Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

9 lutego 2018
EPSN Workforce Poland dla Naszego Klienta z branży kserokopiarek poszukuje pracownika do działu handlowego.     Opis stanowiska:   budowanie sieci kontaktów z potencjalnymi Klientami Firmy (wyszukiwanie nowych klientów biznesowych, aktualizowanie bazy istniejących klientów), utrzymywanie oraz rozwój długofalowych relacji z Klientami, realizację założonych planów sprzedaży, ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej Firmy, oferowanie rozwiązań do urządzeń introligatorskich, monitorowanie rynku i konkurencji oraz raportowanie.     Wymagania: wykształcenie co najmniej średnie techniczne, preferowane wyższe, znajomość branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem wysoka kultura osobista, kreatywność, dobra organizacja pracy, łatwość w nawiązywaniu nowych relacji, komunikatywność, umiejętność negocjacji i prowadzenia prezentacji, bardzo dobra znajomość obsługi komputera ( pakiet Office), pożądany własny samochód (zapewniamy zwrot kosztów), prawo jazdy kat. B, komunikatywna znajomość języka angielskiego   Oferujemy: umowę o pracę możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania cennych doświadczeń zawodowych, szkolenia w kraju i zagranicą pełną wyzwań pracę, stały system wynagrodzeń powiązany z wynikami sprzedażowymi, niezbędne narzędzia pracy.   Zainteresowanych prosimy o kierowanie CV za pośfrednictwem strony.
Warszawa (mazowieckie)
Opis stanowiska:Pozyskiwanie i opieka nad klientami w powierzonym rejonieRealizacja planów sprzedaży oraz raportowanie bieżących wyników.Poszukujemy osoby która będzie handlowała na terenie Czech.Wymagania:Kreatywność, wysoka motywacja do pracy oraz etyczne podejście do wykonywanych obowiązkówDoskonała organizacja pracy własnejKomunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktówZnajomość języka Czeskiego w stopniu komunikatywnym.Oferujemy:Zatrudnienie na podstawie umowy o pracęWynagrodzenie podstawowe 2500zł + dodatkowe wynagrodzenie prowizyjneSamodzielną i stabilną pracę w młodym zespoleSamochód służbowy, laptop oraz telefon.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila
Ostrava (Czechy)
Obowiązki: -Aktywne pozyskiwanie nowych klientów -realizacja planów sprzedażowych -wsparcie działu sprzedaży -dbanie o pozytywny wizerunek firmy Wymagania: -doświadczenie w branży ochrony -łatwość nawiązywania kontaktów i zjednywania sobie ludzi -systematyczność i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów -umiejętność łączenia pracy w biurze z pracą w terenie -zaangażowanie w wykonywaną pracę -dyspozycyjność -miła aparycja Oferujemy: -pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -wynagrodzenie (pensja zasadnicza i atrakcyjny system prowizyjny) -dużą swobodę w działaniu -rozwój osobisty -środowisko pracy w zgranym zespole Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 9.00 do 17.00 lub mailowy.tel.: 533 - 338 - 414
Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Działu Handlu Zagranicznego    Opis stanowiska: praca z wykorzystaniem systemu ERP, wsparcie operacyjne dla Działu Sprzedaży w realizacji bieżących zadań, współpraca z Przedstawicielami Handlowymi, Działem Logistyki, Serwisu przy obsłudze i poprawnej realizacji zleceń, bieżąca współpraca z oddziałem firmy w Austrii. Wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie w kontakcie z klientem wewnętrznym i zewnętrznym firmy, dobra znajomość pakietu MS Office, samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy zespole i radzenia sobie w sytuacjach stresujących, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego w mowie i piśmie. Oferujemy: stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, praca w młodym dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze, realną możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki zatrudnienia, udział w ciekawych projektach w wyjątkowej branży. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta.   Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609 W naszej pracy kierujemy się wizją wsparcia naszych Klientów oraz Kandydatów w ich dążeniu do rozwoju. Realizując tę wizję opieramy się na kilku wartościach, z których najważniejsze to prostota oraz przejrzystość. Wierzymy, że Każdy dysponuje potencjałem, któremu należy dać dobry grunt do ciągłego rozwoju.    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).
Nowy Targ (małopolskie)
Wyświetlono rezultaty 11-19 z 19.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj