Oferty pracyKonserwator Sieci Energetycznej
Konserwator Sieci Energetycznej Dąbrowa G., Sosnowiec, Będzin, Czeladź (śląskie)
Konserwator Sieci Energetycznej Dąbrowa G., Sosnowiec, Będzin, Czeladź (śląskie) Aplikuj Opublikowano 9 stycznia 2017, do końca 4 dni

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, stabilnej i stale rozwijającej się firmy produkcyjnej  z branży automotive - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Energetyk / Konserwator Sieci Energetycznej

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. EN/1/17

Najważniejsze obowiązki:

  • kontrola i monitorowanie systemów elektrycznych i energetycznych,
  • kontrola i monitorowanie instalacji systemu przeciwpożarowego,
  • wykonywanie bieżących zadań związanych z utrzymaniem infrastruktury energetycznej budynków,
  • diagnoza i analiza awarii sieci energetycznych,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • praca w systemie jednozmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na rozdzielniach 20/0,4kV,
  • doświadczenie w pracach energetycznych oraz elektrycznych,
  • znajomości zasad działania: wentylacji, sprężarek, klimatyzacji, budynkowych systemów ppoż.,
  • posiadanie uprawnień: G1-E, G1-D, G2-E, G2-D, G3-E, G3-D,
  • uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3m,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,
  • rozwinięte umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy zespołowej,
  • rzetelność oraz odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, lidera w swojej branży,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz dodatkowe świadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 9 stycznia 2017)