Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy, rekruterzy, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partners pracowników. A&J Partners este prezent pe piață de peste 12 ani fiind lider în oferte de muncă pentru cei care se ocupă de îngrijirea persoanelor vârstnice în Germania, este de asemenea lider în plasarea forței de muncă. Societatea a primit distincția „Angajatorul recomandat”, fiind creată de către o echipă implicată și dornică de a ajuta. Personalul este compus de coordonatori, recrutori, iar persoanele angajate de către A&J Partners pot beneficia de un sprijin juridic și din domeniul resurse umane.   PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM RUMUŃSKIM Lucrător birou cu LIMBA ROMÂNĂ   Miejsce pracy do ustalenia: BYTOM / KRAKÓW / WARSZAWA Locul: Zona centrală orașul: Bytom, Kraków, Warszawa (Polonia)   Nr ogłoszenia: AJP/174/191017/BJ Opis stanowiska:  Descrierea postului: - Kontakt telefoniczny i mailowy w języku rumuńskim – to nie jest sprzedaż tylko obsługa Klienta. - Pozyskiwanie kandydatów do pracy zgodnych z poszukiwanym profilem. - Prace administracyjne i wsparcie bieżącej pracy biura. Wymagania:  Cerințele: - Bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego. - Dobra znajomość języka polskiego lub niemieckiego – warunek konieczny. - Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem. - Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i językowych. - Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań. - Praktyczna znajomość narzędzi MS Office. Gwarantujemy:  Garantăm: - Praca stacjonarna w biurze na terenie Polski do uzgodnienia (Bytom, Kraków, Warszawa). - Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę. - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. - Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy. - Możliwość codziennej pracy z językiem obcym i szlifowanie swoich umiejętności. - Pomoc w relokacji dla osób z poza okolicy miasta Bytom. - Udział w wydarzeniach firmowych. - Pracę biurową od poniedziałku do piątku.   APLIKOWANIE / APLICARE: W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/174/191017/BJ UWAGA – APLIKACJE BEZ TEJ INFORMACJI NIE ZOSTANĄ ROZPATRZONE. Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres mailowy. Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Krakow (małopolskie)
Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem kadry pracowniczej i zapewnianiem legalnego zatrudnienia opiekunkom osób starszych. Nieustannie troszczymy się o naszych pracowników na każdym etapie współpracy. W związku z ciągłym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:   Pracownik biurowy z językiem rumuńskimmiejsce pracy: Gliwice (centrum) Zakres obowiązków:   - prace administracyjno – biurowe, - kontakt mailowy i telefoniczny w języku rumuńskim, - nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą.   Wymagania:   - dobra znajomość języka polskiego, - bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego, - znajomość pakietu MS Office, - łatwość nawiązywania kontaktów.   Oferujemy:   - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy, - bezpłatne lekcje języków obcych, - świetną atmosferę w pracy, - pracę w dynamicznym i zgranym zespole, - stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic, - rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe, - profesjonalne narzędzia pracy, - stabilność zatrudnienia.   Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl   W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."  
Gliwice (śląskie)
Szukasz nowych wyzwan i doswiadczen jako pracownik biurowy? Przekonujesz sympatyczna postawa, innowacyjnym mysleniem i samodzielna praca? Twoje cechy to: niezawodnosc, uczciwosc, lojalnosc, pasja i silna wola?Z milla checia zapoznamy sie z twoim CV i listem motywacyjnym! Zakres zadan:- wprowadzanie nowych danych do systemu - pomoc w prowadzeniu dokumentacji- pomoc w ksiegowosciNasze wymagania:- bardzo dobra znajomosc oprogramowania MS Office (szczególnie MS Excel)- znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie min. B2- komunikatywna znajomosc jezyka angielskegoOferujemy:- prace w dobrej atmosferze w mlodym zespole- umowe o prace- nowoczesne miejsce pracy- stale zatrudnienie na pelen etat.Jesli chcesz wspomóc szeregi naszego zespolu "Adizz" to szukamy wlasnie Ciebie!
