Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

22 sierpnia 2017
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pakowacz/ Pakowaczka Praca Tymczasowa Miejsce pracy: Zabierzów   Zadania: Pakowanie produktów zgodnie ze standardami Praca stojąca przy linii produkcyjnej Obsługa niezbędnych urządzeń w procesie produkcji Współpraca z pracownikami magazynu Przestrzeganie zasad BHP Dbanie o porządek na stanowisku pracy   Wymagania: Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00, 22:00-6:00) Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji Książeczka sanepidowska Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków Predyspozycje manualne   Oferujemy:   Pracę w Zabierzowie Pracę 3-zmianową, od pon. do pt. (weekendy dodatkowo płatne) Wynagrodzenie zasadnicze + system dodatków Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie Transport: Chrzanów – Trzebinia – Krzeszowice – Zabierzów Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy stałej Wynagrodzenie zawsze na czas! Możliwość wyrobienia karty MultiSport   Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:   "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."   Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.
Zabierzów (małopolskie)
22 sierpnia 2017
  Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pakowacz / Pakowaczka Praca Tymczasowa Miejsce pracy: Skawina Zadania: Sortowanie i pakowanie wyrobów na palety na końcowym etapie produkcji Obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń w procesie produkcji Strechowanie palet oraz ich etykietowanie Współpraca z pracownikami magazynu Przestrzeganie zasad BHP ·          Dbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania: Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane) Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00) Aktualna ks.sanepidowska Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków Predyspozycje manualne Motywacja i chęci do pracy od zaraz Gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej   Oferujemy: Pracę w Skawinie Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz Pracę 3-zmianową, od pon. do pt. (weekendy dodatkowo płatne) Możliwość związania sie z firmą w dłuższej perspektywie czasowej Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku Wynagrodzenie zawsze na czas! Możliwość wyrobienia karty MultiSport   Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:   "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."   Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.  
Skawina (małopolskie)
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko: Pracownik Produkcji/ Pakowacz Miejsce pracy: Niedźwiedź k. SłomnikZadania: praca na produkcji Wymagania: książeczka sanitarno - epidemiologiczna (lub chęć do jej szybkiego wyrobienia) mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku umiejętność pracy zespołowej sumienność i zaangażowanie motywacja do pracy wysoko rozwinięte zdolności manualne Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wynagrodzenie podstawowe + premie pracę na pełny etat prace w systemie trzyzmianowym 4-brygadowym prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na podany adres mailowy Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji
Niedźwiedź (małopolskie)
Grupa Virtu, jeden z czołowych polskich producentów dań gotowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób do pracy na stanowisko pracownika produkcji - pakowacza Miejsce pracy: Zawiercie Obowiązki: produkcja, przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów garmażeryjnych; kontrola jakości wyprodukowanych produktów; praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości; dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji; zdolności manualne; dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność; umiejętność pracy w grupie; motywacja do pracy na produkcji. Oferujemy: pracę od zaraz; stałe wynagrodzenie; pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy, docelowo w ramach umowy o pracę; pracę w systemie 3- zmianowym; pracę w renomowanej firmie; możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego; atrakcyjny pakiet socjalny m.in. świadczenia świąteczne, wyjazdy integracyjne, możliwość zakupu wyrobów Virtu w korzystnych cenach.    CV prosimy przesłać za pośrednictwem portalu.Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Rozumiem, że moje dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu niezbędnym dla przeprowadzenia procesu rekrutacji następującym pracodawcom: Virtu Production sp. z o.o., Virtu Holding sp. z o.o., Virtu Badania i Rozwój sp. z o.o. oraz Virtu Marketing sp. z o.o. Jednocześnie jestem świadomy/a, że w/w pracodawcy mogą przechowywać, w szczególności, choć nie tylko, następujące kategorie danych osobowych: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu, datę urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, numer PESEL w celach wdrożenia, administrowania i zarządzania procesem rekrutacyjnym dotyczącym mojej osoby („Dane osobowe”). Rozumiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Niniejszym potwierdzam, że zapoznałem/am się z powyższą informacją dotyczącą wykorzystywania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie powyższym zakresie. Rozumiem, że brak wyrażenia zgody na udostępnienie i przechowanie danych osobowych powoduje, iż aplikacja nie zostanie wzięta pod uwagę w procesach rekrutacyjnych.
