Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Poszukuję osób o charakterystycznym, oryginalnym wyglądzie, przedstawicieli różnych subkultur, emo, punk, rasta (dready i inne fryzury, tatuaże, piercing mile widziane) do epizodycznych ról w reklamach, filmach, paradokumentach, serialach.Już teraz wyślij zgłoszenie imię, nazwisko, wiek + zdjęcie, może właśnie Ciebie potrzebujemy!
Warszawa Śródmieście (mazowieckie)
Opis stanowiska: Odpowiedzialność za bieżące kontakty z firmami leasingowymi, przedstawicielami handlowymi oraz klientami, Koordynacja poziomu wykonywania założeń umów finansowych, Negocjowanie warunków prowizyjnych, Raportowanie do zarządu uzyskiwanych wyników   Zależy nam aby dołączyła do nas osoba, która: Posiada doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, Potrafi dobrze zorganizować swoją pracę i jest skuteczna w działaniu, Jest komunikatywna i zorientowana na osiągnięcie celu, Potrafi myśleć analitycznie, Posiada bardzo dobrą, praktyczną znajomość MS Office, Jest skrupulatna i dokładna,    Dołączając do nas możesz liczyć na: Atrakcyjne wynagrodzenie w formie podstawy i premii od osiągniętych wyników, bo doceniamy ciężko pracujących ludzi, Profesjonalny i niezbędny sprzęt do pracy, który ułatwi Ci wykonywanie swoich obowiązków (telefon, laptop), Wsparcie ze strony przełożonych i kolegów bo cenimy sobie dobre relacje, Naukę od najlepszych w miłej i przyjaznej atmosferze. Oferujemy: atrakcyjne warunki pracy w renomowanej i stabilnej firmie możliwość rozwoju zawodowego stałe wynagrodzenie plus część prowizyjną oraz atrakcyjne premie za zrealizowane cele sprzedażowe niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)
Mogilany (małopolskie)
Sieć autoryzowanych serwisów i niezależna grupa dealerów pojazdów ciężarowych marki Mercedes i DAF do swoich warsztatów w różnych lokalizacjach na terenie Wielkiej Brytanii poszukuje:   Mechaników Samochodów Ciężarowych   Od kandydatów wymagamy:   Doświadczenia w naprawie Samochodów Ciężarowych,   Doświadczenie w autoryzowanym serwisie Mercedes, DAF lub innym będzie dodatkowym atutem.     Oferta:   Oferujemy stałą i stabilną pracę w autoryzowanym serwisie, kompletny pakiet szkoleń serwisowych, opłacony kurs języka angielskiego (lekcje Skype) oraz pomoc w znalezieniu i wynajęciu zakwaterowania, a także dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii,   forma zatrudnienia: umowa o pracę zawierana bezpośrednio z pracodawcą.   wynagrodzenie: wynagrodzenie w przedziale 10 000 – 15 000 zł brutto miesięcznie, nadgodziny płatne 150 %, dodatkowe benefity pracownicze, dodatki za pracę zmianową.   Termin rozpoczęcia pracy jest dostosowany do dostępności kandydata.   Spotkania indywidualne z przedstawicielami firmy odbędą się w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV  bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30    
Bristol (Wielka Brytania)
Autoryzowany Przedstawiciel sieci Plus zatrudni osoby na stanowisko Doradcy Klienta, do działu utrzymania klienta. Każdego miesiąca pracujemy na nowych bazach, w których umowy klientów się kończą. Twoim zadaniem będzie przedłużenie umowy na nowych, lepszych warunkach. NIE naciągasz klientów, NIE sprzedajesz produktów których się wstydzisz, PRZEDŁUŻASZ UMOWY dla czołowego operatora sieci telefonii komórkowej. Miejsce pracy: Radom Zakres obowiązków • obsługa połączeń telefonicznych w ruchu wychodzącym • przedłużanie umów klientom sieci Plus • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem • kompleksowa i rzetelna obsługa klientów Oferujemy• stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie • profesjonalny pakiet szkoleń produktowych i ogólnorozwojowych ( z godzinami wliczonymi do miesięcznego wynagrodzenia) • stały bezpośredni kontakt z opiekunem projektu • liczne konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami • system dodatkowych bonusów • nowe doświadczenie, które umożliwi Ci sukcesy zawodowe • samodzielność finansową • wynagrodzenie podstawowe to 13 zł brutto/h + dodatki + premie • ZAGWARANTOWANĄ PREMIĘ PRZEZ PIERWSZE 3 TYGODNIE PRACY • 300 ZŁ DODATKU DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH DOŚWIADCZENIE Wymagania• jesteś dyspozycyjny(a) od pon- pt – gotowy(a) do pracy od 9 do 17 • łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne • swobodnie pracujesz z komputerem Jasne i czytelne warunki wynagrodzenia, zaczynasz od: Student, uczeń 11 zł netto/h plus dodatki i premia Osoba nie ucząca się 9,70 netto/h, umowa zlecenie, składki, plus premie i dodatki.
