Oferty pracySpecjalista Fryzjer / Stylista
Specjalista Fryzjer / Stylista Gliwice, Knurów, Żernica, Pyskowice, Szczygłowiceice, Gierałtow (śląskie)
Specjalista Fryzjer / Stylista Gliwice, Knurów, Żernica, Pyskowice, Szczygłowiceice, Gierałtow (śląskie) Aplikuj Opublikowano 2 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta – renomowanego studia fryzjerskiego z siedzibą w Gliwicach – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Fryzjer / Stylista

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. F/2016

Najważniejsze obowiązki:

  • kompleksowe usługi fryzjerskie,
  • utrzymywanie dobrego kontaktu z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe – kierunkowe,
  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywność,
  • pasja i kreatywność w wykonywanym zawodzie;
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • ciekawą pracę w renomowanym miejscu.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 2 stycznia 2017)