Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

19 października 2018
Specjalizujemy się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, obecnie poszukujemy obywateli Unii Europejskiej do pracy w Niemczech na stanowisku tokarz CNC.   Miejsce pracy: Całe Niemcy (kilka oddziałów)   Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz   Zakres obowiązków: Konfiguracja maszyn + narzędzi i urządzeń, monitorowanie procesu produkcyjnego, kontrola jakości, samodzielne programowanie, konserwacja maszyn    Wymagania: Doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC, zrozumienie i czytanie rysunków technicznych Minimum 2 lata doświadczenia Język niemiecki na poziomie min. B2   Oferujemy: Praca na pełen etat Niemiecka umowa o pracę 40 godzin tygodniowo Wynagrodzenie 11,31 Euro / brutto / godzinę + 30 Euro / netto za każdy przepracowany dzień Praca od zaraz Pracodawca pomaga przy znalezieniu zakwaterowania     Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres mailowy: W treści lub tytule maila proszę podać stanowisko jakiego aplikacja dotyczy.   W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt: +48 571 381 734   Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (rodo) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: - Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b rodo; - odbiorcą Państwa danych osobowych będą podmioty zainteresowane zatrudnieniem osób biorących udział w procesie rekrutacji; - Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji; - posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; - mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Są Państwo zobowiązani do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości sfinalizowania procesu rekrutacji. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.          
Całe Niemcy (Niemcy)
Specjalizujemy się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, obecnie poszukujemy obywateli Unii Europejskiej do pracy w Niemczech na stanowisku tokarza.   Miejsce pracy: 75249 Kieselbronn   Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz   Zakres obowiązków: Obrabianie części na konwencjonalnej tokarce   Wymagania: Doświadczenie w obrabianiu części na konwencjonalnej tokarce Umiejętność czytania rysunków technicznych Praca na 2 zmiany od 6 – 14 i od 14 – 22 godziny Korzystna będzie znajomość języka: niemieckiego, angielskiego, rumuńskiego, węgierskiego lub włoskiego    Oferujemy: Praca na pełen etat  Niemiecka umowa o pracę 40 godzin tygodniowo Wynagrodzenie 2500 Euro  / brutto / miesiąc Darmowe zakwaterowanie Dodatki urlopowe i świąteczne Praca od zaraz   Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres mailowy: W treści lub tytule maila proszę podać stanowisko jakiego aplikacja dotyczy.   W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt: +48 571 381 734   Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (rodo) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: - Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b rodo; - odbiorcą Państwa danych osobowych będą podmioty zainteresowane zatrudnieniem osób biorących udział w procesie rekrutacji; - Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji; - posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; - mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Są Państwo zobowiązani do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości sfinalizowania procesu rekrutacji.   Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Kieselbronn (Niemcy)
10 października 2018
Dla naszego Klienta specjalizującego się w usługach w zakresie obróbki skrawaniem, wykonującego produkcję jednostkową oraz małoseryjną z materiałów stalowych, miedzianych, tworzyw sztucznych oraz ze stali nierdzewnej, poszukujemy pracowników na stanowisko:TOKARZnr ref: TK/10/A18Miejsce pracy: Bielsko-BiałaOsoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:* wykonywanie detali z materiałów: stal, miedź, stal nierdzewna, tworzywa sztuczne* ustawianie maszyn* obsługa maszyn* wykonywanie produkcji jednostkowej, małoseryjnejWymagania:* doświadczenie zawodowe min. 2 lata* wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane z obróbki skrawaniem* znajomość obróbki skrawaniem* znajomość rysunku technicznego* podstawowa znajomość materiałoznawstwa* chęć doskonalenia umiejętności* odpowiedzialność, dokładnośćFirma oferuje:* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez pracodawcę* umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym* miłą atmosferę* atrakcyjne wynagrodzenie, premie uznaniowe, dodatki za godziny nadliczbowe* bogaty pakiet socjalny: dopłata do prywatnej opieki medycznej, wczasy pod gruszą, spotkania integracyjne* możliwość rozwoju zawodowego* pracę w systemie jedno/dwuzmianowymCV prosimy nadsyłać na adres: mailowy podając nr ref: TK/10/A18. Można skierować pytania pod nr tel: 690901515Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.Klauzula informacyjna:Administratorem danych osobowych jest: Partner Rozwoju ul. Emilii Plater 18 A/7,  43­-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372228827. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.Zgoda na przetwarzanie danych:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Partner Rozwoju ul. Emilii Plater 18 A/7,  43­-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372228827 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Bielsko-Biała (śląskie)
8 października 2018
Dla naszego Klienta - nowoczesnej i stale rozwijające się firmy z branży automotive o międzynarodowym, stabilnym kapitale, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy pracowników na stanowisko: Tokarz CNC/Frezer CNC Miejsce pracy: Ujazd Nr ref. CNC/11208 Obowiązki: obsługa maszyn sterowanych numerycznie, kontrola jakości wytwarzanych części. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe w zakresie obróbki skrawaniem, doświadczenie na podobnym stanowisku, obsługa narzędzi pomiarowych, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym. Mile widziane: komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Oferujemy:   stabilne zatrudnienie, ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży automotive, rozbudowany pakiet szkoleń (również szkolenia zagraniczne), atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe uposażenia, bezpłatne przewozy pracownicze, możliwości rozwoju zawodowego. Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty. W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners. Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Ujazd (opolskie)
Firma z branży etykietowania i pakowania poszukuje pracowników !!!W związku ze stałym rozwojem firmy szukamy pracowników do obsadzenia nowych stanowisk.Wymagania:- Motywacja do pracy- Odpowiedzialność, dyspozycyjność i sumienność- Wykształcenie techniczne (minimum zawodowe)- Znajomość rysunku technicznego- Znajomość podstaw programowania- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- Możliwość przyuczeniaFirma oferuje:- Stabilne warunki zatrudnienia- Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia- Możliwość rozwojuZainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Starachowice (świętokrzyskie)
Wyświetlono rezultaty 11-18 z 18.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top