Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Sprockhövel, okolice Witten, Hagen, Wuppertalu, Niemcy Podopieczna ma 78 lat, 152 cm wzrostu i waży około 46 kg. Choruje na raka, porusza się przy pomocy balkonika, ze względu na osłabienie spowodowane chorobą dużo czasu spędza leżąc. Jest w pełni świadoma i komunikatywna, sporadycznie nieco apatyczna, aczkolwiek są to bardzo rzadkie przypadki. Może się zdarzyć, że będzie potrzebowała asekuracji. Ma częściową inkontynencję, dla bezpieczeństwa nosi wkładki higieniczne. Może budzić się 2-3 razy w nocy, w razie konieczności może potrzebować wsparcia opiekunki. Na obecną chwilę przechodzi chemioterapię, straciła włosy, ma założony wlew żylny.  Systematycznie odwiedza ją opieka medyczna. Pani Doris opisywana jest jako osoba przyjazna spokojna. Lubi muzykę, naturę, książki, Do zadań opiekunki należy pomoc seniorce w czynnościach dnia codziennego, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekunka zajmuje się domem- pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Pani Doris mieszka w mieszkaniu usytuowanym w wielorodzinnym domu, na drugim piętrze budynku. Krewni seniorki mieszkają w dym samym budynku, w innych mieszkania. Codziennie odwiedza ją rodzina. Sklepy oddalone są o około 10 minut drogi spacerem. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój z łazienką. Internetu zostanie założony na życzenie opiekunki. Na miejscu dla jej dyspozycji jest również auto gdyby miała ochotę z niego korzystać. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną. Poszukujemy Pańz  komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od końca sierpnia na dwa miesiące- 1200 EUR netto /msc + możliwość zdobycia PREMII WAKACYJNEJ. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 886 421 768 lub mailow
Sprockhövel, Witten, Hagen, Wuppertal (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni pielęgniarkę bądź certyfikowaną opiekunkę osób starszych w Domu Opieki w Aachen, okolice Düren, Stolberg, blisko holenderskiego Maastricht, Niemcy Oferta znajduje się w małym, prywatnym domu opieki, gdzie przebywa razem około 10 seniorów. Opiekunka ma pod swoimi skrzydłami dwie osoby: starszego Pana oraz Panią. Senior posiada V stopień niepełnosprawności, porusza się przy asekuracji rollatora. Choruje na demencję, nosi wkładki higieniczne, ma niewydolność serca oraz problemy z nerkami. Noce przesypia spokojnie, sporadycznie może się przebudzić. Seniorka ma amputowaną nogę. Choruje na demencję, ma założony cewnik, nosi wkładki higieniczne. Wymaga transferu aczkolwiek jest w stanie stać. Niezbędna jest pomoc przy spożywaniu posiłków.  Seniorów odwiedza opieka medyczna- zakładają rajstopy uciskowe, wykonują podstawową pielęgnację oraz podają leki. Do zadań Opiekunki należy zajęcie się seniorami: pomoc przy przebieraniu, w higienie i pielęgnacji ciała oraz nadzór w ciągu dnia. Opiekunka dba o porządek w pokojach seniorów. Nie musi gotować- otrzymuje gotowe do podgrzania obiady. Niezbędne jest przygotowanie śniadania oraz kolacji. Dla Opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony  pokój. Na miejscu jest stały dostęp do Internetu. Czas wolny do ustalenia na miejscu- minimum 1 dzień wolny w tygodniu. Poszukujemy Pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie  na 2 miesiące- 1200 EUR netto/ msc.
Aachen (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekuna osób starszych w Dänischenhagen, okolice Rendsburga, Kilonii, bardzo blisko Morza Bałtyckiego po stronie niemieckiej, Niemcy Podopieczna ma 80 lat, 168 cm wzrostu i waży około 67 kg. Posiada I stopień niepełnosprawności, porusza się przy pomocy balkonika, aczkolwiek powoli. Potrzebuje asekuracji przy wstawaniu, siadaniu. Miewa stany depresyjne, bywa czasami nieobecna, zdezorientowana. Z toalety korzysta z pomocą, może zbudzić się w nocy aby z niej skorzystać- potrzebuje wtedy wsparcia ze strony opiekunki. Do pomocy posiada krzesełko toaletowe. Do zadań opiekunki należy pomoc seniorce w czynnościach codziennych, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekunka spędza z seniorką czas oraz zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy.  Gra z podopieczną w gry oraz wychodzi na wspólne spacery. Starsza Pani mieszka samotnie w jednorodzinnym domku. Sklepu oddalone są o około 20 minut spacerem- przy cięższych zakupach w większej ilości pomaga córka, która mieszka w okolicy. Na miejscu do dyspozycji jest rower. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój z osobną łazienką oraz stałym dostępem do Internetu.  W domu seniorki raz na 2 tygodnie w godzinach 18- 22 odbywa się próba zespołu muzycznego jej zięcia. Czas wolny dla opiekunki to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną. Poszukujemy Pań z podstawową znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie na 2 miesiące- 1100 EUR netto /msc. 
