Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

6 stycznia 2019
Specjalizujemy się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, obecnie poszukujemy obywateli Unii Europejskiej do pracy w Niemczech na stanowisku tokarz CNC.     Miejsce pracy: Całe Niemcy (kilka oddziałów)     Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz     Zakres obowiązków: Konfiguracja maszyn + narzędzi i urządzeń, monitorowanie procesu produkcyjnego, kontrola jakości, samodzielne programowanie, konserwacja maszyn    Wymagania: Doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC, zrozumienie i czytanie rysunków technicznych Minimum 2 lata doświadczenia Język niemiecki na poziomie min. B2   Oferujemy: Praca na pełen etat Niemiecka umowa o pracę 40 godzin tygodniowo Wynagrodzenie 11,31 Euro / brutto / godzinę + 30 Euro / netto za każdy przepracowany dzień Praca od zaraz Pracodawca pomaga przy znalezieniu zakwaterowania     Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres mailowy: W treści lub tytule maila proszę podać stanowisko jakiego aplikacja dotyczy.   W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt: +48 571 381 734   Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (rodo) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: - Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b rodo; - odbiorcą Państwa danych osobowych będą podmioty zainteresowane zatrudnieniem osób biorących udział w procesie rekrutacji; - Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji; - posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; - mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Są Państwo zobowiązani do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości sfinalizowania procesu rekrutacji.   Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.          
Całe Niemcy (Niemcy)
6 stycznia 2019
Specjalizujemy się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, obecnie poszukujemy obywateli Unii Europejskiej do pracy w Niemczech na stanowisku tokarza.   Miejsce pracy: 75249 Kieselbronn   Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz   Zakres obowiązków: Obrabianie części na konwencjonalnej tokarce   Wymagania: Doświadczenie w obrabianiu części na konwencjonalnej tokarce Umiejętność czytania rysunków technicznych Praca na 2 zmiany od 6 – 14 i od 14 – 22 godziny Korzystna będzie znajomość języka: niemieckiego, angielskiego, rumuńskiego, węgierskiego lub włoskiego    Oferujemy: Praca na pełen etat  Niemiecka umowa o pracę 40 godzin tygodniowo Wynagrodzenie 2500 Euro  / brutto / miesiąc Darmowe zakwaterowanie Dodatki urlopowe i świąteczne Praca od zaraz   Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres mailowy: W treści lub tytule maila proszę podać stanowisko jakiego aplikacja dotyczy.   W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt: +48 571 381 734   Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (rodo) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: - Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b rodo; - odbiorcą Państwa danych osobowych będą podmioty zainteresowane zatrudnieniem osób biorących udział w procesie rekrutacji; - Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji; - posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; - mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Są Państwo zobowiązani do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości sfinalizowania procesu rekrutacji.   Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Kieselbronn (Niemcy)
Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864 Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie! STANOWISKO :                       FREZER - PROGRAMISTA CNC   Rozpoczęcie pracy:                 OD ZARAZ   Miejsce pracy:                        Souffenheim, dep. Dolny Ren ( 67 )   Główne zadania:   Programowanie maszyny Mazatrol Smart, Praca zgodnie z planem, Praca z frezarką CNC.   Oczekiwany profil: Min. 4 - 5 lat  doświadczenia na stanowisku:  frezer / tokarz, Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego: czytanie i interpretacja, Znajomość j. francuskiego: przynajmniej słownictwo związane z pracą w celu wypełnienia list kontrolnych, lub angielskiego lub niemieckiego, Znajomość języka programowania NUM będzie dodatkowym dużym atutem, Sprawne posługiwanie się przyrządami mierniczymi, Odpowiedzialność na stanowisku pracy, Dobra organizacja pracy i autonomia, Bardzo dobra kondycja fizyczna: praca z ciężkimi sprzętami mechanicznymi, Zdolność do pracy w hałasie i kurzu , Mile widziany własny samochód – ze względu na dojazd: kwatera – miejsce prac ( pokrywamy koszty przejazdu)   Oferujemy: polską umowę o pracę na czas określony, proponowana całkowita stawka godzinowa: 14,52 euro brutto za godzinę ( w tym 10 % stawki  - dodatek urlopowy + 10 % stawki dodatek na koniec misji) nadgodziny: naliczane w skali tygodnia, dodatkowo płatne:  - od 36 godziny w tygodniu : +25% stawki godzinowej podstawowej, - od 44 godziny w tygodniu: +50% stawki godzinowej podstawowej, bezpłatne zakwaterowanie, zwracamy koszty przejazdy Polska - Francja - Polska 0,50 gr/1km, na terenie Francji 0,32 euro/ 1km, pokrywamy koszty za bramki wg przedstawionych rachunków – paragonów, dopłata za zabranie pasażera 125 zł w jedną stronę- dotyczy przejazdy Polska- Francja-Polska.   Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.
Francja (Francja)
Wyświetlono rezultaty 11-18 z 18.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top