Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

24 lipca 2017
Agencja Pracy Tymczasowej nr certyfikatu 6717 poszukuje do pracy na terenie Niemiec- okolice Hamburga, pracowników do pakowania/ sortowania owoców i warzyw.    Pakowacz/ Sortowacz Miejsce pracy: Jork- Niemcy Obowiązki: Jest to praca tymczasowa na umowę zlecenie, w trybie akordowym na halach magazynowych. Pracuje się w fabryce na taśmie, jest to praca fizyczna, przy pakowaniu i sortowaniu artykułów spożywczych i przemysłowych. Praca jest całoroczna. Wymagania: - doświadczenie w danym zawodzie lub na podobnym stanowisku. - dyspozycyjność, - uczciwość, - bez nałogów, -zachowana ciągłość ubezpieczenia w Polsce (PUP, KRUS, przy członku rodziny, Praca itp.) Oferujemy: - stawka 9,00 euro brutto na godzinę, - pracę w miłej atmosferze , - możliwość uzyskania doświadczenia w prężnie działającym Niemieckim przedsiębiorstwie, - możliwość podjęcia pracy od zaraz, - możliwość rozwoju zawodowego, - ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.     W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883 ze zm.).  
Jork (Niemcy)
Grupa Virtu, jeden z czołowych polskich producentów dań gotowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób do pracy na stanowisko pracownika produkcji - pakowacza Miejsce pracy: Zawiercie Obowiązki: produkcja, przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów garmażeryjnych; kontrola jakości wyprodukowanych produktów; praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości; dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji; zdolności manualne; dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność; umiejętność pracy w grupie; motywacja do pracy na produkcji. Oferujemy: pracę od zaraz; stałe wynagrodzenie; pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy, docelowo w ramach umowy o pracę; pracę w systemie 3- zmianowym; pracę w renomowanej firmie; możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego; atrakcyjny pakiet socjalny m.in. świadczenia świąteczne, wyjazdy integracyjne, możliwość zakupu wyrobów Virtu w korzystnych cenach.    CV prosimy przesłać za pośrednictwem portalu.Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Rozumiem, że moje dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu niezbędnym dla przeprowadzenia procesu rekrutacji następującym pracodawcom: Virtu Production sp. z o.o., Virtu Holding sp. z o.o., Virtu Badania i Rozwój sp. z o.o. oraz Virtu Marketing sp. z o.o. Jednocześnie jestem świadomy/a, że w/w pracodawcy mogą przechowywać, w szczególności, choć nie tylko, następujące kategorie danych osobowych: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu, datę urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, numer PESEL w celach wdrożenia, administrowania i zarządzania procesem rekrutacyjnym dotyczącym mojej osoby („Dane osobowe”). Rozumiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Niniejszym potwierdzam, że zapoznałem/am się z powyższą informacją dotyczącą wykorzystywania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie powyższym zakresie. Rozumiem, że brak wyrażenia zgody na udostępnienie i przechowanie danych osobowych powoduje, iż aplikacja nie zostanie wzięta pod uwagę w procesach rekrutacyjnych.
Zawiercie, Łazy, Poręba, Pilica, Myszków (śląskie)
Grupa Virtu, jeden z czołowych polskich producentów dań gotowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób do pracy na stanowisko pracownika produkcji - pakowacza Miejsce pracy: Zawiercie Obowiązki: produkcja, przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów garmażeryjnych; kontrola jakości wyprodukowanych produktów; praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości; dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji; zdolności manualne; dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność; umiejętność pracy w grupie; motywacja do pracy na produkcji. Oferujemy: pracę od zaraz wynagrodzenie od 2000 zł brutto + premia uznaniowa; pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy, docelowo w ramach umowy o pracę. pracę w systemie 3- zmianowym, pracę w renomowanej firmie w miłej atmosferze; możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego; atrakcyjny pakiet socjalny m.in. świadczenia świąteczne, wyjazdy integracyjne, możliwość zakupu wyrobów Virtu w korzystnych cenach.    