Dänischenhagen, Rendsburg, Kiel (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Nellingen, okolice Ulm, Geislingen, Göppingen, Niemcy Podopieczna ma 88 lat, 160 cm wzrostu i waży około 50 kg. Posiada III stopień niepełnosprawności, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego- wymaga wsparcia przy transferze. Jest po zawale, choruje na demencje, osteoporozę, inkontynencję. Ma założony cewnik, bywa zdezorientowana, apatyczna.  Ze względu na problemy w mową komunikacja jest utrudniona. Starsza Pani budzi się koło godziny 7 rano, kładzie się spać koło 20. Systematycznie odwiedza ją opieka medyczna, która pomaga podczas porannej toalety . Seniorka noce przesypia spokojnie, w domu do pomocy posiada specjalistyczne łóżko z materacem przeciwodleżynowym,  krzesełko toaletowe, rollator oraz wózek inwalidzki. Do zadań opiekunki należy pomoc seniorce w czynnościach codziennych, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele oraz nadzorowanie w ciągu dnia.  Ponadto opiekunka pomaga seniorce w transferze, opróżnia cewnik, zmienia pampersy. Niezbędne jest karmienie seniorki- posiłki powinny być miksowane.  Opiekunka zajmuje się również domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Starsza Pani mieszka samotnie w jednorodzinnym domy. Sklepy oddalone są o około 10 minut drogi spacerem. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój ze stałym dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną. Poszukujemy Pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie na 2 miesiące- 1150 EUR netto/ msc. 
Nellingen, Ulm, Geislingen, Göppingen (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Frankfurt nad Menem, okolice Offenbach am Main, Darmstadt, Wiesbaden, Moguncja, Niemcy Pani Katja ma 75 lat, 135 cm wzrostu i waży około 43 kg. Posiada II stopień niepełnosprawności, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, dużo czasu spędza leżąc. Potrzebuje pomocy przy przejściu na wozek. Ma zakładane pampersy, choruje na osteoporozę, marskość wątroby oraz kamienie żółciowe i płyn w jamie ustnej. Ma założony cewnik. Do zadań opiekunki należy pomoc seniorce w czynnościach codziennych, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele, zmiana pampersów, opróżnianie cewnika oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekunka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Starsza Pani mieszka samotnie w mieszkaniu. W mieszkaniu obok mieszka jej mąż- prośba ze strony rodziny aby Opiekunka uwzględniła go przy przygotowywaniu obiadów. Dla Opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój ze stałym dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną. Poszukujemy Pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. 
Frankfurt Nad Menem, Niemcy,Hesja, Bawaria (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych  w Bergheim, bliskie okolice Kolonii, Grevenbroich,  Erfstadt, Niemcy Podopieczna ma 86 lat, 158 cm wzrostu i waży około 60 kg. Mimo podeszłego wieku jest bardzo samodzielna, wymaga jedynie sporadycznie asekuracji w ciągu dnia. Jest w pełni komunikatywna i świadoma. Wszystkie czynności wykonuje samodzielnie, porusza się bez żadnego wsparcia. Noce przesypia spokojnie, dla bezpieczeństwa nosi wkładki higieniczne, ponieważ zdarza jej się nie kontrolować moczu. Do zadań opiekunki należy pomoc seniorce w codziennych czynnościach. Opiekunka wychodzi z podopieczną na wspólne spacery oraz prowadzi dom. Starsza Pani mieszka samotnie w jednorodzinnym domku. Sklepy znajdują się w najbliższej okolicy, do dyspozycji na miejscu dla opiekunki jest rower. Opiekunka ma przygotowany standardowo wyposażony pokój ze stałym dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną. Poszukujemy Pań z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. 
