Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Grupa Virtu, jeden z czołowych polskich producentów dań gotowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób do pracy na stanowisko pracownika produkcji - pakowacza Miejsce pracy: Zawiercie Obowiązki: produkcja, przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów garmażeryjnych; kontrola jakości wyprodukowanych produktów; praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości; dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji; zdolności manualne; dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność; umiejętność pracy w grupie; motywacja do pracy na produkcji. Oferujemy: pracę od zaraz; stałe wynagrodzenie; pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy, docelowo w ramach umowy o pracę; pracę w systemie 3- zmianowym; pracę w renomowanej firmie; możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego; atrakcyjny pakiet socjalny m.in. świadczenia świąteczne, wyjazdy integracyjne, możliwość zakupu wyrobów Virtu w korzystnych cenach.    CV prosimy przesłać za pośrednictwem portalu.Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Rozumiem, że moje dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu niezbędnym dla przeprowadzenia procesu rekrutacji następującym pracodawcom: Virtu Production sp. z o.o., Virtu Holding sp. z o.o., Virtu Badania i Rozwój sp. z o.o. oraz Virtu Marketing sp. z o.o. Jednocześnie jestem świadomy/a, że w/w pracodawcy mogą przechowywać, w szczególności, choć nie tylko, następujące kategorie danych osobowych: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu, datę urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, numer PESEL w celach wdrożenia, administrowania i zarządzania procesem rekrutacyjnym dotyczącym mojej osoby („Dane osobowe”). Rozumiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Niniejszym potwierdzam, że zapoznałem/am się z powyższą informacją dotyczącą wykorzystywania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie powyższym zakresie. Rozumiem, że brak wyrażenia zgody na udostępnienie i przechowanie danych osobowych powoduje, iż aplikacja nie zostanie wzięta pod uwagę w procesach rekrutacyjnych.
Zawiercie, Łazy, Poręba, Pilica, Myszków (śląskie)
Grupa Virtu, jeden z czołowych polskich producentów dań gotowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób do pracy na stanowisko pracownika produkcji - pakowacza Miejsce pracy: Zawiercie Obowiązki: produkcja, przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów garmażeryjnych; kontrola jakości wyprodukowanych produktów; praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości; dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji; zdolności manualne; dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność; umiejętność pracy w grupie; motywacja do pracy na produkcji. Oferujemy: pracę od zaraz wynagrodzenie od 2000 zł brutto + premia uznaniowa; pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy, docelowo w ramach umowy o pracę. pracę w systemie 3- zmianowym, pracę w renomowanej firmie w miłej atmosferze; możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego; atrakcyjny pakiet socjalny m.in. świadczenia świąteczne, wyjazdy integracyjne, możliwość zakupu wyrobów Virtu w korzystnych cenach.
Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą IFS, przestrzegając międzynarodowych standardów bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWACZ (miejsce pracy: Zawiercie)Zakres czynności: • produkcja, przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów garmażeryjnych; • kontrola jakości wyprodukowanych produktów; • praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości; • dbanie o porządek na stanowisku pracy; • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.Wymagania: • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji; • zdolności manualne; • dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność; • umiejętność pracy w grupie; • motywacja do pracy na produkcji.Oferujemy: • wynagrodzenie zasadnicze + premię uznaniową; • pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy; • pracę w systemie 3 - zmianowym; • pracę w renomowanej firmie; • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego; • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. świadczenia świąteczne, wyjazdy integracyjne, możliwość zakupu wyrobów Virtu w korzystnych cenach. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.
Zawiercie (śląskie)
10 lipca 2017
Opis stanowiska: praca przy załadunku i rozładunku paczek kurierskich praca w systemie 2 lub 3 zmianowym znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana Wymagania: sprawność fizyczna zaangażowanie sumienność Oferujemy: umowa o pracę z niemieckim pracodawcą transport zakwaterowanie zaliczki wypłacane co tydzień możliwość długofalowej współpracy
Niemcy (Niemcy)
16 czerwca 2017
Biuro pracy oferuje pracę przy pakowaniu mięsa na taśmie w Holandii. Stawka 7 euro/h, okolo 45-50 h/tydzień, mieszkanie 200 euro/miesiąc. Kontakt 732580254
Groningen (Holandia)
Wyświetlono rezultaty 31-35 z 35.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj