Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Zakres obowiązków: prezentowanie ofert , doradztwo finansowe w szczególności w zakresie funduszy unijnych dla przedsiębiorców, odbywanie spotkań z kilentami, monitorowanie dostepnych żródeł finansowania z funduszy oraz pomoc w dostosowaniu dokumentów do wymogów przepisów z zakresu ulgi B+R Oferujemy: zatrudnienie w firmie doradczej o ugruntowanej, wieloletniej pozycji na rynku w oparciu o umowę cywilnoprawną, praca na zasadzie B2B, szkolenia produktowe, możliwość częściowo pracy zdalnej, udział w realizacji ciekawych projektów, dużą samodzielność działania, atrakcyjne wynagrodzenie- premia za osiągnięte wyniki. Nasze oczekiwania: doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu bezpośrednich relacji z klientami na poziomie średniego i wyższego szczebla zarządzania - warunek konieczny, doświadczenie w sprzedaży w instytucjach finansowych (doradcy podatkowi, doradcy finansowi, księgowi i specjaliści MSR, itp.)- mile widziane, znajomość problematyki pozyskiwania środków z funduszy UE - mile widziane, aktywne pozyskiwanie klientów, dynamika w działaniu, kompleksowa obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości, doskonala organizacja pracy, nastawienie na realizacje celów, mobilność (własny pojazd, koszty do rozliczenia).
Warszawa (mazowieckie)
Spółka INVENT świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla branży handlowej, logistyki i produkcji. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds. rekrutacji   Zadania: • telefoniczna rekrutacja pracowników do pracy przy inwentaryzacji, • rezerwacja hoteli i transportów dla pracowników na terenie całej Polski, • telefoniczny kontakt z kontrahentami, • współpraca z innymi działami (księgowość, personalny, IT), • stały kontakt z teamami pracującymi na projektach w Polsce i za granicą, • wspieranie pracowników w bieżących działaniach, • obsługa programów niezbędnych do funkcjonowania firmy.   Wymagania: • wykształcenie min. średnie, • dobra organizacja pracy, • komunikatywność, obowiązkowość, samodzielność w działaniu, wykazywanie własnej        inicjatywy, • dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych, • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.   Oferujemy: • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00, • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym i   ugruntowanej pozycji na rynku, • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego i osobistego, • pracę w młodym i energicznym zespole, • benefity pracownicze (pakiet zdrowotny Luxmed, karta MultiSport), wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe.   Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w temacie wpisując nr referencyjny MS/W Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.   Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.” „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.” Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty   Jednocześnie informujemy, że: • Administratorem danych osobowych jest spółka Invent Sp. z o.o., ul. Gajowicka 195, 53-150 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS 31440 8, NIP 101000312 4, ogłaszająca rekrutację. • Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: daneosobowe(małpa)invent.ag • Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji. • Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody, która może być w każdej chwili cofnięta. • Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy. • Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. • Posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). • Odbiorcami danych są: pomioty przetwarzające dane na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym dostawcy usług i klienci Administratora. • Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody.
Wrocław (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-3 z 3.

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj