Oferty pracyRecepcjonistka / Recepcjonista
Recepcjonistka / Recepcjonista Stargard Szczeciński (zachodniopomorskie)
Recepcjonistka / Recepcjonista Stargard Szczeciński (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 5 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - znanej i lubianej firmy handlowo-usługowej zlokalizowanej w okolicach Stargardu, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Recepcjonista/ka

Miejsce pracy: Motaniec, gm. Kobylanka

Opis stanowiska:

- Obsługa administracyjna

- Kompleksowa obsługa recepcji

- Obsługa centrali telefonicznej

- Odpowiedzialność za obieg korespondencji i komunikacji w firmie

- Dbanie o pozytywny wizerunku przedsiębiorstwa

- Kontakt z zagranicznym oddziałem firmy

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (B2)

- Doświadczenie na podobnym stanowisku w strukturach dużej firmy będzie atutem

- Wykształcenie min. średnie

- Wysoka kultura osobista

- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

- Miłe usposobienie

- Uczciwość, entuzjazm i zaangażowanie

- Obsługa komputera oraz pakietu MS Office

- mile widziane osoby ze Stargardu lub okolic

- dla osób ze Szczecina zapewniony transport busem pracowniczym

Oferujemy:

- Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Przyjazną atmosferę pracy

- Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ Group, licencja nr 4440

(Data aktualizacji: czwartek, 5 stycznia 2017)