Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

7 grudnia 2018
Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Przedstawiciel HandlowyWymagania:- Wykształcenie min. średnie- Umiejętność negocjacji- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu kontaktów- Podstawowa znajomość obsługi komputera i MS Office- Skrupulatność w realizacji zadań- Prawo jazdy kat BObowiązki:-  Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż produktów oraz usług firmy (na terenie całego kraju),- Sprzedaż produktów  z branży chemicznej - kleje i smary przemysłowe - wymagane doświadczenie z tej branży,-  Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami,-  Rozwój sieci dystrybucji na wyznaczonym terenie,-  Promocja marki i produktów,-  Raportowanie wyników pracy,-  Dbanie o dobre imię i wizerunek firmy,-  Prowadzenie bazy danych klientów,Oferujemy:- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę- Dwuskładnikowy system wynagradzania (podstawa + prowizja )- Oferujemy pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku- Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku- Miłą atmosferę i dobre warunki pracy- Samochód i telefon służbowyOsoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o wysyłanie aktualnego CV dopiskiem: Przedstawiciel Handlowy lub kontakt telefoniczny : 516-569-300 od pon.-pt. w godzinach 8.00-15.00Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Gdańsk,Gdynia,Sopot (pomorskie)
Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w obróbce i sprzedaży kamienia poszukujemy doświadczonej osoby, która dołączy do zespołu o obejmie stanowisko:   Regionalnego Przedstawiciela Handlowego Miejsce pracy: Gdynia (Pomorskie)   Twoje zadania to:  mobilna sprzedaż produktów firmy na wyznaczonym terenie aktywne pozyskiwanie nowych klientów realizowanie planów sprzedażowych   Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze etatu pracę u prężnie rozwijającego się lidera branżowego atrakcyjne wynagrodzenie premię od zrealizowanych celów sprzedażowych niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód służbowy) szkolenia wprowadzające oraz liczne szkolenia produktowe   Wymagania: doświadczenia w zakresie monitoringu rynku aktywnego poszukiwania Klientów w regionie umiejętności negocjacyjnych, codziennych kontaktów telefonicznych i osobistych z potencjalnymi Klientami doświadczenia w zakresie przygotowania wycen i ofert handlowych umiejętności budowania relacji z Klientami gotowości do odbywania spotkań nastawienia na cel konsekwencji w działaniu mobilności - prawo jazdy kat. B znajomości języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiającej realizowanie powierzonych zadań doświadczenie w branży kamieniarskiej, architektonicznej lub budowlanej będzie dodatkowym atutem Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV Znasz osobę, której możesz polecić tę ofertę pracy? Przekaż kontakt! CV powinny zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Oferta dotyczy zatrudnienia stałego w firmie. Nr Cert. AP nr 6231
Gdynia (pomorskie)
7 grudnia 2018
EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta (branża introligatorska) poszukuje doświadczonego Przedstawiciela Handlowego zainteresowanego pracą stałą.   Opis stanowiska: budowanie sieci kontaktów z potencjalnymi Klientami Firmy (wyszukiwanie nowych klientów biznesowych, aktualizowanie bazy istniejących klientów), utrzymywanie oraz rozwój długofalowych relacji z Klientami, realizacja założonych planów sprzedaży, ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej Firmy, oferowanie rozwiązań do urządzeń introligatorskich, monitorowanie rynku i konkurencji oraz raportowanie.   Wymagania: wykształcenie co najmniej średnie techniczne, preferowane wyższe, mile widziana znajomość branży poligraficznej, wysoka kultura osobista, kreatywność, dobra organizacja pracy, łatwość w nawiązywaniu nowych relacji, komunikatywność, umiejętność negocjacji i prowadzenia prezentacji, bardzo dobra znajomość obsługi komputera ( pakiet Office), pożądany własny samochód (zapewniamy zwrot kosztów), prawo jazdy kat. B, komunikatywna znajomość języka angielskiego.   Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania cennych doświadczeń zawodowych, szkolenia w kraju i zagranicą pełną wyzwań prace, stały system wynagrodzeń powiązany z wynikami sprzedażowymi, niezbędne narzędzia pracy.     Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem strony. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
Warszawa (mazowieckie)
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ( Transport przenośnikowy)   Miejsce pracy: Zgierz   Zadania: Utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi Klientami firmy oraz skuteczne pozyskiwanie nowych projektów; Badanie potrzeb Klientów oraz dobór najkorzystniejszych rozwiązań;    Uzgadnianie warunków kontraktu  oraz pozyskiwanie zleceń; Przygotowanie kalkulacji cen oraz ofert handlowych na bazie projektów; Doradztwo w zakresie kwestii technicznych oferowanych produktów; Projektowanie funkcjonalne systemów transportu i składowania, w tym: linii przenośników, gniazd paletyzacji; Współpraca z działem produkcji i logistyki. Wymagania: Wykształcenie inżynierskie lub logistyczne;  Umiejętność pracy w programie AutoCad; Umiejętność Integracji systemów transportu wewnętrznego; Zdolności negocjacyjne; Silne zorientowanie na realizacje celów oraz Obsługę Klienta; Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne; Prawo jazdy kat. B; Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem. Oferta: Umowa o pracę; Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe; Premie bez limitu (uzależnione od aktywności i osiąganych efektów); Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy); Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych; Program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy; Jasną ścieżkę rozwoju i awansu; Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą; Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole. Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.
