Oferty pracyDoradca ds nieruchomosci
Doradca ds nieruchomosci Warszawa (śląskie)
Doradca ds nieruchomosci Warszawa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 9 maja 2018, do końca 1 dzień

Biuro Obrotu Nieruchomościami ABRA z siedzibą na Górnym Mokotowie jest firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Należymy do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami – WSPON i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - PFRN.

Do naszego zespołu poszukujemy osób  na stanowisko Doradcy ds. nieruchomości.

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia ( zapewniamy ubezpieczenie ZUS) lub własna działalność.

Mile widziane są również osoby 50+ :)

Mając komputer i dostęp do internetu – nie musisz codziennie przychodzić do biura !

Cechy pożądane u kandydata na stanowisko Doradcy ds nieruchomości:

  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • punktualność i umiejętność zarządzania czasem

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych ofert i klientów
  • sporządzanie dokumentacji opisowej ofert
  • prezentacje nieruchomości
  • kompletowanie dokumentacji
  • dbałość o aktualizację wewnętrznej bazy danych
  • monitorowanie rynku nieruchomości

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera

OFERUJEMY:

- w pełni wyposażone miejsce pracy w biurze blisko stacji metra Pole Mokotowskie
- nowoczesne programy on-line
- słuzbowy telefon
- wsparcie w pracy udzielane przez doświadczonych pośredników
- praktyczne indywidualne szkolenia
- możliwość wykonywania części pracy w domu
- mobilny czas pracy
- możliwość wyboru terenu działania
- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (wynagrodzenie WYŁĄCZNIE prowizyjne)

W przesyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”

(Data aktualizacji: środa, 9 maja 2018)