Oferty pracyPrzedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy Profi Credit S.A Bochnia (małopolskie)
Przedstawiciel handlowy Profi Credit S.A Bochnia (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 30 grudnia 2016, do końca 1 dzień

Firma działająca w obszarze sprzedaży pożyczek gotówkowych poszukuje osób z doświadczeniem: przedstawiciela handlowego,mobilnego sprzedawcy, dawnych agentów OFE.

Zadania

  • aktywne pozyskanie klientów ( akcje marketingowe w terenie)
  • obsługa klientów zainteresowanych skorzystaniem z oferty pożyczek gotówkowych
  • wypełnianie i procesowanie wniosków
  • kompletowanie niezbędnej dokumentacji
  • obsługa posprzedażowa

Wymagania:

  • min 25 lat
  • niekaralność
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • zaangażowanie w  wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w systemie prowizyjnym ( zarobki no limit!!!)
  • doświadczenie na stanowiskach związanych z pozyskaniem klienta i pracą w terenie

Oferujemy:

-pracę w oparciu o umowę zlecenie bądź działalność gospodarczą

-nienormowany czas pracy ustalony z przełożonym

-niezbędne szkolenie sprzedażowe i produktowe

-potrzebne narzędzia do pracy

-dostęp do biura terenowego i pełnego zaplecza

-wsparcie Menadżera zespołu

-udział w konkursach sprzedażowych

Powyższa oferta pracy dotyczy również przedstawicieli z terenu Nowego Sącza, Tarnowa, Brzeska i Gorlic. Jeśli moja oferta jest ciekawa zapraszam do aplikacji.

(Data aktualizacji: piątek, 30 grudnia 2016)
inne

oferty pracodawcy

Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Milanówek, Podkowa Leśna (mazowieckie)
Opublikowano dzisiaj
Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)