Oferty pracyProjektant instalacji sanitarnych
Projektant instalacji sanitarnych Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Projektant instalacji sanitarnych Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 3 dni

Opis firmy:

COWI Polska Sp. z o.o. jest firmą konsultingową działającą w obszarze inżynierii i GIS. Firma stanowi część międzynarodowej Grupy COWI realizującej między innymi projekty w infrastrukturze szynowej i drogowej w Europie, Afryce, Ameryce, na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Wydział Odwodnieniowo-Sanitarny w COWI Polska realizujący projekty przede wszystkim w Skandynawii i Afryce, wspólnie z kolegami z Danii, Szwecji i Norwegii projektuje systemy odwodnieniowe i sanitarne w projektach kolejowych i drogowych oferując ciekawą i rozwojową pracę.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowiska:

Projektant instalacji sanitarnych

Opis stanowiska wraz z zakresem obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie prowadzić prace projektowe samodzielnie lub pod kierownictwem osoby prowadzącej, współpracując również z zespołami projektowymi z COWI w Danii, Szwecji i Norwegii, w projektach nowych lub rewitalizacji istniejących linii kolejowych, projektów stacji i węzłów oraz projektach drogowych. W zakresie obowiązków będzie koordynacja międzybranżowa opracowań projektowych, nadzór nad podległymi asystentami projektanta. Praca wiązać się może również z krótkimi wyjazdami za granicę.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe w specjalności inżynieria środowiska

  • Posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych(mile widziane)

  • Dobra znajomość MS Office, Microstation lub AutoCad

  • Znajomość programów Bentley InRail lub PowerCivil mile widziana

  • Min. 5 lat doświadczeń zawodowych przy projektowaniu sieci odwodnienia, kanalizacji sanitarnej, wodociągów itp.

  • Dobra znajomość j. angielskiego

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjne miejsce i środowisko pracy
  • udział w ciekawych projektach zagranicznych
  • możliwość pracy w projektach zagranicznych w Skandynawii, Afryce i na Bliskim Wschodzie
  • możliwość poznania nowych narzędzi pracy i specjalistycznego oprogramowania
  • możliwość szkolenia w Polsce, Danii, Szwecji i Norwegii oraz rozwoju zawodowego

Forma kontaktu:

Kandydaci zainteresowani ofertą proszeni są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym z następującą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Osoba do kontaktu: Jacek Jędrys tel. 0048 71 78 36 300, 0048 601726414

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)