Oferty pracyŚLUSARZ/SPAWACZ, Belgia
ŚLUSARZ/SPAWACZ, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Sint-Amands (Belgia)
ŚLUSARZ/SPAWACZ, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Sint-Amands (Belgia) Aplikuj Opublikowano 9 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - małej, rodzinnej firmy specjalizującej się w usługach ogólnobudowlanych i tworzeniu konstrukcji z różnych materiałów, takich jak stal, aluminium, RVS - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ/SPAWACZ, Belgia

Miejsce pracy: Belgia, Sint-Amands

Praca od zaraz!!!

Opis stanowiska:

Firma specjalizuje się w produkcji różnych konstrukcji metalowych (schody, poręcze, bramy) oraz montażu konstrukcji u klienta. Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należała praca w siedzibie firmy oraz w terenie u klienta. W siedzibie firmy głównym obowiązkiem będzie wykonanie konstrukcji - cięcie i gięcie metalu, spawanie i montaż. Praca u klienta będzie polegać na wykonywaniu prac konserwatorskich a także na demontażu maszyn lub konstrukcji.

Dodatkowo do obowiązków należą prace budowlane: wstawianie bądź wycinanie ścian,  i rozbiórka budynków, papowanie dachów itp.

Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

- wykształcenie związane z pracą z metalem

- doświadczenie na podobnym stanowisku - umiejętność cięcia metalu, obsługi giętarek itd.

- doświadczenie w pracach budowlanych

- umiejętność spawania i montażu

- chęć podjęcia pracy na długi okres czasu

- mile widziane doświadczenie w tokarstwie

- mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami CNC

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie jako operator wózków widłowych

- umiejętność pracy w grupie

- wymagany własny samochód

Oferujemy:

- pomoc polskojęzycznego koordynatora

- umowę o pracę na warunkach belgijskich

- wynagrodzenie: stawka początkowa 13,00 € brutto/h, możliwość podwyżki po okresie próbnym

- min. 38h pracy tygodniowo

- premia roczna: 8,27% rocznych zarobków brutto, wypłacana w grudniu następnego roku (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku do czerwca kolejnego)

- dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto

- czas pracy: 7.00 - 15.30, w piątki do 13.30 (w tym 30 min przerwy)

Dodatkowe koszty:

- zakwaterowanie: 80€ tygodniowo

- ubezpieczenie płatne przez pracownika około 7,5 € miesięcznie

Informacje dodatkowe:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim  (z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

(Data aktualizacji: poniedziałek, 9 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Staden (Belgia)
Opublikowano 20 września 2017
Sint-Katelijne-Waver (Belgia)
Antwerpia (Belgia)