Oferty pracyPrzedstawiciel Handlowy w Dziale Komponentów Automatyki Przemysłowej
Przedstawiciel Handlowy w Dziale Komponentów Automatyki Przemysłowej Mondi Pro Woj. Mazowieckie (mazowieckie)
Przedstawiciel Handlowy w Dziale Komponentów Automatyki Przemysłowej Mondi Pro Woj. Mazowieckie (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 9 stycznia 2017, do końca 1 dzień

MONDI  PRO  SP.  Z  O. O.  jest  jednostką  wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład  niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta - dystrybutora komponentów do przemysłu i energetyki - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy w Dziale Komponentów Automatyki Przemysłowej

Miejsce pracy: woj. mazowieckie (+ home office)

Zakres zadań:

  • Sprzedaż komponentów automatyki do przemysłu (producenci rozdzielnic i wiązek kablowych, działy utrzymania ruchu firm produkcyjnych, branża energetyczna, produkcja maszyn, hurtownie elektrotechniczne)
  • Pozyskiwanie klientów oraz budowanie długofalowej relacji z nowymi oraz dotychczasowymi klientami
  • Organizowanie i prowadzenie prezentacji handlowych w celu budowania marki firmy (również obecność na targach branżowych)
  • Prezentowanie ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji z Klientami
  • Wizyty handlowe u Klientów

Preferowany profil Kandydata:

  • Wykształcenie min. średnie - preferowane techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży elektrotechnicznej
  • Nastawienie na aktywne pozyskiwanie klientów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne
  • Zorientowanie na wyniki oraz konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem
  • Komunikatywna znajomość innych języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność związana z wyjazdami do klientów
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Szkolenia handlowe i produktowe
  • 3-miesięczny okres wdrożenia
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wkładu pracy
  • Wsparcie ze strony rozbudowanego back-office: umawianie spotkań, ofertowanie oraz wsparcie techniczne Product Managera

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j.polskim klikając przycisk Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 9 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Nowy Tomyśl (wielkopolskie)
Opublikowano 21 lutego 2017
Wolsztyn (wielkopolskie)
Opublikowano 20 lutego 2017
Kunowice (lubuskie)
Opublikowano 16 lutego 2017