Oferty pracyGłówny technolog - branża kosmetyczna/chemiczna
Główny technolog - branża kosmetyczna/chemiczna Ostrzeszów (dolnośląskie)
Główny technolog - branża kosmetyczna/chemiczna Ostrzeszów (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Główny Technolog Region wykonywanej pracy: Ostrzeszów (wielkopolskie)

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad poprawnością przebiegu procesu produkcyjnego.
  • Normowanie procesu produkcyjnego w zakresie surowcowym i opakowaniowym.
  • Opracowanie dokumentacji towarzyszącej procesowi technologicznemu (m.in. karty charakterystyki).
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania:

  • Wiedza na temat związków powierzchniowo czynnych.
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej i/lub chemicznej.
  • Znajomość zasad recepturowania.
  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne.
  • Doświadczenie w normowaniu procesu produkcyjnego.
  • Znajomość przepisów branżowych w szczególności CLP – umiejętność opracowywania kart charakterystyki.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Znajomość towaroznawstwa.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca zmianowa.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w formie szkoleń oraz innych form kształcenia w zależności od zapotrzebowania.
  • Narzędzia pracy: telefon komórkowy.
  • Umowa na czas określony bądź nieokreślony.

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)