Oferty pracyEkonomista
Ekonomista Zielona Góra (lubuskie)
Ekonomista Zielona Góra (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 19 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze FinTech. Obecnie Cinkciarz.pl wprowadza na rynki międzynarodowe markę Conotoxia.com. Spółka Conotoxia Sp. z o.o. będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

Ekonomista

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • analizę i interpretację dostępnych danych makroekonomicznych,

  • tworzenie komentarzy i analiz z obszaru rynku walutowego (FX) i rynku kapitałowego, w języku polskim i angielskim,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz,

  • udział w panelach dyskusyjnych podczas targów, seminariów, konferencji,

  • budowanie relacji z przedstawicielami mediów,

  • reprezentowanie firmy w mediach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: finanse / ekonomia / ekonometria,

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku - preferowane w strukturach międzynarodowych,

  • doświadczenie w pracy na rynku walutowym oraz kapitałowym,

  • bardzo dobra znajomość rynku FOREX,

  • doświadczenie w pracy z mediami, w tym również telewizją oraz radiem,

  • umiejętność swobodnego redagowania tekstów,

  • umiejętność efektywnej pracy w zespole, kreatywność, proaktywność, samodzielność,

  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • certyfikat CFA,

  • obsługa terminala finansowego Bloomberg lub Reuters,

  • znajomość zagadnień machine learning / data science.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • elastyczny czas pracy,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach,

  • możliwość pracy w otoczeniu międzynarodowym (biura w Chicago, Londynie i Warszawie),

  • wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier,

  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,

  • lekcje języka angielskiego z native speakerem,

  • udział w zajęciach sportowych,

  • świeże owoce,

  • bilety na wydarzenia sportowe,

  • dostęp do firmowej biblioteki,

  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry.

Aplikacje prosimy przesyłać na praca(at)cinkciarz.pl, koniecznie z dopiskiem Ekonomista.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”

(Data aktualizacji: czwartek, 19 stycznia 2017)