Oferty pracyMonter rusztowań (Pracownik Tymczasowy)
Monter rusztowań (Pracownik Tymczasowy) Uniapol Francja (Francja)
Monter rusztowań (Pracownik Tymczasowy) Uniapol Francja (Francja) Aplikuj Opublikowano 30 grudnia 2016, do końca 1 dzień

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Monter rusztowań

OPIS STANOWISKA:

  • Montaż i demontaż rusztowań
  • Dbanie o narzędzia i elementy montażowe w trakcie wykonywania pracy,
  • Składowanie materiałów po pracy, pomoc w naprawie-  jesli taka konieczność
  • Zgłaszanie Brygadziście wszystkich problemów na budowie
  • Uprzątniecie swojego stanowiska pracy
  • Sprzątanie budowy po zakończeniu prac

WYMAGANIA:

  • Certyfikat montera rusztowań,
  • Umiejętność  lub / i uprawnienia na podnośnik dźwigowe,
  • 3- 5 lat udokumentowanego doświadczenia na ww. stanowisku,
  • Mile widziane auto na wyjazd.

OFERUJEMY:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • przejazd do Francji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: poznan@uniapol.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

RODZAJ UMOWY: UMOWA O PRACĘ

 LICZBA ETATÓW: 10

(Data aktualizacji: piątek, 30 grudnia 2016)