Oferty pracyPIEKARZ(k/m), Belgia
PIEKARZ(k/m), Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Malderen (Belgia)
PIEKARZ(k/m), Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Malderen (Belgia) Aplikuj Opublikowano 3 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - małej, rodzinnej firmy z branży piekarsko-cukierniczej- poszukujemy osób chętnych podjąć pracę w Belgii na stanowisku:

PIEKARZ (k/m), Belgia

Miejsce pracy: Malderen, Belgia

Opis stanowiska:

  • wypiek pieczywa (chleb, bułki, croissanty, bagietki) oraz ciast
  • wyrabianie ciasta zgodnie z recepturą
  • obsługa mieszalników, maszyn piekarniczych
  • zatrudnienie w niewielkiej, rodzinnej firmie
  • praca w systemie zmianowym
  • możliwość stałego zatrudnienia

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • doświadczenie na stanowisku piekarza
  • chęć pozostania w Belgii na długi czas lub na stałe
  • własny samochód

Oferujemy:

  • pracę na dłuższy okres czasu
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 10,91€/h brutto (po 6 miesiącach wzrost stawki do 12.12€/h brutto!)
  • dodatek za pracę na zmianie nocnej: 20%
  • w przypadku pracy w niedzielę: 200% stawki
  • dodatek wakacyjny i premię roczną (przyznawane zgodnie z belgijskim prawodawstwem)
  • zorganizowanie zakwaterowania

Potrącane z wynagrodzenia:

  • koszty zakwaterowania 80€/ tydzień
  • ubezpieczenia: 7,5€/ miesiąc

Informacje dodatkowe:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: wtorek, 3 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Belgia (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Lokeren (Belgia)
Cała Belgia (Belgia)