Wierzbica, Julianów, Żyrardów, Trablice (pow. Radomski) (mazowieckie)
Sieć autoryzowanych serwisów i niezależna grupa dealerów pojazdów ciężarowych marki Mercedes i DAF do swoich warsztatów w różnych lokalizacjach na terenie Wielkiej Brytanii poszukuje kandydatów na stanowisko:   Mechanik Samochodów Ciężarowych   Miejsce pracy: Wielka Brytania   Od kandydatów wymagamy: Doświadczenia w naprawie Samochodów Ciężarowych,   Doświadczenie w autoryzowanym serwisie Mercedes, DAF lub innym będzie dodatkowym atutem. Oferta:   Oferujemy stałą i stabilną pracę w autoryzowanym serwisie, kompletny pakiet szkoleń serwisowych, opłacony kurs języka angielskiego (lekcje Skype) oraz pomoc w znalezieniu i wynajęciu zakwaterowania, a także dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii, forma zatrudnienia: umowa o pracę zawierana bezpośrednio z pracodawcą.   wynagrodzenie: wynagrodzenie w przedziale 10 000 – 15 000 zł brutto miesięcznie, nadgodziny płatne 150 %, dodatkowe benefity pracownicze, dodatki za pracę zmianową. Termin rozpoczęcia pracy jest dostosowany do dostępności kandydata.   Spotkania indywidualne z przedstawicielami firmy odbędą się w Polsce.   Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń na numer: (12) 378-48-30   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
Bristol (Wielka Brytania)
PKE Polska Sp. z o. o. należy do wiodących firm w Polsce, zajmujących się planowaniem i realizacją kompleksowych projektów niskoprądowych, telekomunikacyjnych i elektrycznych oraz obsługą serwisową w obiektach komercyjnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.   Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Inżynier Wsparcia -  Kosztorysant Branży Elektrycznej Miejsce pracy: Warszawa     Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za: tworzenie wycen, kosztorysów, ofert, analizę materiałów projektowych i przetargowych, utrzymywanie kontaktów z dostawcami, podwykonawcami, negocjacje cen materiałów, sprzętu, robocizny, wsparcie działu realizacji głównie w zakresie kosztorysów powykonawczych, kosztorysowania robót dodatkowych/zamiennych, utrzymywanie bieżącego kontaktu z przedstawicielami inwestorów, generalnych wykonawców, sporządzanie i archiwizowanie dokumentów dotyczących wycen.   Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej – elektrycznej, umiejętności tworzenia ofert, kosztorysów, harmonogramów, umiejętności analizy projektów technicznych, materiałów przetargowych, znajomości rynku dostawców i usługodawców branży elektrycznej, wykształcenia elektrycznego, znajomości programów AutoCad, MS Excel, Norma dyspozycyjności, rzetelności, terminowości. znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.   W zamian za zaangażowanie i fachowość oferujemy: umowę o pracę na czas nieokreślony (pełen etat) oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny (dofinansowanie do karty MulitSport, prywatną opiekę medyczną, coroczne wyjazdy integracyjne), możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych, targach branżowych oraz pracę na prestiżowych projektach, przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.  
