Oferty pracyMechanik-diagnosta samochodów ciężarowych (LMD/12/16)
Mechanik-diagnosta samochodów ciężarowych (LMD/12/16) Weegree Sint-Katelijne-Waver (Belgia)
Mechanik-diagnosta samochodów ciężarowych (LMD/12/16) Weegree Sint-Katelijne-Waver (Belgia) Aplikuj Opublikowano 4 stycznia 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Mechanik-diagnosta samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Sint-Katelijne-Waver

 Opis stanowiska:

  • Kontrola, diagnostyka i naprawa aut ciężarowych oraz dostawczych.
  • Prowadzenie okresowych przeglądów aut.
  • Przygotowywanie nowych samochodów dla klientów.
  • Wykonywanie pracy zgodnie z poleceniami służbowymi i w oparciu o wyniki badań diagnostycznych.
  • Serwis drogowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie w zawodzie mechanik samochodowy - warunek konieczny.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zagadnień technicznych z zakresu mechaniki samochodów ciężarowych.
  • Prawo jazdy kat. B. (mile widziane prawo jazdy kat. C+E).
  • Mile widziane doświadczenie w naprawie aut ciężarowych marki Renault i/lub Volvo oraz znajomość zagadnień z zakresu elektryki i elektroniki.
  • Mile widziane własne auto.
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na belgijskich warunkach.
  • Stawkę ok. 14 euro brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo, premia roczna, dodatek wakacyjny).
  • Gwarantowane 39 h pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Pracę na dłuższy okres, tygodniowe kontrakty.
  • Zakwaterowanie: 80 euro / tydzień.
  • Ubezpieczenie: 7,50 euro / miesiąc.
  • Opiekę polskiego koordynatora.
  • Szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.

(Data aktualizacji: środa, 4 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Pruszków (mazowieckie)
Opublikowano dzisiaj
Siemianowice Śląskie (śląskie)
Sint - Truiden (Belgia)