Oferty pracyE-commerce Specialist (Slovak)
E-commerce Specialist (Slovak) Warszawa, Poznań (cała Polska)
E-commerce Specialist (Slovak) Warszawa, Poznań (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 8 dni

Lider na rynku wnętrzarskim e-commerce poszukuje kandydatów na stanowisko:
E-commerce Specialist (Slovak)
branża: Internet / E-Commerce
język obcy: słowacki / wszystkie języki
miejsce pracy: Warszawa ( Śródmieście )
Opis stanowiska:

– działania sprzedażowe i stały kontakt z klientem
– wprowadzanie danych do systemu e-commerce
– ustalanie cen sprzedaży produktów

Wymagania:

– biegła znajomość języka słowackiego– warunek konieczny
– dobra znajomość języka polskiego lub angielskiego
– zdolność tworzenia haseł reklamowych w języku słowackim
– obsługa komputera oraz znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)

Oferujemy:

– pracę w młodym, dynamicznym zespole
– motywujące wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

Poleć znajomego lub sam prześlij CV

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)