Oferty pracyPRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO LimnusWork Kraków (małopolskie)
PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO LimnusWork Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 30 grudnia 2016, do końca 12 dni

LIMNUSWORK jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 11690. Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach.

Dla wsparcia procesu rekrutacyjnego poszukujemy:

PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Zadania:

  • Sprawdzanie znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy
  • Przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim
  • Udział w projektach HR - wsparcie w procesach selekcji i rekrutacji
  • Wykonywanie zleconych prac biurowych

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pracach biurowych mile widziane
  • Znajomość pakietu Active Office
  • Wykształcenie min. średnie
  • Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w branży rekrutacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Przyjazne warunki pracy w młodym zespole
  • Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku
  • Możliwość zdobycia doświadczania w agencji rekrutacyjnej
  • Możliwości rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LimnusWork al. 29 listopada 153/4, 31-406 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

(Data aktualizacji: piątek, 30 grudnia 2016)
inne

oferty pracodawcy

Łódź (łódzkie)
Opublikowano 13 stycznia 2017
Poznań I Okolice (wielkopolskie)
Katowice I Okolice (śląskie)