Oferty pracyKonstruktor / Projektant elementów indukcyjnych
Konstruktor / Projektant elementów indukcyjnych Szczecin (zachodniopomorskie)
Konstruktor / Projektant elementów indukcyjnych Szczecin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 5 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Największy w Polsce producent transformatorów niskiego napięcia poszukuje:

Konstruktora/projektanta elementów indukcyjnych

Miejsce pracy: Szczecin

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość dalszego doskonalenia zawodowego (bieżący kontakt ze środowiskiem inżynierskim w organizacji, szkolenia branżowe),
  • Bardzo dobre warunki i atmosferę pracy.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie elementów indukcyjnych (transformatory, zasilacze, dławiki, przekładniki),
  • Opracowywanie dokumentacji technologiczno-produkcyjnej,
  • Wykonywanie kosztorysów urządzeń,
  • Bieżący kontakt z klientami w zakresie obsługiwanych projektów, wspomaganie działu sprzedaży,
  • Analiza trendów branżowych,
  • Bieżąca współpraca z działami technicznymi firmy,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (maszyny/urządzenia elektryczne),
  • Doświadczenie w pracy z programami RALE Engineering, Ansys Maxwell lub im pokrewnymi
  • Znajomość programu „Autodesk Inventor” będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Karol Świtelski, tel: 91 814 52 57, 510 034 350.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

(Data aktualizacji: czwartek, 5 stycznia 2017)