Oferty pracyProgramista / Automatyk
Programista / Automatyk Mondi Pro Regenstauf, Regenstauf (wielkopolskie)
Programista / Automatyk Mondi Pro Regenstauf, Regenstauf (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 22 grudnia 2016, do końca 1 dzień

MONDI Pro Permanent Recruitment Organisation należy do niemieckiej grupy kapitałowej, która już od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa poprzez wynajem personelu i jego rekrutację, w szczególności dla takich branż jak przemysł, logistyka i administracja. Posiadamy 22 oddziały w Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Programista / Automatyk
Miejsce pracy: Niemcy/ Regenstauf

OBOWIĄZKI:

  • pisanie oprogramowania dla maszyn do obróbki drewna
  • tworzenie aplikacji / standardów dla sterowników przemysłowych
  • wdrażanie, testowanie i uruchamianie maszyn
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • szkolenie użytkowników

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: informatyka, automatyka)
  • dobra znajomość języka angielskiego (w tym języka technicznego)
  • 5 lat doświadczenia zawodowego w programowaniu w zakładzie przemysłowym
  • znajomość Ethernet, CAN i portów szeregowych
  • znajomość języków programowania: C, C++, Java, DataBank
  • praktyczna umiejętność programowania sterowników przemysłowych firmy B&R i Beckhoff będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie
  • możliwości rozwoju
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

(Data aktualizacji: czwartek, 22 grudnia 2016)
inne

oferty pracodawcy

Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)
Opublikowano 11 października 2017
Wielkopolskie (wielkopolskie)
Opublikowano 10 października 2017
Poznań (wielkopolskie)
Opublikowano 27 września 2017