Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

10 stycznia 2017
Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838). Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej, która od prawie 20 lat prężnie działa na rynku stolarki okiennej PCV poszukujemy kandydatów na stanowisko:   TECHNOLOG   Lokalizacja: Niepruszewo k. Buku Zakres obowiązków: - doradztwo technologiczne,- nadzór nad jakością produkcji,- raportowanie wykonanych zadań,- bieżące zamówienia towaru wg. określonego zlecenia i terminu realizacji zlecenia,- stały kontakt z dostawcami i producentami,- nadzór nad terminowością i prawidłowością wykonywania zleconych zadań.   Wymagania: - mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku, - dobrej znajomości pakietu MS Office, - komunikatywna znajomość języka angielskiego, - mile widziana znajomość AutoCad, - umiejętność organizacji i planowania, - samodzielność, rzetelność, zaangażowanie. Oferujemy: - stabilną prace – umowa o prace - w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie, - prace od poniedziałku do piątku, - niezbędne narzędzia do pracy, - możliwość rozwoju zawodowego i prace pełną wyzwań. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
Okolice Buku (wielkopolskie)
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych. HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją. Dla naszego Klienta – lidera rynku zaopatrzenia gastronomii, poszukujemy osób na stanowisko: Technolog Przetwórstwa Tworzyw Miejsce pracy: Radom   Do Twoich zadań będzie należało:   opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych wtrysku, organizacja i nadzór produkcji wyrobów z tworzyw, wykonywanie innych zadań związanych z podanym zakresem. Wymagania:  praktyczna znajomość przetwórstwa tworzyw, wykształcenie wyższe techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata), odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie do pracy. Co zyskasz:  pracę w profesjonalnym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, stałe zatrudnienie + satysfakcjonujące premie.   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: Poprzez formularz kontaktowy portalu lub kontakt telefoniczny DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR T:  48 571 322 116     Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami." „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” „Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Wierzbica, Julianów, Żyrardów, Trablice (pow. Radomski) (mazowieckie)
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych. HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją. Dla naszego Klienta – lidera rynku zaopatrzenia gastronomii, poszukujemy osób na stanowisko: Technolog Przetwórstwa Tworzyw Miejsce pracy: Radom Region: mazowieckie Do Twoich zadań będzie należało:   opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych wtrysku, organizacja i nadzór produkcji wyrobów z tworzyw, wykonywanie innych zadań związanych z podanym zakresem. Wymagania:  praktyczna znajomość przetwórstwa tworzyw, wykształcenie wyższe techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata), odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie do pracy. Co zyskasz:  pracę w profesjonalnym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, stałe zatrudnienie + satysfakcjonujące premie.   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: Poprzez formularz kontaktowy portalu lub kontakt telefoniczny DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR T:  48 571 322 116   Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami." „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” „Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji."
RADOM, KOZIENICE, PIONKI, ZWOLEŃ (mazowieckie)
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych. HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją. Dla naszego Klienta – lidera rynku zaopatrzenia gastronomii, poszukujemy osób na stanowisko: Technolog Przetwórstwa Tworzyw Miejsce pracy: Radom Region: mazowieckie   Do Twoich zadań będzie należało:   opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych wtrysku, organizacja i nadzór produkcji wyrobów z tworzyw, wykonywanie innych zadań związanych z podanym zakresem. Wymagania:  praktyczna znajomość przetwórstwa tworzyw, wykształcenie wyższe techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata), odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie do pracy. Co zyskasz:  pracę w profesjonalnym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, stałe zatrudnienie + satysfakcjonujące premie.   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: Poprzez formularz kontaktowy portalu DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR T:  48 571 322 116   Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami." „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” „Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Wierzbica, Julianów, Żyrardów, Trablice (pow. Radomski) (mazowieckie)
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych. HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją. Dla naszego Klienta – lidera rynku zaopatrzenia gastronomii, poszukujemy osób na stanowisko: Technolog Przetwórstwa Tworzyw Miejsce pracy: Radom Region: mazowieckie   Do Twoich zadań będzie należało:   opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych wtrysku, organizacja i nadzór produkcji wyrobów z tworzyw, wykonywanie innych zadań związanych z podanym zakresem. Wymagania:  praktyczna znajomość przetwórstwa tworzyw, wykształcenie wyższe techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata), odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie do pracy. Co zyskasz:  pracę w profesjonalnym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, stałe zatrudnienie + satysfakcjonujące premie.   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: Poprzez formularz kontaktowy portalu DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR T:  48 571 322 116   Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami." „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” „Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Wierzbica, Julianów, Żyrardów, Trablice (pow. Radomski) (mazowieckie)
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych. HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją. Dla naszego Klienta – lidera rynku zaopatrzenia gastronomii, poszukujemy osób na stanowisko: Technolog Przetwórstwa Tworzyw Miejsce pracy: Radom Region: mazowieckie Do Twoich zadań będzie należało:   opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych wtrysku, organizacja i nadzór produkcji wyrobów z tworzyw, wykonywanie innych zadań związanych z podanym zakresem. Wymagania:  praktyczna znajomość przetwórstwa tworzyw, wykształcenie wyższe techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata), odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie do pracy. Co zyskasz:  pracę w profesjonalnym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, stałe zatrudnienie + satysfakcjonujące premie.   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: Poprzez formularz kontaktowy portalu lub kontakt telefoniczny DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR T:  48 571 322 116   Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami." „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” „Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Wierzbica, Julianów, Żyrardów, Trablice (pow. Radomski) (mazowieckie)
2 stycznia 2017
Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów,  poszukuje osoby do pracy na stanowisku:    Technolog mebli Miejsce pracy: Gdańsk   Obowiązki: • organizacja i nadzór nad procesem technologicznym produkcji mebli kuchennych • tworzenie dokumentacji technicznej dla poszczególnych mebli w tym rozpisanie mebli na formatki • określanie czasów pracy dla kompletów mebli • wdrażanie innowacji w procesach technologicznych produkowanych elementów i podzespołów mebli • rozwiązywanie bieżących problemów podczas pracy stolarni • sporządzanie kalkulacji i norm materiałowych oraz wycen   Wymagania: • wykształcenie techniczne - preferowane w zakresie technologii drewna • doświadczenie na produkcji – najlepiej branża meblarska • znajomość programu  Corpus – oprogramowanie CAD/CAM • operatywność, analityczny umysł i zdolności organizacyjne • znajomość zasad rysunku technicznego w stolarce meblowej • umiejętność pracy w zespole   Oferujemy: • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w Trójmieście • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • dodatkowe ubezpieczenie Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko n z podaniem nr ref. TECH/MEB/TRJ   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."  
Gdańsk, Gdynia (pomorskie)
Główny Technolog Region wykonywanej pracy: Ostrzeszów (wielkopolskie)Opis stanowiska: Nadzór nad poprawnością przebiegu procesu produkcyjnego. Normowanie procesu produkcyjnego w zakresie surowcowym i opakowaniowym. Opracowanie dokumentacji towarzyszącej procesowi technologicznemu (m.in. karty charakterystyki). Zarządzanie podległym zespołem.   Wymagania: Wiedza na temat związków powierzchniowo czynnych. Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej i/lub chemicznej. Znajomość zasad recepturowania. Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne. Doświadczenie w normowaniu procesu produkcyjnego. Znajomość przepisów branżowych w szczególności CLP – umiejętność opracowywania kart charakterystyki. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Prawo jazdy kat. B. Znajomość pakietu MS Office.   Mile widziane: Znajomość towaroznawstwa.   Firma oferuje: Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Atrakcyjne wynagrodzenie. Praca zmianowa. Możliwość podnoszenia kwalifikacji w formie szkoleń oraz innych form kształcenia w zależności od zapotrzebowania. Narzędzia pracy: telefon komórkowy. Umowa na czas określony bądź nieokreślony.
Ostrzeszów (dolnośląskie)
Główny Technolog - branża kosmetyczna/chemiczna Region wykonywanej pracy: Ostrzeszów (wielkopolskie)Nr referencyjny: WLKP/TECH/jobs.pl Opis stanowiska: Nadzór nad poprawnością przebiegu procesu produkcyjnego. Normowanie procesu produkcyjnego w zakresie surowcowym i opakowaniowym. Opracowanie dokumentacji towarzyszącej procesowi technologicznemu (m.in. karty charakterystyki). Zarządzanie podległym zespołem. Wymagania: Wiedza na temat związków powierzchniowo czynnych. Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej i/lub chemicznej. Znajomość zasad recepturowania. Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne. Doświadczenie w normowaniu procesu produkcyjnego. Znajomość przepisów branżowych w szczególności CLP – umiejętność opracowywania kart charakterystyki. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Prawo jazdy kat. B. Znajomość pakietu MS Office.   Mile widziane: Znajomość towaroznawstwa. Firma oferuje: Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Atrakcyjne wynagrodzenie. Praca zmianowa. Możliwość podnoszenia kwalifikacji w formie szkoleń oraz innych form kształcenia w zależności od zapotrzebowania. Narzędzia pracy: telefon komórkowy. Umowa na czas określony bądź nieokreślony.
Poznań, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Rawicz (wielkopolskie)
23 grudnia 2016
Technolog ds. rozwoju Region wykonywanej pracy: Koło (wielkopolskie)Nr referencyjny: TECHR/WLKP/jobs.pl Opis stanowiska: Poszukiwania literaturowe w zakresie nowych rozwiązań technologicznych i surowcowych. Prowadzenie dokumentacji technologicznej. Sporządzanie raportów i sprawozdań z prowadzonych prac. Ścisła współpraca z Działem Technologicznym w zakresie tworzenia nowych produktów. Prowadzenie dokumentacji w ramach realizowanych projektów badawczych. Wykonywanie prac badawczych. Praca biurowa przy komputerze i w pracowniach laboratoryjnych. Wymagania: Wykształcenie wyższe – technologia chemiczna, technologia materiałowa. Umiejętność pracy w zespole. Dobra organizacja pracy własnej, dokładność. Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji. Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie. Znajomość oprogramowania MS Office. Myślenie analityczne.   Mile widziane: Doświadczenie w pracy badawczej lub laboratoryjnej oraz znajomość branży narzędzi ściernych. Prawo jazdy kat. B. Firma oferuje: Praca w systemie podstawowym (7.00-15.00). Atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość awansu. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Grupowe ubezpieczenie finansowane przez Pracodawcę.
Swarzędz Koło Poznania (wielkopolskie)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 33.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top