Warszawa (mazowieckie)
Praca w Niemczech: Nowe szanse Nowe perspektywy Nowe wyzwania   BETA aktiv Anna Schimizek- Oferta pracy dla fizjoterapeutów :  F2017016   Współpracujemy z pracodawcami z całych Niemiec (szpitale, kliniki, przychodnie rehabilitacyjne, domy opieki) i oferujemy fizjoterapeutom najlepsze warunki pracy. Oczywiście umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z niemieckimi pracodawcami i na niemieckich warunkach, z pełnym pakietem socjalnym. Możliwość podpisania wstępnej umowy o pracę już podczas hospitacji w przyszłym miejscu pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie wg. stawek taryfowych w granicach od 2000 do 3000 euro brutto, dodatki, Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld, wprowadzenie w zakres obowiązków, przyjazna atmosfera w pracy.   Obecnie dysponujemy ofertami pracy w: •  Düsseldorf, Dortmund, Köln i okolice i w wielu innych lokalizacjach- zapraszamy do kontaktu , postaramy się spełnić Twoje oczekiwania co do lokalizacji miejsca pracy. Ważne: •  pracodawca pomaga w znalezieniu pierwszego lokum •  pracodawca opłaca kurs drenażu limfatycznego Pracodawca opłaca również: MT, MDL,BOBATH, PNF Obowiązki: Wykonywanie zabiegów zleconych przez lekarza Planowanie zabiegów Umiejętność pracy w zespole i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji Wysoka kultura osobista, kreatywność i komunikatywność Umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z pacjentem Wymagania: wykształcenie kierunkowe: fizjoterapeuta  znajomość języka niem.: minimum B1 Pomagamy przy nostryfikacji dyplomu.                   OFERUJEMY: - wsparcie podczas tłumaczenia umowy o pracę, - okres wprowadzenia w zakres obowiązków, przynajmniej 24 dni urlopu, - miłą atmosferę w miejscu pracy, - pomoc polskojęzycznego przedstawiciela podczas pracy w Niemczech, - pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu.   Beta aktiv nie jest leasingiem pracowniczym i nie pobiera żadnych opłat od kandydatów. Prosimy o przesłanie aplikacji Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (sms „fizjoterapia”): 0048 505 123 391 BETA aktiv Anna Schimizek Paul-Hartmann-Str. 61 89522 Heidenheim / Brenz   Tel.:  +49 7321 315 173; 0048 505 123 391  (Rozmawiamy również po polsku) Fax:  +49 7321 345 832      
Iserlohn (okolice Dortmundu) (Niemcy)
Oferta F2017011 Oferujemy zatrudnienie dyplomowanym fizjoterapeutom w Niemczech i w Szwajcarii ze znajomością języka niemieckiego na poziomie B1 Dla naszych klientów w REGENSBURGU, MONACHIUM ORAZ SZWAJCARII poszukujemy fizjoterapeutę do pracy w przychodni/klinice rehabilitacyjnej. Dostępność oferty pracy: od zaraz. Wynagrodzenie:               Monachium 3000 euro brutto (MT oraz Bobath sa wymagane!)                                                Regensburg 2500 euro brutto (MT, Bobath lub drenaż są wymagane!)                                                Szwajcaria – na zapytanie Zakwaterowanie:                Monachium - pomoc w poszukiwaniu                                                Regensburg – możliwość tymczasowego zakwaterowania w hoteliku                                                Szwajcaria – pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania. Oferujemy: - okres wprowadzenia w zakres obowiązków, pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu - przynajmniej 24 dni urlopu, miłą atmosferę w miejscu pracy, - opiekę polskojęzycznego przedstawiciela podczas pracy w Niemczech, Wymagania na danym stanowisku: - wykształcenie kierunkowe: licencjat z kilkuletnim doświadczeniem/magister fizjoterapii, - znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej B1, Jak z sukcesem i bez ryzyka podjąć się tej pracy? - Zgłoś się do nas, dzwoniąc na nasz polski numer lub wysyłając maila. - W ciągu kilku dni roboczych zgłosimy się do Ciebie telefonicznie. Wspólnie wybierzemy  ofertę dla Ciebie.  - Zaprosimy Cię na 2 dni próbnej pracy u Twojego przyszłego pracodawcy. - Podpiszesz umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą. - Przeprowadzimy razem z Tobą nostryfikację dyplomu   Prosimy o przesłanie aplikacji  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 0048 505 123 391; 0049 7321 315 173. BETA aktiv Anna Schimizek Paul-Hartmann-Str. 61 89522 Heidenheim / Brenz   Tel.:  +49 7321 315 173; 0048 505 123 391 Fax:  +49 7321 345 832    
Monachium, Regensburg (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 141-148 z 148.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top