Poznań, Gniezno, Leszno, Konin, Kalisz, Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)
Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem kadry pracowniczej i zapewnianiem legalnego zatrudnienia opiekunkom osób starszych. Nieustannie troszczymy się o naszych pracowników na każdym etapie współpracy. W związku z ciągłym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:   Pracownik biurowy z językiem rumuńskimmiejsce pracy: Gliwice (centrum) Zakres obowiązków:   - prace administracyjno – biurowe, - kontakt mailowy i telefoniczny w języku rumuńskim, - nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą.   Wymagania:   - dobra znajomość języka polskiego, - bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego, - znajomość pakietu MS Office, - łatwość nawiązywania kontaktów.   Oferujemy:   - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy, - bezpłatne lekcje języków obcych, - świetną atmosferę w pracy, - pracę w dynamicznym i zgranym zespole, - stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic, - rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe, - profesjonalne narzędzia pracy, - stabilność zatrudnienia.   Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Gliwice (śląskie)
Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem kadry pracowniczej i zapewnianiem legalnego zatrudnienia opiekunkom osób starszych. Nieustannie troszczymy się o naszych pracowników na każdym etapie współpracy. W związku z ciągłym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:   Pracownik biurowy z językiem bułgarskimmiejsce pracy: Gliwice (centrum) Zakres obowiązków:   - prace administracyjno – biurowe, - kontakt mailowy i telefoniczny w języku bułgarskim, - nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą.   Wymagania:   - dobra znajomość języka polskiego, - bardzo dobra znajomość języka bułgarskiego, - znajomość pakietu MS Office, - łatwość nawiązywania kontaktów.   Oferujemy:   - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy, - bezpłatne lekcje języków obcych, - świetną atmosferę w pracy, - pracę w dynamicznym i zgranym zespole, - stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic, - rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe, - profesjonalne narzędzia pracy, - stabilność zatrudnienia.     Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl   W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Gliwice (śląskie)
Firma przyjmie do pracy w biurze budowy pracownika biurowego.Wymagane doświadczenie. Mile widziane doświadczenie w budownictwie.Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod niżej wymienionymi numerami telefonu:tel: 693 706 786 ; 693 700 905
Kraków, Wieliczka (małopolskie)
9 października 2017
Prężnie rozwijająca się firma z rynkiem polskim jak i zagranicznym poszukuje osobę na stanowiskopracownik biurowy: Co oferujemy? 1.Atrakcyjny system wynagradzania,2.Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na 1 rok,3.Możliwość rozwoju zawodowego, 4.Niezbędne narzędzia pracy – komputer, telefon5.Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami!6.Gwarantujemy sluzbowe auto.7.Pakiet benefitów multisport8.Profesjonalne przysposobienie z asortymentu9.Pensje wyplacana do 10 kazdego msc10.pracę w dynamicznym i zgranym zespole11.możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego12.możliwość szkoleń13.stałe godziny pracy Opis stanowiska:- dbanie o pozytywny wizerunek firmy - obsługa administracyjna biura - obsługa korespondencji (przyjmowanie korespondencji, archiwizacja, prowadzenie rejestrów)- udział w akcjach marketingowych- zaopatrzenie biura w niezbędne materiały biurowe- samodzielność i dobra organizacja pracy Wymagania:- wykształcenie min. średnie- znajomość MS Office- bardzo dobra organizacja czasu i pracy- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne - wysoka kultura osobista- dyspozycyjność- prawo jazdy kat. B- samodzielność i dobra organizacja pracy- pozytywne nastawienia, elastyczność, motywacja do działania DOŚWIADCZENIE W PRACY BIUROWEJ LUB SPRZEDAŻY BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM(Lecz nie jest ono wymagane)   W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm." ..