Zawiercie, Łazy, Poręba, Pilica, Myszków (śląskie)
Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą IFS, przestrzegając międzynarodowych standardów bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWACZ (miejsce pracy: Zawiercie)Zakres czynności: • produkcja, przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów garmażeryjnych; • kontrola jakości wyprodukowanych produktów; • praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości; • dbanie o porządek na stanowisku pracy; • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.Wymagania: • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji; • zdolności manualne; • dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność; • umiejętność pracy w grupie; • motywacja do pracy na produkcji.Oferujemy: • wynagrodzenie zasadnicze + premię uznaniową; • pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy; • pracę w systemie 3 - zmianowym; • pracę w renomowanej firmie; • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego; • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. świadczenia świąteczne, wyjazdy integracyjne, możliwość zakupu wyrobów Virtu w korzystnych cenach. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.
Zawiercie (śląskie)
Dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy pracownika do pakowania ciężkiego towaru między innymi urządzeń premysłowych bądź pojedynczych części w okolicy Krefeld   Wymagania: -jęz.niemiecki na pozomie A1/A2 (rozumienie poleceń) -własny samochód -dobra kondycja fizyczna   Oferujemy: -umowę o pracę z niemieckim pracodawcą -wynagrodzenie 9,85€ + 10€ dziennej diety -nocleg zapewniony i opłacony przez firmę
Krefeld (Niemcy)
Poszukujemy pracowników (SAME PANIE) do pracy przy pakowaniu słodyczy.  MILE WIDZIANI STUDENCI!!!    Praca docelowo w systemie 3 zmianowym, natomiast prawdopodobnie rozpoczęcie pracy przez pewien okres będzie w systemie 2 zmianowym.     Proponujemy umowę zlecenie i stawkę 13 zł brutto. 
Lublin (lubelskie)
Poszukujemy pracownika do pakowania okien. Praca dorywcza na okres ok.3 tyg. od pon. do piątku.Wymagania sprawność fizyczna , dyspozycyjność. Status ucznia , studenta.
Jędrzejów (świętokrzyskie)
6 sierpnia 2017
Page Personnel poszukuje dla swojego klienta w Dusseldorfie, w Niemczech, kandydatów do pracy na produkcji przy pakowaniu kawy rozpuszczalnej oraz kubków (w zestawie).Praca zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Mile widziane pary oraz kilkuosobowe grupy. OBOWIĄZKI:- praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na ręcznym pakowaniu kawy rozpuszczalnej wraz z kubkiem tworząc tzw. zestawy promocyjne.- Układanie gotowych pudełek z produktem do większych kartonów.- Układanie kartonów na paletach.- etykietowanie, foliowanie.- wizualna kontrola jakości.- utrzymywanie w czystości stanowiska pracy. WYMAGANIA:- ukończone 18 lat- dyspozycyjność na minimum 2 miesiące- zdolności manualne- pracowitość, sumienność- sprawność fizyczna, psychiczna ZAPEWNIAMY:- wynagrodzenie - 9,70 euro/h netto- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich- zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz dojazd do pracy- pracę w stabilnej renomowanej firmie z możliwością podjęcia stałej współpracy- opiekę polskiego koordynatora- min. 40/h pracy w tygodniu- pomoc z formalnościami podatkowymi. Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie aplikacji CV w załączniku, wraz z dopiskiem w temacie "pakowacz - kawa" na adres e-mail
Dusseldorf (Niemcy)
4 sierpnia 2017
Agencja PRAN nr cert.1223.Dla naszego holenderskiego klienta szukamy Kandydatrów do pracy jako     PakowaczLokalizacja Lopik  (okolice Utrechtu)   Praca polega na pakowaniu produktów takich jak serki topione i masło. Oferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie- platne zakwaterowanie i ubezpieczenie- prace na dluzszy okres czasu. Wymagania:   - znajomość j.angielskiego w minimum komunikatywnym stopniu- mile widziane doswiadczenie na produkcji zywnosci;- dyspozycjnosc na dluzszy okres czasu; Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV na  z dopsikiem Serki/PR
Lopik (Holandia)
Wyświetlono rezultaty 31-40 z 40.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top