Oferty pracyAutomatyk - Tychy.
Automatyk - Tychy. A-trybut - Polski HR S.A. Tychy (śląskie)
Automatyk - Tychy. A-trybut - Polski HR S.A. Tychy (śląskie) Aplikuj Opublikowano 19 grudnia 2016, do końca 1 dzień

Polski HR - A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Polski HR - A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2015.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Automatyk.

Miejsce pracy: Tychy.

Obowiązki:

- przygotowywanie dokumentacji elektrycznej (see electrical)
- przygotowywanie list materiałowych
- wykonywanie prac elektrycznych (szafy i układanie przewodów na maszynach)
- zgłaszanie usprawnień do procesów
standaryzowanie czynności związanych z montażem elektrycznym i programowaniem
- programowanie paneli PLC i paneli operatorskich
- uruchamianie maszyn i linii produkcyjnych na miejscu i u klientów

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie kierunkowe
- umiejętność przygotowywania dokumentacji elektrycznej
- umiejętność programowania paneli PLC i paneli operatorskich
- mile widziane posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
- dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową
- wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość przystąpienia do pakietu sportowego lub medycznego

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR - A-Trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 grudnia 2016)
inne

oferty pracodawcy

Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)
Opublikowano 10 października 2017
Częstochowa (dolnośląskie)
Chorzów, Katowice, Bytom, Świętochłowice, Ruda Śląska, Sie (śląskie)