkie  konieczne środki w celu mobilizacji sparaliżowanych kończyn. Opiekunka powinna zająć się nią intensywnie, aby konsekwentnie przyczynić się do polepszenia jakości życia i stopnia niepełnosprawności. Seniorka zamieszkuje bardzo piękną posiadłość. Przy odpowiedniej opiece udostępnia ona wszystko i jest ustępliwa. Opiekunka znajdzie tutaj w b. pięknej okolicy przyjemny zakres obowiązków. Tak jak wcześniej zarządza ona z odpowiednim personelem zarządem lasów.   STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Zawał serca, problemy z żołądkiem, krążeniem, nietrzymanie moczu, nadciśnienie, cewnik, udar, porażenie, jest osobą leżącą, wymaga całkowitej pomocy przy kąpieli. Do pomocy śłużą łóżko, wózek inwalidzki, LIfter. Pani Erika używa pieluch i ma podłączony cewnik.3  stopień Pflegestufe OPIS DNIA: 6:30 pobudka PRZEDPOŁUDNIE: 5x/tydzień fizjoterapia 12:00 obiad   13:00-15:00 odpoczynek 18:00 kolacja następnie telewizja   DODATKOWE INFORMACJE: Pani Erika mieszka w domku jednorodzinnym na wsi o powierzchni 250 mkw. Sklep oddalony o ok 10 min drogi spacerem. Pokój opiekunki to całkowite mieszkanie z sypialnią, salonem, kuchnia i łazienką.   OBOWIĄZKI OPIEKUNKI: Pomoc przy wstawaniu, codziennej pielęgnacji ciała, ubieraniu, rozbieraniu , poruszaniu, przygotowywanie jedzenia, zmiana pieluch oraz mobilizowanie seniorki na polecenie lekarza lub fizjoterapeuty, sprzątanie, prasowanie, gotowanie itd.   WYMAGANIA Kobieta w wieku 30-50 lat, z prawem jazdy, oraz dobra lub b. dobrą znajomością niemieckiego Tel: 570 624 703      
Olsztyn, Lidzbark Warmiński, Szczytno, Ostróda, Mrągowo (cała Polska)
9 maja 2017
    Firma Pflege mit Herzen   Poszukuje   opiekunki dla podopiecznej mieszkającej w Leverkusen, Niemcy  Początek zlecenia: 31.05.2017   Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Leverkusen, niedaleko Stuttgartu, Niemcy Podopieczna 75 lat, cierpi na demencję, która objawia się przede wszystkim poprzez za-burzoną orientacją czasową. Jest osobą samodzielną i komunikatywną. Porusza się bez asekuracji. Nie wymaga karmienia. Przesypia całe noce. Obowiązki: Opiekunka nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną. Pro-wa-dzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy. pierze, prasuje itp. i pro-wadzi gospodarstwo domowe. W razie konieczności idzie z podopieczną do lekarza. Dodatkowe informacje: Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym – 150 m2. Niedaleko domu są skle-py. Do dyspozycji na miejscu samochód z manualną skrzynią biegów oraz rower. Dla opiekunki pokój (24m2) znajdujący się w wyremontowanej części domu. Jest internet. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną. Potrzebna opiekunka z komunikatywną znajomością języka! Zlecenie od 10 marca! Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz najbardziej korzystne warunki finansowe na rynku pracy. Zapewniamy pełne ubezpieczenie, bezpłatne zakwate-rowanie i wyżywienie oraz transport. Przejrzysta i czytelna umowa, bez jakichkolwiek zo-bowiązań dłuższych niż czas trwania kontraktu. Podchodzimy indywidualnie do naszych opiekunów i ich podopiecznych. Dobierzemy podopiecznego odpowiednio do Państwa ocze-kiwań, kwalifikacji i umiejętności. Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.   Tel: 570 624 703    
Tychy, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom, Bielsko-Biała, Pszczyna (cała Polska)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 295.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top