Tczew (łódzkie)
Dla naszego klienta - dużej, renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy osoby na stanowisko:  Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Suplementy Diety) Miejsce pracy: Łódź Nr ref. PSD/12609 Najważniejsze obowiązki: sprzedaż surowców przeznaczonych do produkcji suplementów diety, pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad stałymi klientami firmy, realizacja planów sprzedaży, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, kontrola rynku i konkurencji, raportowanie wedle standardów firmy. Wymagania: wykształcenie wyższe, preferowane chemiczne lub techniczne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość branży suplementów diety oraz surowców do ich wytwarzania, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego, dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, zdolności negocjacyjne, zaangażowanie i samodzielność, gotowość do pracy na terenie całego kraju. Mile widziane: znajomość branży pod kątem produkcji i technologii wdrażania surowców, doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa. Oferujemy: samodzielną pracę w polskiej firmie działającej na rynku międzynarodowym, możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, inne), wyjazdy zagraniczne.
Łodź (łódzkie)
Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dział Żywic i Tworzyw Sztucznych) Miejsce pracy: Łódź Nr ref. PHŻ/13710 Najważniejsze obowiązki: sprzedaż surowców przeznaczonych do produkcji klejów oraz tworzyw sztucznych, rozwój sprzedaży, oraz opieka nad stałymi klientami firmy, analiza rynku, raportowanie. Wymagania: wykształcenie wyższe chemiczne lub techniczne, doświadczenie w pracy na stanowisku: technolog lub handlowiec, komunikatywna znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B, wysoka kultura osobista, zaangażowanie i samodzielność, gotowość do pracy na terenie całego kraju. Mile widziane: znajomość rynku tworzyw sztucznych, klejów, gumy, wsparcie technologiczne. Oferujemy: samodzielną pracę w polskiej firmie działającej na rynku międzynarodowym, możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, inne), wyjazdy zagraniczne.
Łódź, Zgierz, Łęczyca, Łowicz, Kutno, Piotrków Trybunalsk (łódzkie)
Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dział Żywic i Tworzyw Sztucznych) Miejsce pracy: Łódź Nr ref. PHŻ/13710 Najważniejsze obowiązki: sprzedaż surowców przeznaczonych do produkcji klejów oraz tworzyw sztucznych, rozwój sprzedaży, oraz opieka nad stałymi klientami firmy, analiza rynku, raportowanie. Wymagania: wykształcenie wyższe chemiczne lub techniczne, doświadczenie w pracy na stanowisku: technolog lub handlowiec, komunikatywna znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B, wysoka kultura osobista, zaangażowanie i samodzielność, gotowość do pracy na terenie całego kraju. Mile widziane: znajomość rynku tworzyw sztucznych, klejów, gumy, wsparcie technologiczne. Oferujemy: samodzielną pracę w polskiej firmie działającej na rynku międzynarodowym, możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, inne), wyjazdy zagraniczne.  
Łódź, Kutno, Łowicz, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Tomaszó (łódzkie)
Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dział Spożywczy) Miejsce pracy: Łódź Nr ref. PHS/14210 Najważniejsze obowiązki: pozyskiwanie nowych klientów firmy, sprzedaż surowców przeznaczonych do produkcji dodatków do żywności, realizacja planów sprzedaży, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, kontrola rynku i konkurencji, raportowanie wedle standardów firmy. Wymagania: wykształcenie techniczne, preferowane kierunkowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość branży dodatków do żywności, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego, dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, negocjacje, zaangażowanie i samodzielność, gotowość do pracy na terenie całego kraju. Mile widziane: znajomość branży pod kątem produkcji i technologii dodatków do żywności. Oferujemy: samodzielną pracę w polskiej firmie działającej na rynku międzynarodowym, możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość nauki języka angielskiego w siedzibie firmy, samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, inne).
Łodź (łódzkie)
Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dział Żywic i Tworzyw Sztucznych) Miejsce pracy: Łódź Nr ref. PHŻ/13710 Najważniejsze obowiązki: sprzedaż surowców przeznaczonych do produkcji klejów oraz tworzyw sztucznych, rozwój sprzedaży, oraz opieka nad stałymi klientami firmy, analiza rynku, raportowanie. Wymagania: wykształcenie wyższe chemiczne lub techniczne, doświadczenie w pracy na stanowisku: technolog lub handlowiec, komunikatywna znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B, wysoka kultura osobista, zaangażowanie i samodzielność, gotowość do pracy na terenie całego kraju. Mile widziane: znajomość rynku tworzyw sztucznych, klejów, gumy, wsparcie technologiczne. Oferujemy: samodzielną pracę w polskiej firmie działającej na rynku międzynarodowym, możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, inne), wyjazdy zagraniczne.  
Łódź, Pabianice, Zgierz, Kutno, Łowicz, Piotrków Trybunalsk (łódzkie)
Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dział Spożywczy) Miejsce pracy: Łódź Nr ref. PHS/14210 Najważniejsze obowiązki: pozyskiwanie nowych klientów firmy, sprzedaż surowców przeznaczonych do produkcji dodatków do żywności, realizacja planów sprzedaży, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, kontrola rynku i konkurencji, raportowanie wedle standardów firmy. Wymagania: wykształcenie techniczne, preferowane kierunkowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość branży dodatków do żywności, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego, dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, negocjacje, zaangażowanie i samodzielność, gotowość do pracy na terenie całego kraju. Mile widziane: znajomość branży pod kątem produkcji i technologii dodatków do żywności. Oferujemy: samodzielną pracę w polskiej firmie działającej na rynku międzynarodowym, możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość nauki języka angielskiego w siedzibie firmy, samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, inne). Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty.   W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners. Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Łódź (łódzkie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 17.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top