Oferty pracySpecjalista ds. projektów badawczo - rozwojowych - projekt menadżer
Specjalista ds. projektów badawczo - rozwojowych - projekt menadżer Warszawa Wola (mazowieckie)
Specjalista ds. projektów badawczo - rozwojowych - projekt menadżer Warszawa Wola (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 6 dni

Główne obowiązki:

- samodzielne prowadzenie projektów badawczo-rozwojowych, włączając opracowanie strategii finansowej projektu, przygotowanie wniosku aplikacyjnego, jak również pozyskanie oraz rozliczanie grantu badawczego.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe związane z Zarządzaniem Projektami, jak również znajomość zagadnień technicznych z powyższego zakresu badawczego (minimum podstawowa)

- wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami badawczo-rozwojowymi finansowanymi ze środków Komisji Europejskiej (Horyzont 2020, oraz poprzedni 6. oraz 7. Program ramowy UE)

- język angielski - biegłość językowa w mowie i piśmie w tym język specjalistyczny biznesowo-techniczny

- przynajmniej jeden wdrożony projekt z powyższych grantów lub pokrewnych

Oferujemy:

- pracę w raptownie rozwijającej się dziedzinie przemysłu - energia odnawialna - fotowoltaika

- pracę w międzynarodowej firmie z aspiracjami, o ugruntowanej pozycji w branży

- możliwość zatrudnienia w długim horyzoncie czasowym

- praca na pełen etat

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)