Kraków (małopolskie)
Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem kadry pracowniczej i zapewnianiem legalnego zatrudnienia opiekunkom osób starszych. Nieustannie troszczymy się o naszych pracowników na każdym etapie współpracy. W związku z ciągłym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:   Pracownik biurowy z językiem rumuńskimmiejsce pracy: Gliwice (centrum) Zakres obowiązków:   - prace administracyjno – biurowe, - kontakt mailowy i telefoniczny w języku rumuńskim, - nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą.   Wymagania:   - dobra znajomość języka polskiego, - bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego, - znajomość pakietu MS Office, - łatwość nawiązywania kontaktów.   Oferujemy:   - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy, - bezpłatne lekcje języków obcych, - świetną atmosferę w pracy, - pracę w dynamicznym i zgranym zespole, - stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic, - rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe, - profesjonalne narzędzia pracy, - stabilność zatrudnienia.   Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl   W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Gliwice (śląskie)
Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem kadry pracowniczej i zapewnianiem legalnego zatrudnienia opiekunkom osób starszych. Nieustannie troszczymy się o naszych pracowników na każdym etapie współpracy. W związku z ciągłym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:   Pracownik biurowy z językiem węgierskimmiejsce pracy: Gliwice (centrum) Zakres obowiązków:   - prace administracyjno – biurowe, - kontakt mailowy i telefoniczny w języku węgierskim, - nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą.   Wymagania:   - dobra znajomość języka polskiego, - bardzo dobra znajomość języka węgierskiego, - znajomość pakietu MS Office, - łatwość nawiązywania kontaktów.   Oferujemy:   - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy, - bezpłatne lekcje języków obcych, - świetną atmosferę w pracy, - pracę w dynamicznym i zgranym zespole, - stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic, - rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe, - profesjonalne narzędzia pracy, - stabilność zatrudnienia.   Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl   W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Gliwice, (śląskie)
A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy, rekruterzy, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partners pracowników.   A&J Partners este prezent pe piață de peste 12 ani fiind lider în oferte de muncă pentru cei care se ocupă de îngrijirea persoanelor vârstnice în Germania, este de asemenea lider în plasarea forței de muncă. Societatea a primit distincția „Angajatorul recomandat”, fiind creată de către o echipă implicată și dornică de a ajuta. Personalul este compus de coordonatori, recrutori, iar persoanele angajate de către A&J Partners pot beneficia de un sprijin juridic și din domeniul resurse umane.   PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM RUMUŃSKIM Lucrător birou cu LIMBA ROMÂNĂ   Miejsce pracy do ustalenia: BYTOM / KRAKÓW / WARSZAWA Locul: Zona centrală orașul: Bytom, Kraków, Warszawa (Polonia)   Nr ogłoszenia AJP/174/101017/BR2 Nr. Anunțului: AJP/174/101017/BR2   Opis stanowiska:  Descrierea postului:   - Kontakt telefoniczny i mailowy w języku rumuńskim – to nie jest sprzedaż tylko obsługa Klienta. / Contact telefonic și prin e-mail în limba română, nu este vorba de vânzări ci de serviciu clienți.  - Pozyskiwanie kandydatów do pracy zgodnych z poszukiwanym profilem. / Căutarea candidaților pentru muncă conform profilul cerut.  - Prace administracyjne i wsparcie bieżącej pracy biura. / Munci administrative și sprijinirea activității zilnice de birou.     Wymagania:  Cerințele:   - Bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego. / Limba română la un nivel avansat.  - Dobra znajomość języka polskiego – warunek konieczny. / Buna cunoștință a limbii polone – obligatoriu.  - Mile widziana znajomość języka niemieckiego. / Bine văzută cunoșterea limbii germane.  - Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem. / Experiența în domeniul serviciu clienți constituie un atu.  - Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i językowych. / Dorința îmbunătățirii calificarii profesionale și lingvistice.  - Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań. / Angajament și exactitate în realizarea sarcinilor.  - Praktyczna znajomość narzędzi MS Office. / Cunoșterea practică a pachetului MS Office.     Gwarantujemy:  Garantăm:   - Praca stacjonarna w biurze na terenie Polski (Bytom, Kraków, Warszawa). / Munca la birou pe teritoriul Poloniei (Bytom, Kraków, Warszawa).   - Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę. / Salariu atractiv și plata la termen.  - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. / Angajare stabilă cu contrct de muncă.  - Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy. / O contribuție la finanțare pentru locul de parcare aproape de sediul firmei.  - Możliwość codziennej pracy z językiem obcym i szlifowanie swoich umiejętności. / Posibilitatea unei munci zilnice cu limba străină și perfecționarea cunoștințelor.  - Pomoc w relokacji dla osób z poza okolicy miasta Bytom/Kraków/Warszawa. / Ajutor pentru relocare pentru persoanele care nu locuiesc în apropierea localității Bytom/Kraków/Warszawa Polonia.  - Udział w wydarzeniach firmowych. / Participarea la evenimentele de firma.  - Pracę biurową od poniedziałku do piątku. / Muncă de birou de luni pană vineri.   APLIKOWANIE:  W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/174/101017/BR2   APLICARE: În subiectul sau în conținutul mesajului este obligatoriu să apară numărul anunțului, adică: AJP/174/101017/BR2   Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres: rekrutacja[małpa]ajpartners.pl  Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :) Klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).   Aplicația trebuie să conțină clauza de mai jos, și trimisă la adresa: rekrutacja[małpa]ajpartners.pl  Mulțumim pentru fiecare aplicație trimisă :) Clauză: Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale care sunt necesare pentru desfăşurarea procesului de recrutare (în conformitate cu Legea din data de 29.08.1997 privind protecţia datelor cu caracter personal, text consolidat (M.O. 2016, poz. 922).
Kraków, Tarnów, Oświęcim, Nowy Sącz, Zakopane (małopolskie)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 50.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top