Oferty pracyZBROJARZ/ BETONIARZ
ZBROJARZ/ BETONIARZ HANNOVER, DUISBURG (Niemcy)
ZBROJARZ/ BETONIARZ HANNOVER, DUISBURG (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 6 stycznia 2017, do końca 1 dzień

EURO WELT jest certyfikowaną Agencją Pośrednictwa Pracy (KRAZ 12809). Pomagamy specjalistom znaleźć zatrudnienie w krajach niemieckojęzycznych. Jeśli jesteś fachowcem w swoim zawodzie, szukasz pracy w Niemczech lub Austrii- zadzwoń do nas.

Obecnie, dla naszego Klienta, polskiej firmy budowlanej poszukujemy pracowników na stanowisko:

ZBROJARZ/ BETONIARZ

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy: Niemcy, Hannover, Duisburg
Rodzaj umowy: umowa o pracę bezpośrednio z polskim pracodawcą

Zadania:

- montaż zbrojeń w formach
- montaż według rysunku technicznego
- obsługa maszyn zbrojarskich

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

- umiejętność obsługi maszyn zbrojarskich

Oferujemy:

- stabilną pracę w polskiej firmie budowlanej (bezpośrednio z polskim pracodawcą)

- atrakcyjne wynagrodzenie

- bezpłatne zakwaterowanie

- dojazdy z kwatery do miejsca pracy