Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

23 kwietnia 2018
EPSN Workforce Poland dla jednego z naszych Klientów - państwowego szpitala NHS w Kent poszukuje Pielęgniarek/Pielęgniarzy zainteresowanych kursem OET oraz pracą stałą na różnych oddziałach: Ogólny, Chirurgia, Intensywna Opieka Medyczna, Blok Operacyjny, Onkologia,     Oferujemy: Ofertę Band 4 dla Opiekunki 19,000-21,000 GBP rocznie (przed rejestracją), wynagrodzenie Band 5 po rejestracji 22,000-28,000 GBP rocznie kurs OET w miejscu pracy pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (37.5) zakwaterowanie pomoc w relokacji    Wymagania: minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na dowolnym oddziale dobra znajomość języka angielskiego (B2) gotowość do wyjazdu w przeciągu 1-2 miesięcy wykształcenie kierunkowe (Pielęgniarstwo)   Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.
Kent (Wielka Brytania)
20 kwietnia 2018
Firma Prolivo GmbH jest niemieckim pracodawcą, specjalizującym się w opiece nad osobami starszymi. Naszą misją jest pomoc osobom starszym i chorym, aby zapewniać                       im komfort i bezpieczeństwo. Jesteśmy jedynym pracodawca, który oferuje niemiecka umowę o prace i gratyfikacje Twojego dyplomu! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: OPIEKUN MEDYCZNY (M/K) kraj: Niemcy Niemiecka umowa o prace, opłacone przez pracodawcę, w pełni wyposażone mieszkanie. Do tego praca zmianowa z godnym wynagrodzeniem i możliwością stałego rozwoju. Brzmi dobrze? Wyślij CV! Do Twoich obowiązków należeć będzie: wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach dotrzymanie towarzystwa i aktywizacja osoby starszej   Wymagania dla Opiekuna / Opiekunki: ukończona szkoła kierunkowa: opiekun środowiskowy/medyczny wieloletnie doświadczenie zawodowe komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)   Oferujemy: 1.       Stałą niemiecką umowę o pracę wraz z płynącymi z niej profitami: 2.       Opłacone mieszkanie 3.       Praca zmianowa oraz regularne zjazdy do Polski 4.       Opłacona realizacja certyfikatu Goethe (potwierdzenie poziomu znajomości języka) 5.       Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu numeru podatkowego, kindergeld) 6.       Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie   ... oraz wiele więcej.     Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922).      
Kassel, Winterberg, Fulda, Frankfurt Nad Menem (Niemcy)
FIRMA ANGEL CARE24 POSZUKUJE OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC   Oferta ważna: do ustalenia Lokalizacja: HANNOVER   OPIS PODOPIECZNEJ   Kobieta:         98 lat,              ok. 54 kg,                  160 cm Seniora cierpi na artrozę, częściową inkontynencję. Z powodu problemów z poruszaniem się używa balkonika lub wózka.  Opiekunka ma zagwarantowany oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostęp do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jemu 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.     WYMAGANIA: znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ukończony 25. r.ż.; gotowość do wyjazdu na 2 m-ce.   OFERUJEMY: Oferujemy legalną i pewną pracę w Niemczech!! Opłacone składki ZUS Organizacja przejazdu Atrakcyjne pakiety premiowe   CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Skontaktuj się z nami: Więcej ofert na naszej stronie internetowej:  
Hannover (Niemcy)
Zlecenie dla opiekunki z komunikatywną/dobrą znajomością j.niemieckiego w Kronberg (ok. Frankfurtu nad Menem)! Od zaraz Do opieki samotny senior cierpiący na raka. +48 570 624 703Pflege mit Herzen.
Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Mys (cała Polska)
Miejsce: Pfaffing (ok 50 km od Monachium) Data wyjazdu: 2018-04-30 Długość zlecenia: 2 miesiące Wynagrodzenie: 1450 € netto/miesiąc Znajomość języka: komunikatywny Podopieczny: Podopieczną jest 83-letnia kobieta (165 cm wzrostu, 65 kg) cierpiąca na stwardnienie rozsiane. Opis oferty: Seniorka ze względu na chorobę porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pełnego transferu- w domu dostępny jest lift elektryczny. Podopiecznej należy również pomóc przy higienie, toalecie, przebieraniu się. Kobieta mieszka z mężem, który jest sprawny, nie wymaga opieki. W tym samym domu, w oddzielnym mieszkaniu mieszka również córka małżeństwa z rodziną (mają również 2 koty). DO dyspozycji opiekunki jest osobny, w pełni umeblowany pokój z TV, dostępem do internetu. Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1450 € netto/ miesiąc + 150 € za zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Monachium, Regensburg, Stuttgart, Ulm (Niemcy)
A JAKA TO FIRMA?  A&J Partners to największa firma w regionie , od 2005 roku. Siedziby: Warszawa, Kraków, Bytom, mobilnie w całej Polsce . Rekrutujemy (HR), zatrudniamy i koordynujemy tysiące Opiekunek i Opiekunów osób starszych jadących z nami do Niemiec.   A TAK DOKŁADNIEJ?  Nasz zespół HR to kilkadziesiąt zgranych osobowości – różny wiek, doświadczenie, stażyści i profesjonaliści, różne pomysły, pasje, ulubione kawy – i jest nam z tym dobrze! Zatrudniamy w HR (czyli u nas biurze) i w opiece (czyli nasze Panie i Panów Opiekunów). Podsumowując: stabilność, docenienie , zdrowe relacje i dynamika – dzięki temu świetnie działamy.   CZYLI MOŻNA SIĘ ZGŁOSIĆ?  Jasne! My wiemy, że człowiek i jego kreatywność jest nie do zastąpienia ! NIE SZUKAMY więc robota, za to CHĘTNIE PRZYJMIEMY do zespołu otwartą i gotową do pracy osobę:)   A WŁAŚCIWIE JAKA TO PRACA?  Poniżej szczegóły stanowiska, a reszta oczywiście na rozmowie rekrutacyjnej.  Zaprosimy wybranych kandydatów, tak więc DAJ SIĘ WYBRAĆ – wyślij CV NA rekrutacja[małpa]ajpartners.pl.   SZCZEGÓŁY STANOWISKA:   CZUJ SIĘ DOBRZE W PRACY! DOŁĄCZ DO A&J PARTNERS   NAZWA: Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta  MIEJSCE: Centrum miasta KRAKÓW   Opis stanowiska: - Wstępna selekcja zgłoszeń osób zainteresowanych podjęciem pracy.  - Telefoniczne i osobiste rozmowy rekrutacyjne oraz przedstawianie warunków współpracy.  - Wprowadzanie danych i zarządzanie bazą kandydatów chętnych do pracy.  - Informowanie kandydatów o aktualnych ofertach pracy.  - Telefoniczny i osobisty kontakt z pracownikami.  - Dbanie o biuro i pozytywny wizerunek firmy.   Wymagania: - Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta.  - Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.  - Chęć zdobycia doświadczenia w dziale rekrutacji.  - Samodzielność i dokładność w pracy.  - Komunikatywność i kultura osobista.  - Praktyczna znajomość narzędzi MS Office.   Gwarantujemy każdemu z naszych AJotowych członków zespołu: - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE I TERMINOWĄ WYPŁATĘ oraz stabilną pracę na umowę o pracę.  - PAKIET MEDYCZNY dofinansowany przez firmę z dostępem do specjalistów nawet w tydzień (a nie rok;))  - PAKIET SOCJALNY co oznacza dla nas m.in. benefity, bony, dodatki okolicznościowe, dofinansowania do urlopów („wczasy pod gruszą”).  - DODATKOWY PŁATNY DZIEŃ URLOPU z okazji urodzin każdego z nas.  - PRACĘ W ROZWOJOWEJ I STABILNEJ FIRMIE.  - Organizujemy i chętnie uczestniczymy w WYDARZENIACH FIRMOWYCH I KAMPANIACH CHARYTATYWNYCH.   Aplikowanie: -> Temat: AJP/176/170418/K2 Mail: rekrutacja[małpa]ajpartners.pl  -> Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :)  -> W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 602 675 790   -> Klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Kraków I Okolice (małopolskie)
