Oferty pracy`AUTOMATYK
`AUTOMATYK COSMOWORKER POLSKA Złotów (wielkopolskie)
`AUTOMATYK COSMOWORKER POLSKA Złotów (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 27 grudnia 2016, do końca 4 dni

Cosmoworker Polska z powodzeniem rekrutuje pracowników dla swoich Klientów w w różnych branżach w Polsce

Dzisiaj nasi rekruterzy poszukują pracowników na poniżej opisane stanowisko:

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • stałe utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń w zakresie elektryczno-elektronicznym na terenie zakładu, bieżące usuwanie usterek,
  • wykonywanie planowych konserwacji maszyn i urządzeń,
  • monitoring i zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych,
  • programowanie sterowników oraz projektowanie i wykonywanie układów elektryczno-elektronicznych na potrzeby nowych uruchomień w zakresie maszyn i oprzyrządowania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum roczne doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,
  • uprawnienia energetyczne grupy II i III oraz uprawnienia SEP powyżej 1 kV będą dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat,
  • 40 godzin pracy w tygodniu,
  • pracę w firmie międzynarodowej, będącej liderem w branży,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne szkolenia.

Dodatkowe informacje:

  • Praca dostępna od zaraz,
  • Praca zmianowa,
  • Wielkość zakładu - 150 pracowników.

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego oraz załączenie cv.

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą z nami :

odwiedź: cosmoworker.pl

lub zadzwoń:

0048 602-652-014
0048 61 250-4-255

poniedziałek - piątek:  8:00 - 17:00

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker

Powyższa oferta jest ofertą pracy na umowę o pracę tymczasową lub umowe o pracę
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 10946

(Data aktualizacji: wtorek, 27 grudnia 2016)
inne

oferty pracodawcy

Poznań, Okolice (wielkopolskie)
Opublikowano 27 grudnia 2016