Zawiercie, Łazy, Poręba, Pilica, Myszków (śląskie)
Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą IFS, przestrzegając międzynarodowych standardów bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWACZ (miejsce pracy: Zawiercie)Zakres czynności: • produkcja, przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów garmażeryjnych; • kontrola jakości wyprodukowanych produktów; • praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości; • dbanie o porządek na stanowisku pracy; • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.Wymagania: • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji; • zdolności manualne; • dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność; • umiejętność pracy w grupie; • motywacja do pracy na produkcji.Oferujemy: • wynagrodzenie zasadnicze + premię uznaniową; • pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy; • pracę w systemie 3 - zmianowym; • pracę w renomowanej firmie; • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego; • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. świadczenia świąteczne, wyjazdy integracyjne, możliwość zakupu wyrobów Virtu w korzystnych cenach. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.
Zawiercie (śląskie)
15 września 2017
project START GmbH, z Rostocku dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik na produkcji - Fabryka pralinek, RostockMiejsce pracy: RostockNr ref.: DE/09/2017Mile widziane pary Zakres zadań : -produkcja czekolady-pakowanie czekoladek-składanie opakowań, -foliowanie, -prace pomocnicze przy produkcji czekolady, -układanie form -sortowanie towaru -praca na taśmie -kontrola jakości Wymagania -dyspozycyjność od zaraz -kandydaci pełnoletni -możliwość wyjazdu do Niemiec min. 3 miesiące -zdolności manualne -lojalność -doświadczenie na podobnym stanowisku będzie zaleta -ważny dokument tożsamości Oferujemy -legalną pracę za granicą -kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu -możliwość dłuższej współpracy -opiekę koordynatora na miejscu -początkowo dwumiesięczny okres próbny -zdobycie atrakcyjnego doświadczenia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku niemeickim -wysokie wynagrodzenie 10,25 euro brutto -szkolenia pracownicze -podpisanie umowy o prace na niemieckich warunkach -pomoc przy wypełnianiu wszystkich niezbędnych formalności potrzebnych do podjęcia zatrudnieniaForma kontaktuInformacja dla ciebie : Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu za pomocą E-maila, osoby składaająće CV proszone są, aby w nagłówku wiadomosći wpisać swoje Imię i Nazwisko swoją aplkacje należy złożyć pod formularzem serwisu profesja.Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.
Rostock, (Niemcy)
project START GmbH, z Rostocku dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik na produkcji - Fabryka pralinek, RostockMiejsce pracy: RostockNr ref.: DE/09/2017Mile widziane pary Zakres zadań : -produkcja czekolady-pakowanie czekoladek-składanie opakowań, -foliowanie, -prace pomocnicze przy produkcji czekolady, -układanie form -sortowanie towaru -praca na taśmie -kontrola jakości Wymagania -dyspozycyjność od zaraz -kandydaci pełnoletni -możliwość wyjazdu do Niemiec min. 3 miesiące -zdolności manualne -lojalność -doświadczenie na podobnym stanowisku będzie zaleta -ważny dokument tożsamości Oferujemy -legalną pracę za granicą -kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu -możliwość dłuższej współpracy -opiekę koordynatora na miejscu -początkowo dwumiesięczny okres próbny -zdobycie atrakcyjnego doświadczenia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku niemeickim -wysokie wynagrodzenie 10,25 euro brutto -szkolenia pracownicze -podpisanie umowy o prace na niemieckich warunkach -pomoc przy wypełnianiu wszystkich niezbędnych formalności potrzebnych do podjęcia zatrudnienia /.
Rostock, (Niemcy)
4 sierpnia 2017
Agencja PRAN nr cert.1223.Dla naszego holenderskiego klienta szukamy Kandydatrów do pracy jako     PakowaczLokalizacja Lopik  (okolice Utrechtu)   Praca polega na pakowaniu produktów takich jak serki topione i masło. Oferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie- platne zakwaterowanie i ubezpieczenie- prace na dluzszy okres czasu. Wymagania:   - znajomość j.angielskiego w minimum komunikatywnym stopniu- mile widziane doswiadczenie na produkcji zywnosci;- dyspozycjnosc na dluzszy okres czasu; Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV na  z dopsikiem Serki/PR
Lopik (Holandia)
Wyświetlono rezultaty 31-39 z 39.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top