Oferty pracyGrafik
Grafik Żory, Suszec, Okolice Zawiercia, Okolice Myszkowa, Łazy, Chał (śląskie)
Grafik Żory, Suszec, Okolice Zawiercia, Okolice Myszkowa, Łazy, Chał (śląskie) Aplikuj Opublikowano 30 grudnia 2016, do końca 1 dzień

W związku z dynamicznym rozwojem firma Pronobel poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko:

Grafik

Praca w Żorach

Zakres obowiązków:

-realizacja projektów graficznych na potrzeby agencji Pronobel oraz jej Klientów,

- przygotowywanie projektów materiałów graficznych na potrzeby działu marketingu dla wsparcia celów biznesowych,

- współpraca z działami wewnętrznymi – w oparciu o potrzeby proponowanie rozwiązań graficznych,

- współpraca i kontakt z drukarniami,

- opracowywanie materiałów typu: foldery, ulotki, cenniki, plakaty, katalogi,

- dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów.

Wymagania:

- poczucie estetyki i zmysł artystyczny,

- dobra znajomość programów Photoshop, Illustrator, Indesign,

- kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia,

- terminowość oraz dobra organizacja czasu pracy,

- mile widziana znajomość CSS, programów Adobe Flash, Adobe Livecycle, After Effects, Corel Draw.

Oferujemy:

- pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- współpracę na podstawie umowy o pracę,

- możliwość współtworzenia marki w kreatywnej atmosferze,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- profesjonalne narzędzia pracy.

Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

(Data aktualizacji: piątek, 30 grudnia 2016)