Oferty pracyAgent nieruchomości
Agent nieruchomości Gliwice, Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski, Zabrze, Ruda Ś (śląskie)
Agent nieruchomości Gliwice, Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski, Zabrze, Ruda Ś (śląskie) Aplikuj Opublikowano 7 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Agent nieruchomości / Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Miejsce pracy: Gliwice - Biuro: RE/MAX Future Gliwice

Obowiązki:

Nasi agenci prowadzą swój własny biznes oparty na działalności gospodarczej w ramach sprawdzonego systemu oraz wysoce motywacyjnego prowizyjnego systemu wynagrodzenia, który jest uzależniony od własnego zaangażowania i liczby przeprowadzonych transakcji.

Wymagania:
  • pozytywne nastawienie do życia, entuzjazm i pasja
  • profesjonalizm w działaniu i wysoka kultura osobista
  • wysoki poziom etyki zawodowej
  • ambicja
  • umiejętność bardzo dobrej organizacja pracy własnej i samodzielność
  • umiejętności negocjacyjne, komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne
  • gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji
  • dyspozycyjność
  • obsługa komputera, prawo jazdy

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży lub w handlu, sprzedaży, marketingu.
  • język angielski lub inny język obcy.

Oferujemy:
  • Działalność w ramach międzynarodowej sieci agencji nieruchomości - numer 1 na świecie.
  • Zaawansowane, wielostopniowe szkolenia specjalistyczne, włącznie z dwutygodniowym szkoleniem wstępnym dla każdego nowego agenta. Największa na świecie baza szkoleń online.
  • Bardzo atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzenia: do 80% przychodu z transakcji.
  • Lokalne i międzynarodowe zjazdy/konferencje.
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii wspierających profesjonalną sprzedaż.
  • Globalny system MLS. System międzynarodowych poleceń klientów.
  • Atrakcyjna ścieżka kariery - wielu obecnych franczyzobiorców rozpoczynało współpracę z siecią RE/MAX jako agent nieruchomości.

(Data aktualizacji: sobota, 7 stycznia 2017)