Oferty pracySpawacz 135/136/138 (ALS/11/16)
Spawacz 135/136/138 (ALS/11/16) Weegree Drachten (Holandia)
Spawacz 135/136/138 (ALS/11/16) Weegree Drachten (Holandia) Aplikuj Opublikowano 5 stycznia 2017, do końca 16 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Spawacz 135/136/138

Miejsce pracy: Drachten

Opis stanowiska:

  • Spawacz ciężkich konstrukcji.
  • Spawanie metodami 135/136/138.
  • Spawanie w pozycja PA/PB i PF.

 Wymagania:

  • Minimum 2 lata w pracy na stanowisku spawacza.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Certyfikat VCA.
  • Własne buty z metalowym noskiem (S3) i maska spawalnicza.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • 40 godzin pracy w tygodniu z możliwością nadgodzin.
  • Umowę zawieraną bezpośrednio z holenderską agencją pracy.
  • Pracę od zaraz na długi okres.
  • Bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.

(Data aktualizacji: czwartek, 5 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Katowice (śląskie)
Opublikowano wczoraj
Krapkowice (opolskie)
Święcice (mazowieckie)
Opublikowano 16 stycznia 2017