Oferty pracyMECHANIK SAMOCHODOWY - NIEMCY (4L/PA/DE)
MECHANIK SAMOCHODOWY - NIEMCY (4L/PA/DE) Geleen (Niemcy)
MECHANIK SAMOCHODOWY - NIEMCY (4L/PA/DE) Geleen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 3 maja 2016, do końca 1 dzień

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

MECHANIK SAMOCHODOWY

MECHATRONIK

Miejsce pracy: Niemcy, Kraj Związkowy BAWARIA

Oferujemy:

--Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
--Wynagrodzenie ok. 2000-2100 Euro netto miesięcznie
--Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę - odpłatne
--Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
--Płatny urlop
--Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
--Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

 Obowiązki:

--Diagnoza i usuwanie usterek
--Naprawa pojazdów samochodowych:
-naprawy mechaniczne, elektryczne, elektroniczne, hydrauliczne oraz pneumatyczne
--Przeglądy serwisowe
--Drobne naprawy karoserii
--Konserwacja i naprawa systemów klimatyzacyjnych
--Wulkanizacja

 Wymagania:

--Wykształcenie techniczne, kierunkowe jako mechanik samochodowy, elektromechanik lub pokrewne
--Dobra znajomość mechaniki samochodowej
--Wiedza z zakresu elektromechaniki
--Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata
--Dobra. komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
--Prawo jazdy
--Własny samochód mile widziany

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

                                                                                             mechanik<AT>koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

w języku niemieckim: „Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige-Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002,-Nr. 101-Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“

w języku polskim: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
nr tel. 71 3438073, kom.690204470, kom.792 785 242

e-mail: rekrutacja<AT>koncepcja.eu

(Data aktualizacji: wtorek, 3 maja 2016)