Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym Klientem jest jeden z największych dystrybutorów sprzętu i artykułów BHP. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy - branża BHP   Zakres Obowiązków: realizacja celów sprzedażowych B2B, rozwijanie potencjału sprzedaży obecnych klientów, pozyskiwanie i obsługa nowych klientów w woj. śląskim i małopolskim, Wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego B2B w branży technicznej, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, prawo jazdy kat. B, Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników, niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, możliwość rozwoju zawodowego, Podsumowanie Oferty Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia, G. Balak, ul. Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Katowice (śląskie)
  Duża firma dystrybucyjna zatrudni odpowiednią osobę zamieszkałą w województwie wielkopolskim lub kujawsko-pomorskim na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w branży poligraficznej Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż szerokiego asortymentu papierów i podłoży poligraficznych na terenie woj. wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. OCZEKUJEMY doświadczenia w sprzedaży B2B oraz wykształcenia wyższego Mile widziane doświadczenia w branży poligraficznej oraz znajomość języka angielskiego   OFERUJEMY umowę o pracę, gwarantowaną kwotę premii w okresie pierwszych 6 miesięcy pracy, dobrą atmosferę pracy, szkolenia, rozwój zawodowy w rosnącym przedsiębiorstwie, atrakcyjny system wynagradzania, kartę sportową, pakiet opieki medycznej, samochód służbowy Możliwe jest samozatrudnienie dla zainteresowanej osoby Firma obecnie funkcjonuje normalnie, rozwija się i zapewnia stabilne zatrudnienie   KONTAKT: Prosimy o przesyłanie CV Należy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ
Poznań, Bydgoszcz, Toruń (wielkopolskie)
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za: Audyt operacyjny w marketach oraz punktach handlowych na powierzonym terenie wg. standardów sieci,Opiekę nad działaniami handlowymi,Budowanie trwałych relacji handlowych,Implementację przygotowanych akcji sezonowych i promocyjnych,Monitoring rynku oraz analiza działań konkurencji,Budowanie dobrego wizerunku firmy.Oczekiwania: Wykształcenie min. Średnie,Wymagane doświadczenie w branży FMCG, mile widziane doświadczenie w branży DIY,Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej,Znajomości technik negocjacyjnych i handlowych,Zaangażowanie i chęć rozwoju,Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,Prawo jazdy kat. B,Podstawowa znajomość obsługi programów MS OfficeOferujemy: Umowę o pracę,Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej, wysokiej pozycji na rynku,Wynagrodzenie podstawowe plus wynagrodzenie zmienne uzależnione od osiąganych wyników,Samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy,Szkolenia i rozwój zawodowy Informacje: Prosimy o załączenie w CV poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Majster Budowlane ABC .moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Majster Budowlane ABC moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”. Jednocześnie informujemy, że: Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Majster Budowlane ABC , z siedzibą we Włocławku przy ul. Barskiej 7/9 . Celem zbierania danych jest prowadzenie rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w procesie rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie tego procesu. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 roku, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
Włocławek (kujawsko-pomorskie)
ADI Global Distribution jest światowym liderem w dystrybcji produktów branży systemów zabezpieczeń (CCTV, Intrusion, Access Control, Fire). Od 2006 roku firma jest częścią koncernu Resideo, notowanego na giełdzie nowojorskiej. W Polsce ADI Global Distribution występuje pod nazwą rejestrową Ultrak Security Systems Sp. z o.o. i posiada 25 letnie doświadczenie na krajowym rynku systemów zabezpieczeń (sprzęt elektroniczny).   Wymagania: doświadczenie i dobre wyniki handlowe dobra organizacja pracy, rzetelność znajomość branży systemów zabezpieczeń (CCTV, Systemy Kontroli Włamania i Dostępu, Przecipożarowe) mile widzana, ale nie jest konieczna wykształcenie minium średnie.   Odpowiedzialność: wspólnie z lokalnym Zespołem reprezentowanie firmy w regionie Polski Północnej obsługa aktualnych i pozyskiwanie nowych klientów pomoc w prowadzeniu lokalnego oddziału (biuro handlowe i lokalny magazyn ze sprzętem elektronicznym) dbałość o stronę wizualną/wystrój lokalnego oddziału we współpracy z działem marketingu.      Oferujemy: umowę o pracę standardowe godziny pracy 8-16:00, od poniedziałku do piątku pracę w dynamicznej, renomowanej, międzynarodowej firmie (notowana na giełdzie nowojorskiej) atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
Gdańsk (pomorskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 12.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top