Oferty pracySpawacz 135/136 (ALT/01/17)
Spawacz 135/136 (ALT/01/17) Weegree Wanssum (Holandia)
Spawacz 135/136 (ALT/01/17) Weegree Wanssum (Holandia) Aplikuj Opublikowano 9 stycznia 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Spawacz 135/136

Miejsce pracy: Wanssum

Opis stanowiska:

  • Spawanie spoin w rurach w pozycji z PA do PC.
  • Spawanie metodami 135/136.

 Wymagania:

  • Minimum 4 lata w pracy na stanowisku spawacza.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze- mile widziane.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Własny samochód- mile widziany.
  • Certyfikat VCA - mile widziane.
  • Własne buty z metalowym noskiem (S3), ubrania i maska spawalnicza.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • 40 godzin pracy w tygodniu z możliwością nadgodzin.
  • Umowę zawieraną bezpośrednio z holenderską agencją pracy.
  • Bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od marca!
  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 41.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 9 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano wczoraj
Turnhout (Belgia)