Oferty pracyPracownik produkcji - Sortowacz
Pracownik produkcji - Sortowacz MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Wrocław (dolnośląskie)
Pracownik produkcji - Sortowacz MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 30 grudnia 2016, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik Produkcji - Sortowacz

Miejsce pracy: Wrocław

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz możliwość rozwoju w Firmie,
  • Możliwość otrzymania premii frekwencyjnej,
  • Pracę w międzynarodowej firmie nastawionej na długotrwałą współpracę,
  • Szkolenie wdrażające przygotowujące pracowników do samodzielnego objęcia stanowiska,
  • Pracę w systemie 3-zmianowym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracach fizycznych,
  • Motywacji do pracy,
  • Dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej.

Opis stanowiska:

  • Sortowanie skrzynek logistycznych według standardów firmy,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • Obsługa maszyny myjącej,
  • Wspieranie innych działów produkcji w codziennych obowiązkach według potrzeb.

Dokumenty aplikacyjne  prosimy o przesłanie za pośrednictwem portalu.

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencjezatrudnienia nr 7268.

(Data aktualizacji: piątek, 30 grudnia 2016)
inne

oferty pracodawcy

Grettstadt (Niemcy)
Opublikowano 28 kwietnia 2017
Langenau (Niemcy)
Wolsztyn (wielkopolskie)