Oferty pracyMłodszy Projektant Elektroniki
Młodszy Projektant Elektroniki Sosnowiec, Ried Im Innkreis (śląskie)
Młodszy Projektant Elektroniki Sosnowiec, Ried Im Innkreis (śląskie) Aplikuj Opublikowano 30 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Progresso, dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży AGD, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodszy Projektant Elektroniki

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie projektów oraz edycja schematów dla elektronicznych urządzeń kontrolnych,

• Analiza dokumentacji technicznej od Klienta,

• Przygotowanie zestawień materiałowych (BOM),

• Tworzenie specyfikacji oraz raportów testowych dla produktów,

• Wsparcie dla Inżyniera Projektu w każdym etapie realizacji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe: Elektronika lub pokrewne,

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok (projektowanie elektroniki),

• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

• Znajomość narzędzi: CAPTURE CIS, OrCAD,

• Praktyczna znajomość zagadnień związanych z technologią montażu obwodów drukowanych ,

• Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu elektroniki w tym cyfrowych i analogowych obwodów elektronicznych.

Oferujemy:

• Interesującą i rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku

• Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres praca@ progresso.net.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: poniedziałek, 30 stycznia 2017)