BERGHEIM (Niemcy)
Niemcy to kraj możliwości i dużych zarobków - opieka nad osobami starszymi jest dobrze opłacanym zajęciem. W firmie Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. oferujemy legalną pracę dla opiekunek oraz opiekunów osób starszych w Niemczech Aktualnie poszukujemy opiekunki dla 83-letniej seniorki. Pani Marga ma 83 lata, 140 cm wzrostu i waży około 40 kg. Posiada III stopień niepełnosprawności,  porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Choruje na zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca, osteoporozę, reumatyzm oraz depresję. Nosi pampersy ze względu na inkontynencję, zdiagnozowano u niej początki demencji. Choruje na ER cukrzycę, ma bóle ramion oraz biodra. Nie może mieć dostępu do alkoholu ani środków go zawierających. Ze względu na podeszły wiek ma problemy ze słuchem, bywa zdezorientowana co do miejsca i czasu. Systematycznie uczestniczy w zajęciach gimnastyki leczniczej. Do pomocy posiada specjalistyczne łóżko. Wózek inwalidzki, lift oraz balkonik. Wymaga wsparcia przy przebieraniu, higienie i pielęgnacji ciała, kąpielach oraz pomocy przy krojeniu posiłków na mniejsze kawałki. Pan Peter ma 84 lata, 160 cm wzrostu i waży około 80 kg. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Mężczyzna jest w pełni świadomy i komunikatywny, nie wymaga żadnego wsparcia. Prośba ze strony rodziny aby uwzględnić go przy gotowaniu. Dodatkowo opiekunka zajmuje się domem: pierze, sprząta, robi zakupy. Starsze, miłe małżeństwo mieszka w jednorodzinnym domku. W tym samym budynku mieszka córka, która jest osobą czynną zawodowo, w domu jest tylko wieczorami, pomaga opiekunce przy opiece nad rodzicami.  Sklepy oddalone są o około 20 minut drogi spacerem. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój ze stałym dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną. Poszukujemy Pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od zaraz na 2 miesiące- 1300 EUR netto/ msc. Zainteresowane osoby proszę o kontakt Tel.730-959-900
Germering (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Wabern- Hebel, okolice Kassel, Borken, Bad Hersfeld, Niemcy Podopieczna ma 86 lat, 155 cm wzrostu i waży około 65 kg. Posiada I stopień niepełnosprawności, potrzebuje asekuracji przy poruszaniu się. Choruje na demencję, bywa zdezorientowana co do miejsca i czasu, nosi pampersy.  Czasami bywa apatyczna, może bywać agresywna.  Każdego dnia, rano i wieczorem odwiedza ją opieka medyczna, która pomaga przy higienie, przebieraniu oraz przygotowuje leki. Do Domu przychodzi również lekarz. W domu do pomocy posiada podnośnik wannowy oraz rollator. Do zadań opiekunki należy pomoc seniorce w codziennych czynnościach, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekunka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Starsza Pani mieszka wraz ze swoim w pełni sprawnym i samodzielnym mężem w 120- metrowym mieszkaniu z dwoma łazienkami. Mąż kobiety wszystkie czynności wykonuje samodzielnie, nie wymaga żadnego wsparcia. Prośba ze strony rodziny o uwzględnienie go przy przygotowywaniu posiłków. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój. Internet zostanie założony na życzenie opiekunki. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną. Poszukujemy Pań z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 15.10.2017 na 6 tygodni- 1200 EUR netto/ msc. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 886 421 768 lub mailowy
Wabern- Hebel, Kassel, Borken, Bad Hersfeld (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Nellingen, okolice Ulm, Geislingen, Göppingen, Niemcy Podopieczna ma 88 lat, 160 cm wzrostu i waży około 50 kg. Posiada III stopień niepełnosprawności, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego- wymaga wsparcia przy transferze. Jest po zawale, choruje na demencje, osteoporozę, inkontynencję. Ma założony cewnik, bywa zdezorientowana, apatyczna.  Ze względu na problemy w mową komunikacja jest utrudniona. Starsza Pani budzi się koło godziny 7 rano, kładzie się spać koło 20. Systematycznie odwiedza ją opieka medyczna, która pomaga podczas porannej toalety . Seniorka noce przesypia spokojnie, w domu do pomocy posiada specjalistyczne łóżko z materacem przeciwodleżynowym,  krzesełko toaletowe, rollator oraz wózek inwalidzki. Do zadań opiekunki należy pomoc seniorce w czynnościach codziennych, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele oraz nadzorowanie w ciągu dnia.  Ponadto opiekunka pomaga seniorce w transferze, opróżnia cewnik, zmienia pampersy. Niezbędne jest karmienie seniorki- posiłki powinny być miksowane.  Opiekunka zajmuje się również domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Starsza Pani mieszka samotnie w jednorodzinnym domy. Sklepy oddalone są o około 10 minut drogi spacerem. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój ze stałym dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną. Poszukujemy Pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od zaraz na 2 miesiące- 1150 EUR netto/ msc. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 886 421 768 lub mailowy
Nellingen, Ulm, Geislingen, Göppingen (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Göppingen, okolice Schwabisch Gmünd, Esslingen am Neckar, Stuttgartu, Niemcy Podopieczna ma 81 lat, 160 cm wzrostu i waży około 62 kg. Posiada I stopień niepełnosprawności, porusza się przy pomocy laski, na spacerach dla bezpieczeństwa korzysta z wózka inwalidzkiego.. Przeszła wylew, skutkiem czego jest paraliż prawej strony ciała. Ma problemy z mową, przez co czasami się denerwuje. Może zbudzić się w nocy do toalety. Systematycznie odwiedza ją opieka medyczna oraz logopeda. W ostatnim czasie stan seniorki się poprawił. Seniorka samodzielnie korzysta z toalety, jest w pełni świadoma i komunikatywna. Do zadań opiekunki należy pomoc podopiecznej w czynnościach codziennych, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekunka wychodzi z seniorką na wspólne spacery oraz prowadzi dom: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Podopieczna mieszka samotnie w jednorodzinnym domu. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój ze stałym dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną. Z relacji obecnej opiekunki rodzina jest bardzo miła i sympatyczna. Chętnie służą pomocą. Poszukujemy Pań z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 23.09.2017 na 2 miesiące- 1200 EUR netto/ msc. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 886 421 768 lub mailowy
Göppingen, Schwabisch Gmünd, Esslingen Am Neckar, Stuttgart (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 501.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top