Oferty pracySekretarka Swarzędz
Sekretarka Swarzędz Swarzędz, Poznań (wielkopolskie)
Sekretarka Swarzędz Swarzędz, Poznań (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 17 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa administracyjna biura
  • prowadzenie kalendarza spotkań, obsługa telefoniczna
  • obsługa spotkań
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • organizacja podróży krajowych i zagranicznych
  • planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno – biurowego
  • samodzielna realizacja bieżących zadań zleconych
Wymagania:
  • swobodne posługiwanie się j. angielskim w mowie i piśmie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej
  • wielozadaniowość i umiejętność zarządzania czasem
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
Oferujemy:
  • praca w prężnie działającej firmie logistycznej w Swarzędzu/Jasin
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia
  • praca I zmianowa, od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne warunki finansowe

(Data aktualizacji: wtorek, 17 stycznia 2017)