CZUJ SIĘ DOBRZE W PRACY! DOŁĄCZ DO A&J PARTNERS   NAZWA: Kierownik działu rekrutacji (HR) / ds. utrzymania klienta MIEJSCE: Centrum miasta BYTOM   Opis stanowiska: - Zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu rekruterów, specjalizujących się w rekrutacjach „masowych” w branży opiekuńczej (zatrudniamy Opiekunki i Opiekunów osób starszych). - Praca polega przede wszystkim na zapewnieniu ciągłości projektów rekrutacyjnych, a więc na utrzymaniu klienta poprzez prawidłowe i skuteczne zarządzanie zespołem rekruterów oraz bazą pracowników. - Samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów (rozmowy kwalifikacyjne, dopasowanie oferty pracy i jej przedstawienie), co jest niezbędne do wdrażania prawidłowych metod obsługi klienta. - Kreowanie i realizacja polityki personalnej działu oraz określanie potrzeb rozwojowych podległego zespołu. - Wsparcie działań z zakresu Employer Brandingu, tworzenie potrzebnych procedur i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.   Wymagania:   - Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: z zakresu ZZL, HR, psychologii). - Posiadanie min. 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. - Szerokie kompetencje z obszaru tzw. miękkiego HR-u (komunikacja, rekrutacja, motywacja). - Umiejętność zarządzania projektami rekrutacyjnymi, wyznaczania priorytetów, delegowania zadań i dzielenia się swoją wiedzą. - Zdolność kierowania kapitałem ludzkim, poprzez nastawienie na realizację celów zespołowych, gotowość do pracy pod presją czasu, poszukiwanie ulepszeń i nowych rozwiązań. - Komunikatywność, solidność, właściwe definiowanie potrzeb klienta i umiejętna jego obsługa. - Doskonała organizacja pracy, dokładność, sumienność, samodzielność.    Gwarantujemy każdemu z naszych AJotowych członków zespołu:   - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE I TERMINOWĄ WYPŁATĘ oraz stabilną pracę na umowę o pracę.   - PAKIET MEDYCZNY dofinansowany przez firmę z dostępem do specjalistów nawet w tydzień (a nie rok;)) - PAKIET SOCJALNY co oznacza dla nas m.in.  benefity, bony, dodatki okolicznościowe, dofinansowania do urlopów („wczasy pod gruszą”). - MIEJSCE PARKINGOWE w pobliżu biura, dofinansowane przez firmę. - DODATKOWY PŁATNY DZIEŃ URLOPU z okazji urodzin każdego z nas.   - PRACĘ W ROZWOJOWEJ I STABILNEJ FIRMIE. - Organizujemy i chętnie uczestniczymy w WYDARZENIACH FIRMOWYCH I KAMPANIACH CHARYTATYWNYCH.   Aplikowanie:   -> Temat: AJP/209/160418/B2 Mail: rekrutacja[małpa]ajpartners.pl -> Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :) -> W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 602 675 790 -> Klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie)
MIEJSCE: Frankfurt DATA WYJAZDU: 2018-05-05 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1500 €/ netto ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: komunikatywny PODOPIECZNY: Opieka nad 7 letnim chłopcem , poszukujemy Pani z komunikatywnym niemieckim , preferowany wiek 20-30 lat . OPIS OFERTY: Chłopiec został niedotleniony podczas porodu, brak kontroli nad mięśniami,prawie nie widzi, cierpi na epilepsję- ok raz w tygodniu ma napad na ok.30 sekund, należy go wtedy przytulić i obserwować aby się sam nie skrzywdził. Porusza się na wózku, pełna pomoc przy higienie, przebieraniu się, pełna inkontynencja -pampersy. Oprócz 7 letniego chłopca w domu mieszka roczne dziecko ( uczęszcza do żłobka 8:30 do 15:30), Ojciec dzieci pracuje w Anglii , jest najczęściej w domu tylko w weekendy. 7-latek codziennie od 10 do 14.30 jest w przedszkolu. Matka jest nauczycielką popołudniami jest w domu. Dla opiekunki jest oddzielne mieszkanie w części piwnicznej. Należy zająć się także zakupami, gotowaniem, sprzątaniem. Wynagrodzenie : 1500 € + 150 € zwrot kosztów podróży Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Frankfurt (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 111-118 z 118.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top