Oferty pracySortowacz paczek
Sortowacz paczek In Temporis Polska Dział Zagraniczny Drezno (Niemcy)
Sortowacz paczek In Temporis Polska Dział Zagraniczny Drezno (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 4 stycznia 2017, do końca 17 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy kurierskiej, poszukujemy osób chętnych do pracy jako:

SORTOWACZ PACZEK

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek paczek/przesyłek kurierskich w sortowni;
  • Wykładanie paczek z samochodów dostawczych na taśmę;
  • Skanowanie paczek za pomocą skanera ręcznego.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana;
  • Doświadczenie na ww. stanowisku;
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • Dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna;
  • Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy;
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek;
  • Niemiecką stawkę godzinową uzależnioną od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych;
  • Zakwaterowanie organizowane przez Pracodawcę;
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres zagranica@intemporis.eu lub poprzez przycisk Aplikuj.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 4 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Bergerac, Marseille, Tours (Francja)
Opublikowano 13 stycznia 2017
Limburg (Belgia)
Moxhe (Belgia)