Oferty pracyMalarz (KLM/01/17)
Malarz (KLM/01/17) Weegree Genk (Belgia)
Malarz (KLM/01/17) Weegree Genk (Belgia) Aplikuj Opublikowano 4 stycznia 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Malarz

Miejsce pracy: Genk

 Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie powierzchni pod malowanie (szpachlowanie, tynkowanie, gładzenie, gruntowanie, powlekanie).
  • Praca wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej.
  • Malowanie także kościołów (precyzyjne malowanie małych elementów).

 Wymagania:

  • Doświadczenie: min. 5 lat na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego.
  • Dokumenty potwierdzające pracę w zawodzie malarza.
  • Dyspozycyjność i sumienność w pracy.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w renomowanej firmie na długi okres.
  • Bezpłatne mieszkanie, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.

(Data aktualizacji: środa, 4 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano wczoraj
Turnhout (Belgia)